moze dowcipy o murzynach?

Kawały, śmieszne animacje i wszystko co może wywołać na naszej twarzy uśmiech.

MalePostNapisane by mepsi » 9 Nov 2014, 23:51 Re: moze dowcipy o murzynach?

Wiecie jak wyglada skrzyzowanie murzyna z osmiornica?
Ja nie wiem ale fajnie by to zbieralo bawelne.

Valde wrote:A czy tym "funflom murzynom" tez opowiadasz te dowcipy?


Nie, im opowiada dowcipy o polakach.

mepsi
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 16 Dec 2011, 03:42
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by eric27 » 10 Nov 2014, 13:55 Re: moze dowcipy o murzynach?

Nie wszyscy nienawidzą czarnych. Dla komarów są bardzo atrakcyjni.

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posts: 434
Joined: 14 Sep 2008, 12:54
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Valde » 10 Nov 2014, 18:23 Re: moze dowcipy o murzynach?

eric27 wrote:Nie wszyscy nienawidzą czarnych. Dla komarów są bardzo atrakcyjni.


A kto powiedzial ze wszyscy nienawidza czarnych? Mam nadzieje ze zdajesz sobie z tego sprawe ze zdecydowana wiekszosc nienawidzi wlasnie nas polakow z samymi polakami wlacznie :lol:

Dodano: -- 10 lis 2014, 19:28 --

mepsi wrote:Wiecie jak wyglada skrzyzowanie murzyna z osmiornica?
Ja nie wiem ale fajnie by to zbieralo bawelne.

Valde wrote:A czy tym "funflom murzynom" tez opowiadasz te dowcipy?


Nie, im opowiada dowcipy o polakach.


Tak tez myslalem.
User avatar
Valde
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 27 Mar 2012, 10:58
Location: Wednesbury
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by eric27 » 10 Nov 2014, 19:24 Re: moze dowcipy o murzynach?

- Jaka jest różnica między murzynami w Etiopii a murzynami w Stanach?
- Murzyni w Stanach dostają ostatni posiłek przed śmiercią.
Valde wrote:eric27 napisał(a):
Nie wszyscy nienawidzą czarnych. Dla komarów są bardzo atrakcyjni.


A kto powiedzial ze wszyscy nienawidza czarnych? Mam nadzieje ze zdajesz sobie z tego sprawe ze zdecydowana wiekszosc nienawidzi wlasnie nas polakow z samymi polakami wlacznie


Przecież to są tylko dowcipy :shock:

Dodano: -- 10 lis 2014, o 19:31 --

Może nie o murzynach ale też fajne.
Jeśli góra nie przyjdzie do Mahometa, Mahomet ogłosi wobec niej dżihad.

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posts: 434
Joined: 14 Sep 2008, 12:54
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mepsi » 10 Nov 2014, 22:22 Re: moze dowcipy o murzynach?

Valde wrote: kto powiedzial ze wszyscy nienawidza czarnych? Mam nadzieje ze zdajesz sobie z tego sprawe ze zdecydowana wiekszosc nienawidzi wlasnie nas polakow z samymi polakami wlacznie


A temu co sie tak dupa scisnela? Czy to moze jakis radykalny lewak?

viewtopic.php?p=141341#p141341

Masz tu linka do dowcipow o polakach. Smiac sie z polakow to ponoc nie rasizm wiec Ci wolno lol bedziesz mogl spac spokojnie z czystym sumieniem :roza:

Pozdrawiam

mepsi
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 16 Dec 2011, 03:42
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by eric27 » 11 Nov 2014, 20:09 Re: moze dowcipy o murzynach?

Jak nazywa się fobia przed czarnymi ludźmi?
Rozsądek.

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posts: 434
Joined: 14 Sep 2008, 12:54
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by P-C » 11 Nov 2014, 20:27 Re: moze dowcipy o murzynach?

Valde wrote:
eric27 wrote:Nie wszyscy nienawidzą czarnych. Dla komarów są bardzo atrakcyjni.


A kto powiedzial ze wszyscy nienawidza czarnych? Mam nadzieje ze zdajesz sobie z tego sprawe ze zdecydowana wiekszosc nienawidzi wlasnie nas polakow z samymi polakami wlacznie :lol:

Dodano: -- 10 lis 2014, 19:28 --

mepsi wrote:Wiecie jak wyglada skrzyzowanie murzyna z osmiornica?
Ja nie wiem ale fajnie by to zbieralo bawelne.

Valde wrote:A czy tym "funflom murzynom" tez opowiadasz te dowcipy?


Nie, im opowiada dowcipy o polakach.


Tak tez myslalem.



No, żeby nie było, to ja zdecydowanie nie mam nic do Murzynów! Nawet uważam, że każdy powinien mieć swojego!
Ponad wątły umysł Twój bądź...
User avatar
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posts: 377
Age: 52
Joined: 5 Jun 2011, 16:18
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 61
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by damiano77 » 11 Nov 2014, 22:36 Re: moze dowcipy o murzynach?

W restauracji siedzą dwaj murzyni i jeden mulat.
Przychodzi kelner i pyta się mulata:
- Co podać najjaśniejszy panie?
User avatar
damiano77
Rozeznany
 
 
Posts: 123
Age: 46
Joined: 20 Jun 2007, 19:07
Location: walsall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by eric27 » 12 Nov 2014, 00:48 Re: moze dowcipy o murzynach?

- Czemu czarni noszą takie długie koszulki?
- Są dumni z zebranej bawełny.

Dodano: -- 12 lis 2014, o 00:54 --

Mam czarnego przyjaciela, nie będę opowiadał już rasistowskich żartów. Dupek ukradł mi książkę z dowcipami.

Dodano: -- 12 lis 2014, o 01:06 --

- Czarny w pracy. Co to jest?
- Garnitur.

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posts: 434
Joined: 14 Sep 2008, 12:54
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Valde » 12 Nov 2014, 20:31 Re: moze dowcipy o murzynach?

Kolego mepsi dupa mi sie tak scisnela poniewaz coraz czesciej w mediach i na przeroznych forach przedstawia sie nas jako prymitywnych rasistow, a co zabawne najczesciej oskarzaja nas o to nie czarni a ci sami bialy "przyjaciele" anglicy z ktorymi moi rodacy dziela sie swoimi pogladami i zartami. Uwierz mi kolego nikt tutaj nie potrzebuje importowanego rasizmu, polakow ktorzy narzucaja sie z checia naprawiania nieswojego kraju. Piszesz ze "smiac sie z polakow to ponoc nie rasizm" a kto tak powiedzial? i co sa murzyni temu winni? oni maja gdzies skad pochodzisz.

Nie uwazam siebie za radykalnego lewaka, poprostu kolor skory i narodowosc nie maja dla mnie znaczenia, znam swoje miejsce w szeregu i nie podobaja mi sie zarty kosztem czyjegos upokorzenia to wszystko.

Pozdrawiam.
User avatar
Valde
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 27 Mar 2012, 10:58
Location: Wednesbury
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mepsi » 13 Nov 2014, 04:29 Re: moze dowcipy o murzynach?

Valde wrote: a co zabawne najczesciej oskarzaja nas o to nie czarni a ci sami bialy "przyjaciele" anglicy z ktorymi moi rodacy dziela sie swoimi pogladami i zartami.


Kolego Valde, Rasizm ma sie tak samo wsrod polakow jak i wsrod anglikow z ta roznica ze anglicy zdaja sobie sprawe ze mowienie na ten temat moze ich kosztowac roznego rodzaju klopoty jak: utrata pracy, grzywna a nawet odsiadka w wiezieniu. Dlatego jezeli maja cos na ten temat do powiedzenia to wola to robic w zaciszu domowym wsrod swoich gdzie nie musza byc poprawni politycznie.

Valde wrote:Piszesz ze "smiac sie z polakow to ponoc nie rasizm" a kto tak powiedzial?


No wlasnie jakos nie zauwazylem zebys ubolewal z powodu zartow o polakach. To tak jak by Ci sie zaczal palic dom i twojemu sasiadowi w tym samym momencie. Twoj sasiad lapie za gasnice i zaczyna gasic swoj dom a ty lapiesz za gasnice i zamiast gasic swoj to idzisz do sasiada gasic jego patrzac jak twoj wlasny sie doszczetnie spala. Na koniec sasiad mowi "dzieki za pomoc" a mysli sobie "boze, co za frajer!"

Pozdrawiam

mepsi
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 16 Dec 2011, 03:42
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Valde » 13 Nov 2014, 19:09 Re: moze dowcipy o murzynach?

mepsi wrote:
Valde wrote: a co zabawne najczesciej oskarzaja nas o to nie czarni a ci sami bialy "przyjaciele" anglicy z ktorymi moi rodacy dziela sie swoimi pogladami i zartami.


Kolego Valde, Rasizm ma sie tak samo wsrod polakow jak i wsrod anglikow z ta roznica ze anglicy zdaja sobie sprawe ze mowienie na ten temat moze ich kosztowac roznego rodzaju klopoty jak: utrata pracy, grzywna a nawet odsiadka w wiezieniu. Dlatego jezeli maja cos na ten temat do powiedzenia to wola to robic w zaciszu domowym wsrod swoich gdzie nie musza byc poprawni politycznie.

Valde wrote:Piszesz ze "smiac sie z polakow to ponoc nie rasizm" a kto tak powiedzial?


No wlasnie jakos nie zauwazylem zebys ubolewal z powodu zartow o polakach. To tak jak by Ci sie zaczal palic dom i twojemu sasiadowi w tym samym momencie. Twoj sasiad lapie za gasnice i zaczyna gasic swoj dom a ty lapiesz za gasnice i zamiast gasic swoj to idzisz do sasiada gasic jego patrzac jak twoj wlasny sie doszczetnie spala. Na koniec sasiad mowi "dzieki za pomoc" a mysli sobie "boze, co za frajer!"

Pozdrawiam


Mysle ze sie kompletnie nie rozumiemy. Zapytalem "kto powiedzial ze szydzic z polakow to nie rasizm?" poniewaz ja tak nie powiedzialem i sie z tym nie zgadzam. Nie wiem dlaczego twierdzisz ze nad tym nieubolewam, co zupelnie jest nieprawda, nierozumie tyko co maja do tego czarni? ile oni maja w tym udzialu? Nie kazdy anglik i nie kazdy polak jest rasista, nierozumie co ciebie obchodzi jakis angielski "bigot" i jego uprzedzenia rasowe? czy jest to jakas forma usprawiedliwienia dla swoich pogladow?
Nie widze polaczenia twojego przykladu do mojej osoby, nikt tutaj nie atakowal polakow jako nacji a poglady z ktorymi sie niezgadzam i przez ktore jestesmy stawiani w zlym swietle.

Pozdrawiam.
User avatar
Valde
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 27 Mar 2012, 10:58
Location: Wednesbury
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 14 Nov 2014, 07:45 Re: moze dowcipy o murzynach?

Panowie i panie proszę o pisanie nazw narodowości wielką literą bo oczy aż bolą czytając to.

Co do rasizmu to jest tak: jak jest milczenie i brak dialogu to jest najgorzej. Jak już się zaczynają podśmiechujki to jest to kolejny etap zaprzyjaźniania się z obcym, aczkolwiek trza przyznać że nasza nacja z tym humorem radzi sobie słabowato. Autoironia z powodu narodowych kompleksów ma się na poziomie sub-zero. Nadymanie się, oburzanie i święte dumohonorzenie są oznakami słabego poczucia własnej wartości - głównej przyprawy polskiej mentalności od dekad.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
-2

MalePostNapisane by por.Borewicz » 14 Nov 2014, 20:22 Re: moze dowcipy o murzynach?

No ale to nie jest temat o mentalności Polaków...

Tu są dowcipy o murzynach, więc jak masz jakiś dowcip to napisz, jak nie to poczytaj te które tu są , a jeśli jesteś zbyt wrażliwy to wyłącz się z tego tematu.

Napisz swój temat i opisz swoje przemyślenia, albo bloga załóż, może kogoś to zainteresuje.

Tu nie leczymy kompleksów, tu piszemy dowcipy...

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posts: 118
Joined: 10 Mar 2013, 22:03
Location: UK
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 14 Nov 2014, 20:47 Re: moze dowcipy o murzynach?

por.Borewicz, koledzy zaczęli się czepiać więc wywiązała się dyskusja ale przyczepiłeś się akurat do mnie. Jeśli masz jakiś problem to zapraszam na pw, szybko wyjaśnimy sprawę.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HUMOR

cron