Podejście ludzi do szukania pracy i do pracodawców

Kawały, śmieszne animacje i wszystko co może wywołać na naszej twarzy uśmiech.
wielkimar wrote:iphon bez polskich znaków?

no co sie dziwisz??? jego klawiatura tez nie ma polskich znakow, gdyby musial ich uzywac mialby jeszcze trudniej w zyciu, a jak sam pewnie zauwazyles on i tak juz nie ma latwo. ma tyle obowiazkow, musi np rekrutowac KONKRETNYCH ludzi do pracy... no wiesz, nie ma chlop lekko. musimy byc bardziej wyrozumiali dla madrych inaczej

Dodano: -- 11 mar 2012, 02:03 --

Draco wrote:karolinarytro, co ja bede z toba polemizowal, po ilosci postow i minusow, jakie za nie dostalas od innych widac jaka jestes osoba :)

no wlasnie :) och, jaka jestem zla i okrutna. nikt mnie tu nie lubi, chyba sie poplacze.... szczerych ludzi sie nie lubi, bo potrafia powiedziec to co mysla. a takie zapatrzone w siebie glaby jak ty nigdy nie beda mialy wiedzy jak odpowiednio sie zachowac. jak np w tej sytuacji, gdzie powinienes przeprosic wszystkich na tym forum, a w szczegolnosci kobiete ktora obraziles.
napisz jeszcze cos blyskotliwego, wszyscy czekamy :)
ps. nadal zazdroszcze ci tego wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkiego monitora :D

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

hehe dwie osoby, pewnie tak samo tepe jak ta z ktora rozmawialem znalazly sobie pozywke i upust na swoje frustracje po ciezkim szukaniu roboty albo zapierdzielaniu na linii. zal mi was.

Guest
 
 
Top
0

claudia wrote:
wiec przestan sie odgrywac bo w koncu stracisz tu konto
.

Kurcze to jeszcze zauważyłem że Draco, nie dość ze decyduje kto pracuje w jego szefa firmie to jeszcze decyduje o tym kto może stracić tu konto.

Mam nadzieje ze ten temat nie zniknie z forum i odezwa się wszystkie szczęśliwe osoby , których Draco zatrudnił.

artkor
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Joined: 22 Jun 2010, 23:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Draco wrote:hehe dwie osoby, pewnie tak samo tepe jak ta z ktora rozmawialem znalazly sobie pozywke i upust na swoje frustracje po ciezkim szukaniu roboty albo zapierdzielaniu na linii. zal mi was.


Złamałeś kolego kilka punktów regulaminu! tego forum, złamałeś tajemnicę korespondencji z osobą której treść e-maili upubliczniłeś!!!
Brak ci argumentów i próbujesz atakować innych ?.

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

wow, dobrze, ze ty nic nie zlamales :) uwazaj wieczorem abys calo rano wstal :P polewke mam dzis z was dobra :)

Guest
 
 
Top
0

Draco wrote:hehe dwie osoby, pewnie tak samo tepe jak ta z ktora rozmawialem znalazly sobie pozywke i upust na swoje frustracje po ciezkim szukaniu roboty albo zapierdzielaniu na linii. zal mi was.

ty jednak jestes chory umyslowo.... poszukaj specjalisty. psychiatra bedzie mial ciezko, ale pewnie da rade, na pewno bedzie probowal, w koncu to jego zawod, musi sobie radzic z przypadkami do odstrzalu albo do uspienia (wybierz sobie forme ktora ci bardziej odpowiada).
no widzisz.... wszyscy zli, tepi i bez pracy. kolejne rzeczy ktorych ci zazdrosze... madry, oczytany, czarujacy, z wdziekiem, wykazujacy sie wysoka kultura osobista.... ideal... i co taki sfrustrowany czlowieczek robi przed komputerem o 1 w nocy??? podpowiem ci: JEST SAM BO GO LUDZIE NIE LUBIA ZA TO JAKI JEST. przy okazji powiem ci, ze ja ze znajomymi mamy domowa imprezke i wszyscy mamy niezly ubaw z ciebie i twoich madrosci :D

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

karolinarytro wrote:i co taki sfrustrowany czlowieczek robi przed komputerem o 1 w nocy??? podpowiem ci: JEST SAM BO GO LUDZIE NIE LUBIA ZA TO JAKI JEST. przy okazji powiem ci, ze ja ze znajomymi mamy domowa imprezke i wszyscy mamy niezly ubaw z ciebie i twoich madrosci


skad ta informacja z kim tu jestem i co robie? a imprezki gratuluje :) innych stac na cos wiecej :P

Guest
 
 
Top
-3

Draco wrote:a imprezki gratuluje innych stac na cos wiecej

no, na wieeeeeeeeeeeeeeelki monitor i iphona, ale przyjazni za to nie kupisz, frajerku :P

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

Draco wrote:wow, dobrze, ze ty nic nie zlamales :) uwazaj wieczorem abys calo rano wstal :P polewke mam dzis z was dobra :)


Czy ty mnie próbujesz straszyć ???

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

wielkimar wrote:Draco napisał(a):

wow, dobrze, ze ty nic nie zlamales uwazaj wieczorem abys calo rano wstal polewke mam dzis z was dobra


Czy ty mnie próbujesz straszyć ???


to mieczak i frustrat, wiec czego mozna sie po nim spodziewac?? male pieski glosnio szczekaja i tyle. daje sie prowokowac kazdemu, bo jest po prostu glupi.

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

Obrażać nie będę, to nie w moim stylu.
Szkoda, że brak argumentów prowadzi do obrażania innych.




P.S. Takie pytanie OT kto jest moderatorem na tym forum?

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
-2

Nieudane rozmowy o pracę lub rozwiązanie umowy zwykle budzą trochę negatywnych emocji. Dlatego przyjęło się kontakt z kandydatem / niedoszłym pracodawcą kończyć definitywnie i grzecznie, choćby małym kłamstewkiem. "Zadzwonimy do pana", "niestety była duża konkurencja i wybraliśmy innego kandydata.". Obie strony rozstają się bez większych tarć i szukają dalej.
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

Ale fajny temat od samego rana :D

Albiorix tak to wygląda tutaj, w tej kulturze/kraju/realiach. A jak to powinno wyglądać według niektórych naszych rodaków ewentualnie jak to jest przez nich postrzegane prezentuje wymiana emaili z pierwszego postu tego wątku :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

ja juz wolalem zamilknac bo sypaly sie obrazliwe slowa od wlasnie takich osob, na dodatek nasza wspaniala administracja dala mi warna jak to okreslili za zbyt duza ilosc zgloszonych postow jednoczesnie, masakra :)

Guest
 
 
Top
0

Witam.Jednej rzeczy pare osob nie rozumie.W pracy na obrabiarkach cnc naprawde trzeba myslec.Mozna byc super,wysokiej klasy specjalista fachowcem hydraulikiem,jednak to nie znaczy ze bedzie sie dobrym operatorem. Uszkodzic narzedzie, maszyne lub obrabiany przedmiot bardzo latwo.Dobre checi to za malo.W gre wchodza duze pieniadze,i nie kazdego stac na straty.A skoro maz tej kobiety zna angielski to mogl sam zapytac o wymagane kwalifikacje w agencjach,firmach,a nie fatygowac zone.Pozdrawiam

qwertyuiop
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 1 Jan 2011, 10:23
Reputation point: 2
Neutralny
Top
2

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HUMOR

cron