Manicure hybrydowy shellac - gdzie mozna zrobic?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by Luiza » 11 May 2013, 10:29 Manicure hybrydowy shellac - gdzie mozna zrobic?

Jak w tytule. Czy znacie moze jakis salon gdzie mozna zrobic manicure hybrydowy shellac??
Nie wazne czy polski czy angielski. Najlepiej w oklicach Centrum B'ham, Erdington, Sutton Coldfield lub West Bromwich. W tych miejscach byloby mi najwygodniej.
A moze któras z was uzywa i moze sie podzielic wrazeniami.

Mam problem z paznokciami. Naturalnie sa zdrowe i mocne, ale jak tylko je pomaluje, lamia sie , rozdwajaja. Koszmar. Potem chodze z takimi ogryzkami, az calkowicie odrosna. Tak samo reaguja na wszelkie odzywki, podklady. Juz cudow roznych proboawalam. Chcialabym miec ladne, pomalowane paznokcie. Juz w akcie desperacji mialam zrobic jakiesz zele, albo akryle, ale dowiedzialam sie o lakierach hybrydowych.
Napalilam sie strasznie i juz mialam kupic zestaw, ale stwierdzilam, ze moze najpierw warto byloby to wyprobowac. Zestaw drogawy jest. Szkoda byloby kupic i nie moc uzywac.

Dodano: -- 11 maja 2013, o 10:48 --

Ok. W sumie to wiem juz gdzie zrobic. Ale nadal ciekawa jestem waszych doswiadczern. I moze gdzie zrobic TANIO i dobrze :D ?
Bo jak mam zaplacic 4 dychy jednorazowo to juz wole kupic zestaw.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

Luiza mi ten manicure utrzymał się mniej niż tydzień po jednym dniu już mi się zrobił spory odprysk:cry:
Poszłam z reklamacyja babka poprawiła i na dzień następny to samo z tym że już na 3 paznokciach. Nie wiem czy to kwestia żelu czy paznokci bo próbowałam tylko raz zachęcona paznokciami koleżanki której lakier trzymał pięknie ponad 3 tyg.
Jak się już zdecydujesz to z tego co widziałam ta metoda jest już dostępna w większości salonów więc nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem. pozdrawiam

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
User avatar
korbobor
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 42
Joined: 23 May 2007, 19:26
Location: Sheldon, Łódź
Reputation point: 62
Poczciwy
Top
0

Shellac nie testowalam.
Choc nie zagladam czesto na Groupon, to pare razy obily mi sie tam oferty Shellacowe o oczy, Moze warto tam pozagladac regularnie

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

Na Acocks Green w salonie Style Monika robi manicure hybrydowy, ja robie często i musze przyznać ze utrzymuje się okolo 2-3 tyg, wszystko zależy czy nasze paznokcie są dosyć zdrowe i jaką prace wykonujemy. Na stópkach noszę już 6 tydzień, tylko pazurki trzeba przypiłowywać, bo już odrost widoczny. Najlepiej trzymaj sie kolorki czerwienie, róże, pomarańcze

zuza84
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 24 Mar 2009, 16:05
Location: Hall Green
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Dzięki za odpowiedzi.
Z gruponem to faktycznie bardzo dobry pomysł. Zdecydowanie za mało tam zaglądam.
korbobor wrote:Luiza mi ten manicure utrzymał się mniej niż tydzień po jednym dniu już mi się zrobił spory odprysk:cry:
Poszłam z reklamacyja babka poprawiła i na dzień następny to samo z tym że już na 3 paznokciach. Nie wiem czy to kwestia żelu czy paznokci bo próbowałam tylko raz zachęcona paznokciami koleżanki której lakier trzymał pięknie ponad 3 tyg.
Jak się już zdecydujesz to z tego co widziałam ta metoda jest już dostępna w większości salonów więc nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem. pozdrawiam

I właśnie tego się bije. Moje paznokcie są co najmniej dziwne. Tak jakbym miała jakieś uczulenie na lakiery. Same z siebie sa bardzo mocne, i zdrowe. Grube i twarde. Jak nie maluję to mogę zapuścić długie szpony.
A jak pomaluje to już inna bajka. Większość lakierów łuszczy mi się na paznokciach już pierwszego dnia. A po tygodniu noszenia pomalowanych paznokci, zaczynają się rozdwajać, pękać. Po prostu odpadają.
W ogóle nie wiem czy akryle czy zele byłyby w stanie sie na moich paznokciach utrzymać. No ale muszę spróbować i przekonać się na własnej skórze.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

ja u p. Moniki płace za samo nałożenie hybrydy 10-14 f, manicure robie sobie sama, co do żeli i tipsów natomiast rewelacyjne robi Marta z Acocks Green przyjmuje w domku na tą chwile z powodu małego berbecia, korzystam u niej przed wakacjami jak mogę mieć troszke dłuższe pazurki, hybryda na codzień z powodów pracy są bardziej naturalne i fajnie wyglądają na krótkich pazurkach. zele również ślicznie robi Dorota z West Bromwich artystyczne ;)

zuza84
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 24 Mar 2009, 16:05
Location: Hall Green
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Moja zonka korzysta z uslug Livii, dojazd do klienta. Luiza wyslalem kontakt na PW
User avatar
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posts: 367
Age: 43
Joined: 23 Jun 2006, 18:25
Location: Yardley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Luiza moje paznokcie zachowuja sie podobnie jak Twoje, jak nie maluja wszystko ok, jak maluje to robia sie slabe i sie rozdwajaja. Shellac mialam 2 razy i nigdy wiecej, wygladal super, trzymal sie 2-3 tygodnie, ale jak z niego zrezygnowalam to przez pol roku mialam takie paznokcie ze tylko plakac, lamaly sie, rozdwajaly. Ostatnio znajoma kosmetyczka powiedziala mi ze Shellac niszczy paznokcie tak samo jak kazdy inny zel.
Zostalam przy lakierach bo moje paznokcie i tak je lepiej toleruja niz Shellac :(

samoszczescie
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 24 Jan 2011, 12:41
Location: Birmingham
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Ja do tej pory sie nie zdecydowalam :D
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

Żeby zrobić manicure hybrydowy trzeba mieć odpowiedni sprzęt między innymi lampę uv. Jeśli tego nie posiadasz zostaje tylko wizyta u kosmetyczki.

marekwisniewski0
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 28 Aug 2014, 12:38
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET