Podejście ludzi do szukania pracy i do pracodawców

Kawały, śmieszne animacje i wszystko co może wywołać na naszej twarzy uśmiech.
(...)starczy? (...)

Jak mawiała moja polonistka
- starczy to jest uwiąd...
polonisto od siedmiu boleści.[/quote]

z pierwszego lepszego slownika znalezionego w necie:
starczyć — starczać
1. «wystąpić w dostatecznej ilości, liczbie»

2. «stać się dostatecznym powodem, wystarczającą przyczyną czegoś»

wiec czego nie zrozumiales? albo polonistka byla kiepska albo.... sam wiesz :)

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

Draco wrote:
poza tym, jest to moja korespondencja i mam prawo robic z nia co chce, osoba obrazajac w tym momencie osobe publiczna (bo na czas szukania pracownikow taka sie stalem) musiala sie liczyc z konsekwencjami swoich wypowiedzi.


Nie jesteś i nie byłeś osobą publiczną! ( masz naprawdę wysokie mniemanie o sobie :D )

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

Draco wrote:
karolinarytro wrote:poklonow i uslugiwania do konca twojego zycia? jesli przerasta cie zadanie znalezienie pracownika,


szkoda mi slow na takie zaczepki ale proponuje poczytac dokladnie, zwlaszcza wypowiedz: znalazlem juz dwoch pracownikow. pozdrawiam :)


no jasne, znalazles... kazdy potrafi dac ogloszenie i przebierac w ludziach, uzywajac przy tym jednego z kryteriow jakim jest PRZEROSNIETE EGO i chwilowa wladza :D:D:D:D
szkoda ci slow na zaczepki? smiechu warte. odpisujesz na kazdy post bo ledwo juz tam wyrabiasz przed tym twoim iphonem.
jak oderwiesz sie od tego swojego boskiego iphona to poczytaj jakies polskie ksiazki, moze zobaczysz jak poprawnie buduje sie zdania po polsku. na poczatek sugeruje ksiazke w stylu "kultura osobista i zachowanie w kontaktach miedzyludzkich". moze przy okazji nauczy cie to czytac ze zrozumieniem.

Dodano: -- 11 mar 2012, 01:04 --

wielkimar wrote:
Draco wrote:
poza tym, jest to moja korespondencja i mam prawo robic z nia co chce, osoba obrazajac w tym momencie osobe publiczna (bo na czas szukania pracownikow taka sie stalem) musiala sie liczyc z konsekwencjami swoich wypowiedzi.


Nie jesteś i nie byłeś osobą publiczną! ( masz naprawdę wysokie mniemanie o sobie :D )


wielkimar twoje komentarze coraz bardziej mi sie podobaja :)

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

Witam i pozdrawiam wszystkich.
Właśnie wrzuciłem treść tej interesującej dyskusji na Facebooka . Niech moi znajomi też się pośmieją .
Ps . Draco jesteś naprawdę interesującym człowiekiem .
Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem.

maniek020210
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 10 Mar 2012, 23:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Na większości "forach" "Draco" dostał by bana za ujawnianie treści "e-maili"
Nie znam go i chyba raczej dobrze, że tak jest.
" Nie mogłeś polecić ich/jego/jej do pracy czy gdziekolwiek... ok, ale nie OŚMIESZAJ !!!"
Przemilcz, ale nie ośmieszaj i nie upubliczniaj, tym bardziej gdy sam nie błyszczysz

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

Skoro ujawniamy prywatne korespondencje to ja tam jedną swoją świadczącą o bardzo niskim poziomie i wielkim mniemaniu o sobie autora postu.

Tytuł wiadomości: xxx
Od: Draco
Wysłano: 24 lip 2011, o 11:38
Do: claudia
Wiadomość
widze, ze straszna przyjemnosc sprawia tobie stawianie minusow, mam nadzieje, ze masz przy nich niezapomniane orgazmy :P
bez pozdrowien
buahahaha
dziecinada
dorosnij, widzisz, ze jestes denna i pusta bo wiekszosc osob na twoje posty reaguje minusami wiec przestan sie odgrywac bo w koncu stracisz tu konto.

claudia
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Joined: 10 Mar 2009, 20:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
1

karolinarytro wrote:no jasne, znalazles... kazdy potrafi dac ogloszenie i przebierac w ludziach, uzywajac przy tym jednego z kryteriow jakim jest PRZEROSNIETE EGO i chwilowa wladza :D:D:D:D
szkoda ci slow na zaczepki? smiechu warte. odpisujesz na kazdy post bo ledwo juz tam wyrabiasz przed tym twoim iphonem.
jak oderwiesz sie od tego swojego boskiego iphona to poczytaj jakies polskie ksiazki, moze zobaczysz jak poprawnie buduje sie zdania po polsku. na poczatek sugeruje ksiazke w stylu "kultura osobista i zachowanie w kontaktach miedzyludzkich". moze przy okazji nauczy cie to czytac ze zrozumieniem.
)


zal d... sciska? :) teraz siedze przed kompem z nowiutenkim wielkim monitorem i smieje sie z twojego pienidla i sciskania posladkow bo ktos sie czegos dorobil a ja tego nie mam :( jak mi przykro :( buahaha kultura osobista... chyba tobie ta ksiazka by sie przydala bo poza okladka nic nie zobaczylas :P



adamie chyba lepiej zamknij temat bo dzieci nie rozumieja przeslanki jaka miala byc w ich kierunku... no ale czego bylo mozna sie spodziewac :)

Guest
 
 
Top
0

claudia wrote:Skoro ujawniamy prywatne korespondencje to ja tam jedną swoją świadczącą o bardzo niskim poziomie i wielkim mniemaniu o sobie autora postu.

Tytuł wiadomości: xxx
Od: Draco
Wysłano: 24 lip 2011, o 11:38
Do: claudia
Wiadomość
widze, ze straszna przyjemnosc sprawia tobie stawianie minusow, mam nadzieje, ze masz przy nich niezapomniane orgazmy :P
bez pozdrowien
buahahaha
dziecinada
dorosnij, widzisz, ze jestes denna i pusta bo wiekszosc osob na twoje posty reaguje minusami wiec przestan sie odgrywac bo w koncu stracisz tu konto.

chlopie, ty masz problemy ze soba. wspolczuje ci.

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
3

Draco wrote:
karolinarytro wrote:no jasne, znalazles... kazdy potrafi dac ogloszenie i przebierac w ludziach, uzywajac przy tym jednego z kryteriow jakim jest PRZEROSNIETE EGO i chwilowa wladza :D:D:D:D
szkoda ci slow na zaczepki? smiechu warte. odpisujesz na kazdy post bo ledwo juz tam wyrabiasz przed tym twoim iphonem.
jak oderwiesz sie od tego swojego boskiego iphona to poczytaj jakies polskie ksiazki, moze zobaczysz jak poprawnie buduje sie zdania po polsku. na poczatek sugeruje ksiazke w stylu "kultura osobista i zachowanie w kontaktach miedzyludzkich". moze przy okazji nauczy cie to czytac ze zrozumieniem.
)


zal d... sciska? :) teraz siedze przed kompem z nowiutenkim wielkim monitorem i smieje sie z twojego pienidla i sciskania posladkow bo ktos sie czegos dorobil a ja tego nie mam :( jak mi przykro :( buahaha kultura osobista... chyba tobie ta ksiazka by sie przydala bo poza okladka nic nie zobaczylas :P



adamie chyba lepiej zamknij temat bo dzieci nie rozumieja przeslanki jaka miala byc w ich kierunku... no ale czego bylo mozna sie spodziewac :)




Ty szukasz poklasku czy pomocy???
Czemu temat ma być zamknięty??? z powodu twojej nieudolności?, czy z powodu braku argumentów?
Zaczynasz być chamski tylko dla tego, że ktoś pokazuje jak mało masz do zaoferowania jako uczestnik dyskusji którą sam notabene zacząłeś ?.
Zamiast brnąć dalej przyznaj, że źle zrobiłeś i tyle........i aż tyle

P.S. Dzieckiem nie jestem ( patrząc na wiek z twojego profilu, powinieneś mówić mi per Pan) ale Ok buduj swoje EGO.
Last edited by wielkimar on 11 Mar 2012, 00:34, edited 1 time in total.

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

Draco wrote:
karolinarytro wrote:no jasne, znalazles... kazdy potrafi dac ogloszenie i przebierac w ludziach, uzywajac przy tym jednego z kryteriow jakim jest PRZEROSNIETE EGO i chwilowa wladza :D:D:D:D
szkoda ci slow na zaczepki? smiechu warte. odpisujesz na kazdy post bo ledwo juz tam wyrabiasz przed tym twoim iphonem.
jak oderwiesz sie od tego swojego boskiego iphona to poczytaj jakies polskie ksiazki, moze zobaczysz jak poprawnie buduje sie zdania po polsku. na poczatek sugeruje ksiazke w stylu "kultura osobista i zachowanie w kontaktach miedzyludzkich". moze przy okazji nauczy cie to czytac ze zrozumieniem.
)


Draco wrote:zal d... sciska? :) teraz siedze przed kompem z nowiutenkim wielkim monitorem i smieje sie z twojego pienidla i sciskania posladkow bo ktos sie czegos dorobil a ja tego nie mam :( jak mi przykro :( buahaha kultura osobista... chyba tobie ta ksiazka by sie przydala bo poza okladka nic nie zobaczylas :P


gratuluje ci twojego wieeeeeeeeelkiego nowiutenkiego monitora, ja takiego nie mam, a zawsze o takim marzylam, pewnie jest jeszcze w HD, co? teraz popadne w gleboka depresje z tego powodu, ze ty masz a ja nie... mam nadzieje ze twoja pusta glowa ogarnia ten wieeeeelki monitor. zgadles - zal mi dupcie sciska. a nie stac cie na nowiuski komputer? wystarczylo tylko na monitor? a dlaczego twoj komputer nie ma polskich znakow :D :D :D ???
panie najmadrzejszy - zanim przeczytasz kazde kolejne zdanie wez 4 glebokie oddechy, po przeczytaniu przeanalizuj conajmniej 3 razy, jesli masz problemy ze zrozumieniem (a jak widac masz) popros kogos o pomoc w wyjasnieniu, moze tego dobrego przyjaciela, ktorym sie chwaliles. nie widzialam ksiazki o takim tytule. ta ksiazka, to byla tylko sugestia czego powinienes szukac, bo sam bys na to nie wpadl.
jednak nadal podtrzymuje swoje zdanie, ze z pewnosci powinienes czegos takiego poszukac a tresci nauczyc sie na pamiec.
"adamie chyba lepiej zamknij temat bo dzieci nie rozumieja przeslanki jaka miala byc w ich kierunku... no ale czego bylo mozna sie spodziewac "
no wlasnie czego mozna bylo sie spodziewac po przerosnietym ego...
dopiero zrozumiales jak bardzo sie ponizyles i obnazyles swoja glupote ze chcesz zamknac temat?
Last edited by karolinarytro on 11 Mar 2012, 00:51, edited 1 time in total.

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
-2

Draco wrote:adamie chyba lepiej zamknij temat bo dzieci nie rozumieja przeslanki jaka miala byc w ich kierunku... no ale czego bylo mozna sie spodziewac :)


Liczyłeś ze ktoś pochwali Twój żałosny post a stało się całkowicie inaczej to teraz chcesz żeby go zamknąć. Jesteś żałosny chłopaku !!!!

Draco wrote:Draco
Tytuł wiadomości: Re: szukam pracyFolder: Wysłane
Przepraszam. Stanowiska dzis zostały obsadzone, zgłosiły się konkretne osoby. Pozdrawiam.
   


A ja podejrzewam że zadanej oferty pracy nie było, chciałeś zabłysnąć to sobie wymyłeś że staniesz się pracodawcą ("osobą publiczną").

A CZEMU TAK MYŚLĘ ?

Bo każda firma, która potrzebuje pracowników ma obowiązek przeprowadzenia procesu rekrutacji. A nie poprosić Draco żeby znalazł pracowników na polskim forum.

No ale skoro się mylę i stanowiska już zostały obsadzone to na pewno osoby, które otrzymały te stanowisko się odezwą i udowodnią ze nie mam racji.

artkor
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Joined: 22 Jun 2010, 23:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Draco wrote:szkoda mi slow na takie zaczepki ale proponuje poczytac dokladnie, zwlaszcza wypowiedz: znalazlem juz dwoch pracownikow. pozdrawiam :)


a tak swoja droga, miec szefa/przelozonego idiote to naprawe przerabane....

Dodano: -- 11 mar 2012, 01:48 --

maniek020210 wrote:Witam i pozdrawiam wszystkich.
Właśnie wrzuciłem treść tej interesującej dyskusji na Facebooka . Niech moi znajomi też się pośmieją .
Ps . Draco jesteś naprawdę interesującym człowiekiem .
Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem.


I like it :P

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

Idąc tropem " adama B" ( z odpowiedzi do mnie).

Mogę napisać, że... jak mawiała moja polonistka

"Szef/w to mają panowie na.....jajkach."

ale co tam...... iphon bez polskich znaków? etc, etc

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

maniek020210 wrote:Właśnie wrzuciłem treść tej interesującej dyskusji na Facebooka . Niech moi znajomi też się pośmieją .

to ja poprosze o linka to twojej stronki, oczywiscie na priv

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

karolinarytro, co ja bede z toba polemizowal, po ilosci postow i minusow, jakie za nie dostalas od innych widac jaka jestes osoba :)

Guest
 
 
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HUMOR