moze dowcipy o murzynach?

Kawały, śmieszne animacje i wszystko co może wywołać na naszej twarzy uśmiech.

MalePostNapisane by por.Borewicz » 14 Nov 2014, 23:26 Re: moze dowcipy o murzynach?

plazermen wrote:por.Borewicz, koledzy zaczęli się czepiać więc wywiązała się dyskusja ale przyczepiłeś się akurat do mnie. Jeśli masz jakiś problem to zapraszam na pw, szybko wyjaśnimy sprawę.


Nie przyczepiłem się centralnie do ciebie, tylko do tępych dyskusji w temacie o żartach, więc skończ te pyskówki.
Przecież zawinąłeś się z Anglii i prowadzisz własny biznes w PL, jak to napisałeś w innym poście :D
więc może już czas wyluzować się...

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posts: 118
Joined: 10 Mar 2013, 22:03
Location: UK
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 15 Nov 2014, 05:15 Re: moze dowcipy o murzynach?

por.Borewicz, aa tu Cię boli :mrgreen: No cóż mogę powiedzieć, bardzo przepraszam że mam własną działalność i się zawinąłem, czym uraziłem rodaka :P
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by qwertyuiop » 15 Nov 2014, 08:38 Re: moze dowcipy o murzynach?

A juz bylo tak smiesznie.

A w temacie

Idzie Murzyn po przejsciu dla pieszych i sobie mowi "pojawiam sie i znikam,pojawiam sie i znikam, pojawiam sie i znikam, pojawiam............."

qwertyuiop
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 1 Jan 2011, 10:23
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by krzysmad » 15 Nov 2014, 09:09 Re: moze dowcipy o murzynach?

kol.plazermen
ok, jesteś w Polsce, masz biznes , jesteś spełniony ....
więc skąd te kompleksy ?
A wracając do tematu...
Jak zaglodzic murzyna na śmierć ?
Schować jego zasiłek pod butami roboczymi !!!

krzysmad
Raczkujący
 
 
Posts: 62
Joined: 29 Jan 2009, 13:04
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mepsi » 15 Nov 2014, 09:52 Re: moze dowcipy o murzynach?

plazermen wrote:Co do rasizmu to jest tak: jak jest milczenie i brak dialogu to jest najgorzej. Jak już się zaczynają podśmiechujki to jest to kolejny etap zaprzyjaźniania się z obcym, aczkolwiek trza przyznać że nasza nacja z tym humorem radzi sobie słabowato. Autoironia z powodu narodowych kompleksów ma się na poziomie sub-zero. Nadymanie się, oburzanie i święte dumohonorzenie są oznakami słabego poczucia własnej wartości - głównej przyprawy polskiej mentalności od dekad


Gdyby ktos sie bulwersowal w topiku z dowcipami o Polakach to tam ten post mial by jakis sens a tak to ani na temat topiku ani na temat dyskusji. zenada...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Murzyn złapał złotą rybkę i rybka powiedziała, że może spełnić jego jedno życzenie no i murzyn myśli i w końcu mówi:
- Chciałbym przez chociaż jeden dzień być kwiatkiem
Więc rybka wzięła nóż odcięła mu kutasa - Na to wkurzony murzyn:
- Coś ty mi zrobiła? Miałem być kwiatem!
- No i jesteś - czarny bez

mepsi
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 16 Dec 2011, 03:42
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Valde » 15 Nov 2014, 13:22 Re: moze dowcipy o murzynach?

plazermen wrote:Nadymanie się, oburzanie i święte dumohonorzenie są oznakami słabego poczucia własnej wartości - głównej przyprawy polskiej mentalności od dekad.


Wydaje mi sie ze znowu brak tych cech bardziej pasuja do slabego charakteru, co nie bardzo idzie w parze z niskim poczuciem wlasnej wartosci, a jezeli chodzi o polska mentalnosc, nawet jesli to prawda, osobiscie nigdy nie spotkalem sie z taka opinia odnosnie nas w UK, a wrecz przeciwnie.
User avatar
Valde
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 27 Mar 2012, 10:58
Location: Wednesbury
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by eric27 » 15 Nov 2014, 13:57 Re: moze dowcipy o murzynach?

Hej ludziska wyluzujcie :roza: .Jak wiemy jest to dział o nazwie Humor :lol:Opowiadomy sobie różne dowcipy.Czy jeśli napiszę:

-Znajomi zauważyli.że jestem ostatnio przygnębiony, więc dali mi w prezęcie granat żebym się trochę rozerwał.

To jest to dowcip.A jeśli napiszę np.

-Mój tata był ostatnio zalamany w swoje urodziny,więc dałem mu granat w prezęcie żeby się rozerwał.

To znaczy,że nienawidzę mojego ojca? :shock:

sorki ale może troszkę tystansu.Są kawały o Polakach,Żydach,Cyganach,Murzynach,Blondynkach,Księżach,Rabinach,Muzułmanach a nawet pedofilach,nekrofilach i zoofilach itd.
ale to są tylko dowcipy i nikt nie powinien się o nie obrażać ani o nich dyskutować :evil:

Jak ktoś chce dyskutować o rasiźmie,czy tolerancji może przenieść dyskusję do działu Hide park a humor potraktujmy a humorem :P

Pozdrowionka dla wszystkich :D

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posts: 434
Joined: 14 Sep 2008, 12:54
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 15 Nov 2014, 14:08 Re: moze dowcipy o murzynach?

Niekoniecznie: człowiek o dojrzałej osobowości w przypadku dysonansu będzie się raczej uciekał do zachowań konstruktywnych. Faktem jest, że nieugiętość poglądów, agresja itd. są brane u nas często za siłę charakteru, ale nie do końca tak z tym jest.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by eric27 » 15 Nov 2014, 14:22 Re: moze dowcipy o murzynach?

ops. :oops: Zapomniałem o dowcipie.
Dla odmiany nie o Murzynach.
-Wraca mąż z pracy po wypłacie i mowi:
-ale mnie szef wyruchał w tym miesiącu tylko 2000 złotych za cały miesiąc pracy
-mnie też mówi żona,tylko 500 zlotych za wczorajszy wieczór.

Dodano: -- 15 lis 2014, o 14:28 --

plazermen wrote:Niekoniecznie: człowiek o dojrzałej osobowości w przypadku dysonansu będzie się raczej uciekał do zachowań konstruktywnych. Faktem jest, że nieugiętość poglądów, agresja itd. są brane u nas często za siłę charakteru, ale nie do końca tak z tym jest.



A tego nie słyszałem :roll: Zajefajne :D
Pozdrowionka :grin:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posts: 434
Joined: 14 Sep 2008, 12:54
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by por.Borewicz » 15 Nov 2014, 17:24 Re: moze dowcipy o murzynach?

Najpierw napisałeś tak:

plazermen wrote:por.Borewicz, Jeśli masz jakiś problem to zapraszam na pw, szybko wyjaśnimy sprawę.


Następnie napisałeś tak:

plazermen wrote: Faktem jest, że nieugiętość poglądów, agresja itd. są brane u nas często za siłę charakteru, ale nie do końca tak z tym jest.


Sam sobie zaprzeczasz, więc ja też postaram się ubrać to w ładne słowa:
Pierd..., jak mały Kazio po kwaśnym mleku :D

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posts: 118
Joined: 10 Mar 2013, 22:03
Location: UK
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 15 Nov 2014, 18:10 Re: moze dowcipy o murzynach?

por.Borewicz, gratuluje zatem poczucia humoru 8)
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by eric27 » 15 Nov 2014, 21:34 Re: moze dowcipy o murzynach?

Dzień dobry, z tej strony dyrekcja. Dzwonimy w sprawie pana syna. Dzisiaj na lekcji nazwał jednego ze swoich afroamerykańskich kolegów “czarnuchem”.
– To szokujące…
– Tak, wiemy.
– Od kiedy przyjmujecie czarnuchów do szkoły?

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posts: 434
Joined: 14 Sep 2008, 12:54
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Valde » 15 Nov 2014, 23:36 Re: moze dowcipy o murzynach?

plazermen wrote:człowiek o dojrzałej osobowości w przypadku dysonansu będzie się raczej uciekał do zachowań konstruktywnych


To prawda, jednak brak takich zachowan wciaz nie przypisalbym pod objawy niskiego poczucia wlasnej wartosci.

Faktem jest, że nieugiętość poglądów, agresja itd. są brane u nas często za siłę charakteru, ale nie do końca tak z tym jest.


Faktycznie tak jest, osobiscie nigdy nie zgodzilbym sie azeby agresja mogla byc jedna z tych cech.

Dodano: -- 16 lis 2014, 01:07 --

por.Borewicz wrote:No ale to nie jest temat o mentalności Polaków...

Tu są dowcipy o murzynach, więc jak masz jakiś dowcip to napisz, jak nie to poczytaj te które tu są , a jeśli jesteś zbyt wrażliwy to wyłącz się z tego tematu.

Napisz swój temat i opisz swoje przemyślenia, albo bloga załóż, może kogoś to zainteresuje.

Tu nie leczymy kompleksów, tu piszemy dowcipy...


por.Borewicz a kto dal ci prawo na ustalanie regul tego forum? czy ty jestes tutaj administratorem?
User avatar
Valde
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 27 Mar 2012, 10:58
Location: Wednesbury
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mepsi » 16 Nov 2014, 06:08 Re: moze dowcipy o murzynach?

Valde wrote:por.Borewicz a kto dal ci prawo na ustalanie regul tego forum? czy ty jestes tutaj administratorem?


Reguly tego forum sa te same, ustalone 10 lat temu, na ktore ty wyraziles zgode podczas rejestracji do tego forum.

mepsi
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 16 Dec 2011, 03:42
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 16 Nov 2014, 07:22 Re: moze dowcipy o murzynach?

mepsi, Według antropologów ok. 200 tysięcy lat temu wszyscy byliśmy Murzynami i mieszkaliśmy w Afryce, więc gadając o Polakach - gadamy w sumie o Murzynach ino białych, czyli jest na temat 8)

Przypisik:
Christopher Stringer: African Exodus. The Origins of Modern Humanity, 1997


A zabawa w żandarma "moralności forumowej" w momencie kiedy czyjeś zdanie zaczyna się nie podobać to wyświechtany trik. Jakbym pisał offtop ale po Twojemu to minusików byś nie cisnął i nie protestował czyż nie tak?
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HUMOR