21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

Kawały, śmieszne animacje i wszystko co może wywołać na naszej twarzy uśmiech.

FemalePostNapisane by Anek » 20 Sep 2006, 18:41 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

:mrgreen:
1.
Właśnie próbowałeś wprowadzić swój PIN do mikrofalówki.
:mrgreen:
2.
W swoim notesie masz listę piętnastu numerów telefonów swojej najbliższej trzyosobowej rodziny.
:mrgreen:
3.
Wysyłasz swojemu synowi SMS-a z informacją o tym, że już pora na kolację, a on odsyła Ci e-maila z odpowiedzią, że zaraz przyjdzie do kuchni.
:mrgreen:
4.
Twoja córka sprzedaje lizaki przez swoją witrynę internetową.
:mrgreen:
5.
Kilka razy dziennie gawędzisz z nieznajomym z Południowej Afryki, ale w tym miesiącu nie rozmawiałeś jeszcze ze swoim sąsiadem zza ściany.
:mrgreen:
6.
Twoja matka prosi Cię o wysłanie zdjęcia Twego nowonarodzonego dziecka w jotpegu by móc z niego zrobić wygaszacz ekranu.
:mrgreen:
7.
Wracając z pracy zatrzymujesz samochód na podjeździe do swojego garażu i dzwonisz z komórki by sprawdzić czy ktoś jest w domu.
:mrgreen:
8.
Każda reklama w telewizji posiada adres WWW na dole ekranu.
:mrgreen:
9.
Kupujesz komputer, a po sześciu miesiącach jest on przestarzały i wart połowę ceny za którą go kupiłeś.
:mrgreen:
10.
Wyjście z domu bez telefonu komórkowego, którego nie miałeś przez dotychczasowe 20-50 lat swojego życia, spowoduje panikę i to, że po telefon wrócisz do domu.
:mrgreen:
11.
Zapłacenie za coś żywą gotówką, zamiast karty kredytowej czy debetowej, to przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania.
:mrgreen:
12.
Sprzątanie pokoju stołowego oznacza wyrzucenie torebek po fastfudach z tylnego siedzenia samochodu.
:mrgreen:
13.
Przyczyną braku kontaktu z rodziną jest to, że nie posiadają oni adresu e-mailowego.
:mrgreen:
14.
Jeśli masz na ścianie/lodówce poprzyczepianych mnóstwo kolorowych karteczek to znaczy, że jesteś człowiekiem zorganizowanym.
:mrgreen:
15.
Większość dowcipów poznajesz po raz pierwszy przez Internet.
:mrgreen:
16.
W domu zakładasz sobie drugą linię telefoniczną by w ogóle móc rozmawiać przez telefon.
:mrgreen:
17.
Wychodzisz z Internetu i masz paskudne uczucie, że właśnie rozstałeś się z ukochaną.
:mrgreen:
18.
Wstajesz rano i wchodzisz do Internetu zanim jeszcze zdążysz wypić kawę.
:mrgreen:
19.
Budzisz się o drugiej nad ranem by pójść do łazienki, a w powrotnej drodze do łóżka sprawdzasz jeszcze czy ktoś nie przysłał Ci e-maila.
:mrgreen:
20.
Gdy się uśmiechasz, albo robisz inne miny przekrzywiasz odruchowo głowę na bok: :-)
:mrgreen:
21.
Czytasz ten tekst.
:mrgreen:
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by te-ha » 20 Sep 2006, 18:52 Re: 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

[quote="Anek] 17.
Wychodzisz z Internetu i masz paskudne uczucie, że właśnie rozstałeś się z ukochaną.
:mrgreen:
18.
Wstajesz rano i wchodzisz do Internetu zanim jeszcze zdążysz wypić kawę.
:mrgreen:
19.
Budzisz się o drugiej nad ranem by pójść do łazienki, a w powrotnej drodze do łóżka sprawdzasz jeszcze czy ktoś nie przysłał Ci e-maila.
:mrgreen: [/quote]

eeeech
znowu prawda...
wiekszosc pasuje nawet do mnie...

ale te trzy numerki
u gory to juz w ogole...

najbardziej podoba mi sie podoba statsystyczna impreza studencka

10osob siedzi w kuchni
pija piwo
rozmawiaja
i te 10osob siedzi z laptopami na kolanach...

tak wyglada impreza w moim akademiku...

obled...
czysty obled...

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posts: 1305
Age: 36
Joined: 30 Aug 2006, 19:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 20 Sep 2006, 20:26 Re: 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

fajne i znow prawdziwe :mrgreen:
Anek skad Ty to wszystko bierzesz?? :wink:
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 44
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 20 Sep 2006, 20:28 Re: 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

pewnie z zycia.
Anek nowoczesna kobieta jest.
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 20 Sep 2006, 20:30 Re: 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

no napewno :mrgreen:
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 44
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 20 Sep 2006, 20:50 Re: 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

Z internetu, czasami mi sie nudzi i grzebie tu i tam. Poza tym lubie humor :mrgreen: to jeszcze nie koniec.......... :wink:
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 20 Sep 2006, 21:08 Re: 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

spodziewam sie ze jeszcze nas czyms zaskoczysz :wink:
ja tez lubie humor i dlatego zawsze czytam :smile:
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 44
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kaka » 21 Sep 2006, 07:42 Re: 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

ANEK widać,że bez komputera ani rUSZ !! HEHE

kaka
Rozeznany
 
 
Posts: 240
Age: 32
Joined: 17 Sep 2006, 16:05
Location: solihull
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by adamirus » 21 Sep 2006, 08:07 Re: 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

:wink: 18 punkcik .....wlasnie dzis(i nie tylko)tak zrobilam :wink:
Czyzbym byla uzalezniona od swojego komputera??? :???:

Niezla i przerazająca prawda.A to wszystko przez te postępy techniczne.... :wink: (na kogos przeciez musi spasc wina hehe) :lol:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posts: 591
Age: 42
Joined: 8 Aug 2006, 20:54
Location: B-ham/Acocks Green
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 21 Sep 2006, 09:44 Re: 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

adamirus wrote::wink: 18 punkcik .....wlasnie dzis(i nie tylko)tak zrobilam :wink:
Czyzbym byla uzalezniona od swojego komputera??? :???:

Niezla i przerazająca prawda.A to wszystko przez te postępy techniczne.... :wink: (na kogos przeciez musi spasc wina hehe) :lol:


Ja rowniez, witam w klubie :wink:
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by rondzik » 21 Sep 2006, 14:13 Re: 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

adamirus wrote::wink: 18 punkcik .....wlasnie dzis(i nie tylko)tak zrobilam :wink:
Czyzbym byla uzalezniona od swojego komputera??? :???:


Nie przejmuj sie, ja tez tak mam, prawie codziennie, moze tylko oprocz weekendow. Rano, jak juz sie zwleke z wyrka, naciskam power, ide sobie zrobic platki, wracam i klik, gazeta (wyborcza :)) do sniadnia. Moze i bym wolal papierowa, ale ciezko tu z prenumerata :)
User avatar
rondzik
Rozeznany
 
 
Posts: 190
Joined: 31 May 2006, 11:26
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

None specifiedPostNapisane by arzon » 21 Sep 2006, 17:51 Re: 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

witam
troche sie zmartwilem :smile:
powodem jest fakt ze ja nie pijam kawy.hmmm-zastanawiam sie w zwiazku z tym z ktorego wieku sa tacy jak ja :shock:


pozdrawiam

arzon
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 1 May 2006, 14:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rondzik » 21 Sep 2006, 21:01 Re: 21 dowodów na to, że żyjesz w XXI wieku

arzon wrote:witam
troche sie zmartwilem :smile:
powodem jest fakt ze ja nie pijam kawy.hmmm-zastanawiam sie w zwiazku z tym z ktorego wieku sa tacy jak ja :shock:
pozdrawiam


ja tez nie pije :) moze to te braniewskie powietrze tak nas uksztaltowalo :) a z jakiego wieku jestesmy?? to proste: z dwudziestego :)

pozdro
User avatar
rondzik
Rozeznany
 
 
Posts: 190
Joined: 31 May 2006, 11:26
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HUMOR

cron