Pielegnacja i dbanie o siebie podczas ciazy i po porodzie

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
Przegladam to forum od kilku miesiecy, zadaje tez pytania w istniejacych watkach jesli uwazam ze sa w temacie. Ktos mi juz zasugerowal ze zaduzo tu pisze, dostalam tez kilka wiadomosci na pw zeby sie nie przejmowac bo czesto tak jest na tym forum, lepiej czytac i raczej sie nie udzielac. A jesli juz to trzeba sie liczyc ze niektorzy tutaj lubia dogadywac. Trudno sie dziwic ze niewiele sie dzieje w niektorych dzialach ktore mnie akurat interesuja, skoro kazdy nowy dostaje liscia jesli sie zbytnio wychyli. A najgorzej juz jak jest troche kontrowersyjny, zadaje trudne pytania i nie boi sie pisac na tematy jakiegos tabu, jak benefity czy cesarka.
Pozdrawiam

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
4

Ja rozumiem ze ty jestes w ciazy i hormony Ci buzuja, ale teraz to juz tak lecisz po bandzie ze az oczy bola :roll: Nie rob z siebie uciesnionej forumowej meczennicy :roll: Dorosla kobieta a zachowujesz sie jak obrazona nastolatka bo ktos Ci na cos zwrocil uwage. Cisniesz sie jakby Ci sie na tym forum swiat konczyl. Wyluzj poslady, albo jak tak bardzo Ci sie nie podoba zmien forum. Nikt tu przeciez sila nie trzyma
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

ewela119, daruj sobie te komentarze. Jak chcesz cos napisac to pisz prosze na temat watku. Nie chce sie klucic i nie robie z siebie meczennicy, po prostu poczulam sie urazona przez niektore komentarze. Moja sprawa. Nie chce mi sie ciagnac dyskusji na temat tego forum. Mam nadzieje ze cos sie tu zmieni. Uwazam kazdy na tym forum powinien miec prawo zapytac o co chce i liczyc na odpowiedz a nie dogryzanie. Pozdrawiam

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

Jaga S, nie przesadzaj... rozumiem Twoj stan, takze to ze duzo stresu przechodzisz, bo piszesz o tym niemal w kazdym watku i poscie! Nikt sie na Ciebie nie uwzial! Ewela zrobila wlasnie to o czym mowisz, szczerze napisala co mysli... :roll:

Ja staram sie nie pisac w tematach, w ktorych nic madrego nie mam do napisania, ale Twoje posty w pewnym momencie zaczynaja dzialac na nerwy :?
W ciagu 6 dni nastukalas prawie 100 postow, praktycznie piszac to samo w kazdym, albo debatujac kto ma racje, a kto nie :|

Skorzystaj czasami z wyszukiwarki zamiast "zasmiecac" forum i uzalac sie, ze ktos sie uwzial na Ciebie.
Tu jest na prawde mile grono, fajnych ludzi... a to, ze Ty widzisz to inaczej albo ktos Ci pw wysyla jak tu zle jest to juz Wasz problem.
Jestesmy tacy, jakim widzimy innych.

Pozdrawiam.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
3

agg, jestem chora siedze sama w domu od rana do wieczora, nie mam tu znajomych wiec pisze na forum. Niczego wam nie chce zasmiecac, wydawalo mi sie ze tematy na jakie pisze sa ciekawe. Moze rzeczywiscie napisalam z 8 nowych watkow, ale dlatego ze szukalam pewnych informacji. Z wyszukiwarki umiem korzystac, nie sadzilam ze to co pisze to dla was bzdury i trzeba mnie upomniec. sorry przeciez nie musisz czytac skoro moje posty Cie denerwuja. Moderator nie usunal moich postow czy watkow wiec chyba jednak maja jakis sens i cel. Pozdrawiam takze.

Ps. Szkoda ze nikt tu juz nie pisze na temat, coz nieporozumienia widac zabily watek

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

Oj,niech sobie pisze dziewczyna.
Dzięki temu coś się dzieje na forum, świeża krew ,forum powinno tworzyć każdy zarejestrowany urzytkownik a nie tylko 5ciu najaktywniejszych .
Co do dostawanie wiadomości z ostrzeżeniami, ja również takie dostaję hahah albo ludzie piszą na gg do mnie,pytają się o coś , proszą o pomoc itd, ale nie napiszą na forum bo nie lubią tej lub tamtej ! Śmieszne , że ludzie tak się boją starcia z kimś , a jak ktoś ma powiedzmy ponad 800 postów to już lepiej nie wchodzić z nim w konflikt bo na pewno całe forum się stawi za stałym bywalcem. Nie ma się czego bać ,to tylko wirtualne starcie, w realu jesteśmy dla siebie milsi :D
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

ewela119.Napisalas to co ja od paru dni mialam ochote zrobic,tez bardziej czytam to forum niz sie w nim udzielam,poniewaz tez przez 8 lat zadalam tu trzy pytania i nie dostalam odpowiedzi,ale Jaga meczysz konia strasznie.zawsze milo mi sie czytalo tu rozne watki ale ostatnio co wchodze w temat to Jaga,Jaga,Jaga,balam sie lodowke otworzyc bo tez Jaga bedzie i wszedzie to samo bo strasznie sie powtarzasz i jestem ogolnie mila dla wszystkich do momentu az ktos mnie zmeczy :lol:

maja2104
Początkujący
 
 
Posts: 19
Age: 43
Joined: 1 Oct 2009, 14:15
Reputation point: 6
Neutralny
Top
6

hahaha fajnie sie czyta te nowe watki :)))
Jaga ja farbowalam wlosy w ciazy czarna farba z aminiakiem nic dziecku nie bylo, nosilam paznokcie zelowe, pozniej malowalam swoje tez nic to nie zagraza dziecku z tym solarium to se daruj dasz rade do konca ciazy. Jak siedzisz caly czas w domu znajdz sobie kolezanke ciezarna na tym forum mozecie sie zawsze spotkac pospacerowac i pogadac:) Jak masz jakies pytania wal smialo na priv hehe ja mam cierpliwosc bede odpisywac. Nie mecz juz dziewczyn na forum fakt czasami nie chce sie czytac tych kilkunastu stron by znalezc odpowiedz ale tez nie chce sie czytac o jednym i tym samym.
Pozdrawiam
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
User avatar
sandru$
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 13 Oct 2008, 19:35
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

maja2104, nie wiem gdzie sie powtarzam. Napisalam pare watkow bo chcialam sie dowiedziec kilku rzeczy, a ze ktos odpisal to napisalam tez ze2 mniej powazne. Widac to byl blad. Naprawde nie warto sie udzielac na tym forum. Nie zlamalam regulaminu jesli ktos z was go czytal to wie, wiec w czym problem.
Dziekuje za mile slowa. Moze rzeczywiscie napisalam zaduzo, ale czy to komus szkodzi? Mozecie byc pewne drogie forumowiczki ze po tym co napisalyscie nowego watku nie zaloze. Jest mi bardzo przykro i utwierdzilyscie mnie w zdaniu na temat Polakow..
P****** e juz tu nie pisze, ale jesli bedzie ktos drazyl ten temat to oczywiscie odpisze.
Bardzo milo mnie przywitalo to polskie birmingham. Jest mi naprawde bardzo przykro nie spodziewalam sie takiej reakcji...

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

maja2104 wrote: ale ostatnio co wchodze w temat to Jaga,Jaga,Jaga,balam sie lodowke otworzyc bo tez Jaga bedzie
hahaha to Ci wyszło :)

Dodano: -- 7 mar 2013, o 14:49 --

Jaga S, nie wygłupiaj się pisz! Luzik to tylko forum tylko....
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

sandru$, to co napisalam w ostatnim poscie nie bylo skierowane do Ciebie dla sprostowania :) Co do tematu tipsow nie nosze ale paznokcie czasem by sie pomalowalo. To dobrze skoro mowisz ze mozna od czasu do czasu z ta farba tez. Juz mi sie odechcialo kolezenki z polski.. Naprawde. Troche zapozno bo chyba moja depresja powrocila ze zdwojona sila, a to forum zamiast pomoc tylko zaszkodzilo. pozdrawiam

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

Jaga S, Nie przejmuj sie i do pewnych wypowiedzi podchodz z przymruzeniem oka,nie warto sie smucic, ze ktos cos tam napisal niefajnego.To jest tylko forum slowa pisane nie zawsze sa odbierane tak jak bysmy tego chcieli.
Pisz ile chcesz,jesli komus sie nie podoba to niech zwyczajnie nie czyta Twoich watkow i wypowiedzi,a jesli czytaja to znaczy,ze jednak czyms tam zaciekawilas dana osobe.
Dziewczyna przyjechala do Birmingham,szuka znajomych jakis kontaktow z ludzmi a Wy ja tak krytykujecie,ze za duzo pisze oj nie ladnie :P
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
User avatar
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posts: 185
Age: 44
Joined: 4 Dec 2010, 16:54
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
1

Jaga,tak z ciekawosci-ile masz lat???

maja2104
Początkujący
 
 
Posts: 19
Age: 43
Joined: 1 Oct 2009, 14:15
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

Jaga S Na każdym forum znajdziesz przyjazne i mniej przyjazne osoby, jak w życiu... :wink:

To może na temat...
Farbowałam w ciąży włosy dwa razy, nie widzę w tym nic strasznego.
Paznokcie malowałam odżywką.
Na solarium nie chodziłam :roll:

Rozstępy sprawa indywidualna, jak mają wyjść to wyjdą :wink: Oczywiście smarowałam się, bo skóra swędziała od naciągania. Nawilżona i odżywiona skóra na pewno lepiej znosi stan ciąży.
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

Dalijka, nikt tu kolezanki nie skrytykowal. Pare osob napisalo, doradzilo by nie zakladala tylu watkow o podobnym temacie do juz istniejacych. Dziewczyna ma taki rozmach w pisaniu postow, ze brzydko mowiac troche "zasmieca". Nikt tu jej nie obrazil, a ona wiecznie udaje urazona ofiare, bo my tu takie zle polki jestesmy... tak sie sklada, ze mu calkiem fajne jestesmy, w miare "normalne" i pomimo, ze niektorzy tu za soba nie przepadaja to ogolnie fajna grupka jest :) baaa, nawet na obiady czasami razem chodzimy :D

Jaga S, nic dziwnego, ze jestes tu sama i nie masz znajomych... z takim podejsciem troche ciezko o to. Prezentujesz tzw "postawe zamknieta", nie bo nie, jak wam sie nie podoba to nie czytajcie, albo ja to pi**** i juz nie pisze. Sama pracujesz na swoj wizerunek i to jak odbieraja Ciebie inni.
No dobra, nie bede tu swoich psychologicznych wywodow zaglebiac. W koncu, to nie mnie temat dotyczy :wink:

maja2104 wrote:zawsze milo mi sie czytalo tu rozne watki ale ostatnio co wchodze w temat to Jaga,Jaga,Jaga,balam sie lodowke otworzyc bo tez Jaga bedzie i wszedzie to samo bo strasznie sie powtarzasz

usmialam sie, ale lepiej bym tego nie ujela :lol:

aaaa mialam napisac na temat solarium... nie chce sie wywodzic i powtarzac tego co mozna znalezc w sieci googlajac sobie. ale tak na logike, w jaki inny spsob mogloby solarium zaszkodzic kobiecie ciezarnej, od tej ktora w ciazy nie jest? poza oczywiscie zwiekszona wrazliwoscia skory i sklonnoscia do przebarwien. tak sie zastanawiam wlasnie... zeby bylo jasne, sama z solarium w ciazy nie korzystalam, jej zaawansowanie przypadlo na miesiace letnie i mialam promienie sloneczne prosto z nieba. wiec wlasnie, czy jest jakas szczegolne roznica czy jest sie w ciazy, czy nie? bo o tym, ze promieniowanie jest szkodliwe dla naszej skory to wszyscy wiemy. jak i to, ze promieniami UVA leczy sie niektore choroby skory ---> ktos kiedys pisal na forum o luszczycy. wzmagaja one rowniez produkcje wit D w organizmie (tu akurat mozna znalezc zamienna metode).
ciekawa jestem, czy ktos ma jakies doswiadczenia lub fachowa wiedze, z checia sie dowiem :)
Last edited by agg on 7 Mar 2013, 14:28, edited 2 times in total.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET