Podejście ludzi do szukania pracy i do pracodawców

Kawały, śmieszne animacje i wszystko co może wywołać na naszej twarzy uśmiech.
Draco, trzeba przyznać że komunikacja poprzez pisanie nie jest twoją najmocniejszą stroną. W rozmowie z żoną Łotysza za bardzo się rozpisywałeś. Twoje uwagi :
przedstawiasz jego jako osobe, ktora nie do konca potrafi swoje sprawy sama zalatwiac co w naszym zawodzie jest dyskryminacja. Dryga sprawa... Twoje wladanie jezykiem ojczystym nie jest do konca zadowalajace, nie bede sie tu doszukiwal przyczyn, to rowniez zniecheca pracodawce.
zostały odebrane jako zaproszenie do pyskówki. Ty też jesteś skory do pyskowania w internecie. Widać to po rozwoju tego tematu na forum, łatwo cie sprowokować.
Moja rada - staraj się też być "konkretną osobą", nie lej wody, odpowiadaj konkretnie na konkretne pytania, a na ogóle pytania odsyłaj do wątku o operatorach cnc z tego forum.
Image

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posts: 156
Joined: 23 Jan 2008, 20:09
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

co tu dużo pisać, jak w piosence ''love is everywhere''






( kurcze nie wiem czy w dobrym miejscu postawiłem przecinek hehehehe) :lol: :D :lol:

giowanni77
Raczkujący
 
 
Posts: 55
Age: 47
Joined: 11 Jun 2010, 12:42
Location: West Bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

-eMPe-, dzieki za rady, czasami mnie ponosi jak widze ludzkie nastawienie to fakt, na poczatku jednak staralem sie grzecznie podziekowac za wspolprace i wydawalo mi sie, ze jak ktos przeczyta wiadomosc o znalezieniu innych pracownikow to sobie odpusci. no nic, dalem sie sprowokowac i mam za swoje :)

Dodano: -- 11 mar 2012, o 18:55 --

Tak sobie zaglądam i sprawdzam komu temat zszedł za skórę :) kto daje minusy itp. Dziwnym zbiegiem okoliczności minusy dostaje od osób które miały styczność z tematem o szukaniu pracy, w kilku przypadkach to szukanie trwa już nawet sporo czasu :) ciekawe dlaczego...

Ps. Miałem tu już nie raz konto z ujemnych stanem punktowym i nie robi mi to żadnej różnicy tak dla scislosci :)

Guest
 
 
Top
-1

Aż szkoda dalej komentować twoje podejście do innych

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

Draco wrote: Tak sobie zaglądam i sprawdzam komu temat zszedł za skórę :) kto daje minusy itp. Dziwnym zbiegiem okoliczności minusy dostaje od osób które miały styczność z tematem o szukaniu pracy, w kilku przypadkach to szukanie trwa już nawet sporo czasu :) ciekawe dlaczego...


Ty naprawdę jesteś chory człowieku.
User avatar
rekin
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 23 Dec 2011, 12:37
Reputation point: -2
Neutralny
Top
-2

Jasne giowanni77,,najważniejsze są przecinki,bo Ci jeszcze ktoś zarzuci,że nie umiesz po polskiemu pisać :wink:.Tak na poważnie,też mnie denerwuje,jak ktoś nie potrafi poprawnie posługiwać się językiem ojczystym.Najgorsze są jednak buraki,które nic w życiu,nie widziały,nie osiągnęły,przyjechały do uk-zachłysnęły się lepszym życiem i panoszą się,między normalnymi ludżmi!!!

ona79
Raczkujący
 
 
Posts: 93
Joined: 22 Dec 2011, 21:41
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Draco wrote:Tak sobie zaglądam i sprawdzam komu temat zszedł za skórę kto daje minusy itp. Dziwnym zbiegiem okoliczności minusy dostaje od osób które miały styczność z tematem o szukaniu pracy, w kilku przypadkach to szukanie trwa już nawet sporo czasu ciekawe dlaczego...

Ps. Miałem tu już nie raz konto z ujemnych stanem punktowym i nie robi mi to żadnej różnicy tak dla scislosci


ty jestes chory, bez watpienia. chelpisz sie tym, ze masz prace i ze czasami (zapewne przez pomylke) ty masz ta mozliwosc zeby dac komus prace. jak widac strasznie ci wtedy odbija a chwilowa wladza oglupia bardziej niz glupi jestes na codzien.
wyjasnie ci, bo ty tego jeszcze nie zrozumiales: minusy dostajesz od ludzi normalnych, ktorzy nie sa takimi inwalidami umyslowymi i dla ktorych twoje tepe wypociny sa godne pozalowania. ja tez dalam ci minusa a na to twoje zalosne ogloszenie nawet nie zerknelam i jak to sklasyfikujesz??
biedy jestes, bo jak widac ten portal to twoja jedyna rozrywka.
teraz to juz nie wiem czy ci wspolczuc czy tylko sie z ciebie smiac.

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
1

No ja mu tez dalam minusa i polecial poszukac jakiegos mojego posta zeby sie odwdzieczyc:D

Juz to kiedys pisalam tutaj, ze przeraza mnie u niektorych to, ze zamiast ilorazu maja iloczyn inteligencji.
Innych dolegliwosci nie moge diagnozowac poniewaz nie jestem lekarzem:D
Last edited by agna78 on 11 Mar 2012, 21:54, edited 1 time in total.

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

Ja nie flamuję bo flame-bait za słaby ;)
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

pouzywajcie sobie dzieci, wlasnie dlatego ten temat zostal zalozony w dziale dowcipow :)

dziwne jest jednak to, ze mi zarzucasz siedzenie tu a sama co robisz? :)

Guest
 
 
Top
-2

Witam wszystkich. Na wstępie chciałbym nadmienić, że nie mam nic wspólnego z szukaniem pracy. Do tej pory korzystałem z tego forum, jako bierny użytkownik, by znaleźć jakieś potrzebne informacje przydatne w życiu w UK. Nie czułem potrzeby wypowiadania się, więc się nie rejestrowałem.
Coraz częściej zauważam, że to forum, (choć nie we wszystkich przypadkach) staje się miejscem potyczek słownych, obrzucaniu się „błotem i jadem” i zamiast pomagać, tylko szkodzi i działa na nerwy. Może ktoś powie „ nie chcesz, nie czytaj”, ale trudno jest przejść obojętnie obok takich wypowiedzi, jakie reprezentuje DRACO. Tak się składa, że miałem (nie)przyjemność poznać tego „człowieka” i od czasu do czasu natykałem się na jego wypowiedzi na forum. Poziom, jaki reprezentuje ten delikwent jest jednym słowem żenujący, a stek wypisywanych bzdur i kłamstw nie zna granic. Postanowiłem się wtrącić i rozwiać trochę wątpliwości, co do jego osoby, gdyż uważam, że anonimowość, jaką daje forum umożliwia mu okazywanie braku szacunku, (którego tak wymaga od innych) pozostałym użytkownikom oraz kreowania fałszywej i fikcyjnej postaci, jaką uwierzył, że jest.
Po pierwsze kreuje się na pracodawcę, którym faktycznie nie jest (może chciałby być). Wykonuje takie same prace jak pozostali pracownicy, innymi słowy jak to cytuję jednego z użytkowników „jebie jak murzyn na hali” (z całym szacunkiem dla wszystkich murzynów i ludzi pracujących na hali) 7 dni w tygodniu po 12 godzin na dobę, dlatego też dorobił się wielkiego monitora i iphona bez polskich znaków. Każdy będąc tu sam, nie mając rodziny, ani dziewczyny bądź też żony i dzieci mógłby sobie pozwolić na kupowanie zabawek typu wypasione iphony i wielkie monitory HD zamiast pieluszek dla dzieci, zabawek, chociaż i tak uważam, że większość ludzi stać na takie drobnostki w UK. Niestety takie są realia, że w tym kraju z reguły wykonujemy ciężką pracę i znalezienie dobrej posady nie jest łatwe, lecz wielu ludzi się wstydzi swojego zajęcia i za wszelką cenę próbuje się dowartościować. Należy szanować każdą pracę i ludzi, którzy ja wykonują, czy to przy ćwiartowaniu kurczaków, czy pracy przy taśmie. Owego czasu ten typ pracował nawijając folię na rolki a także pakując pudełka z herbatą na palety, o czym sam wspomina. Ciekawe czy do tych prac używał swego mega intelektu i zdolności przywódczych? Teraz, gdy udało mu się wreszcie załapać pracę w zawodzie (jak to często podkreśla), nagle zapomina o wszystkim, co było. Życie nie kończy się na byciu operatorem CNC i traktowaniu innych z góry, jakby się było Bogiem a reszta zwykłym plebsem, niemającej żadnej wartości.
Co do kreowania się na osobę publiczną, to proszę bardzo, pomogę mu wyjść z cienia jego wielkiego monitora i pozwolę sobie na to by jego postać choć trochę ujrzała światło dzienne.
Nazywa się Rxxxxxxx Wxxxxx, Mieszka w xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.
Pracuje w firmie xxxxxxxxxxxxxxxxx i porusza się super wypasionym Fordem Mondeo z początków XXI wieku.
Zapewne Draco nie powinieneś się obrażać za ujawnienie częściowo twoich danych, skoro chcesz zatrudniać ludzi i kreować się na osobę publiczną, gdyż sam powinieneś się przedstawić i a nie pozostać anonimowym. Ludzie mają pełne prawo wiedzieć z kim mają do czynienia. Tak na marginesie, moja córka ogląda taką bajkę o smoku Draco - reprezentujesz poziom jej głównego bohatera.
Na tym chciałbym zakończyć swoją wypowiedź, wszystkim ludziom, którzy wypowiedzieli się w tym temacie-dziękuję a w szczególności karolinarytro, wielkimar, claudia.
Gratuluje Wam, że poznaliście się na tym osobniku i nie pozostaliście obojętni na obelgi rzucane do ludzi, oraz odwagi, że nie baliście się przedstawić prawdy, nawet, jeżeli byście mieli za to dostać kilka minusów lub stracić reputacje na tym forum.
Pozdrawiam wszystkie normalne i inteligentne osoby ( nie, Ciebie Draco nie)
i życzę dalszej zaciętości w walce z takimi typami jak to „COŚ”- Draco. Ty żyjesz w swoim świecie, jako head hunter a w rzeczywistości jesteś zwykłym forumowym trollem.

 ! Adam wrote:
Zabronione jest podawanie danych osobowych lub adresowych osób trzecich lub firm bez ich wyraźnej zgody.
dane zostały zamienione na xxxx
User avatar
Fraco
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Age: 45
Joined: 12 Mar 2012, 13:15
Location: Chester
Reputation point: 13
Neutralny
Top
13

IMHO nie powinienneś udzielać czyichś danych osobowych, nazwiska, adresu. Bycie gburem czy flamowanie na forum to nikomu jeszcze nie szkodzi, co najwyżej komuś podniesie ciśnienie. Natomiast przenoszenie animozji z internetu do prawdziwego świata może mieć już poważne konsekwencje. Że Draco drażni ludzi, może się teraz zdarzyć że ktoś mu całkiem anonimowo wybije szyby w samochodzie albo pobije w ciemnym zaułku. Ludzie mają prawo do prywatności na sieci nawet jeśli są niesympatyczni.

I piszę to chociaż Draco zdążył mi już napisać że jestem nikim ;) (więcej trzeba żeby podjudzić mnie do osobistej krucjaty).

Post zgłoszony do moderacji.
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
3

sprawa zostala zgloszona na policje panie E.S. specjalnie dzieki tobie dzis wzialem wolne w pracy wiec nie zobaczymy sie wieczorem. na szczescie zdazylem zrobic kopie z danymi osobowymi w moim super telefonie zanim zostaly zmienione.
Zapomniałeś już jak dałem tobie dach nad głowa i zalatwilem robotę bo wlasnie kurczaki w tulipie czysciles a na koniec okradles mnie ze swoja panienka na przeszło tysiąc f? Podarowalem to na rok czasu, dzis policja wysluchala wszystkiego łącznie z zeznaniem o zamieszczeniu danych osobowych w sieci. Mówiłem tobie kiedyś, ze jeszcze się doigrasz...

ps. u mnie na szafce czeka na ciebie list dyscyplinarny. pozdrawiam
Last edited by Guest on 12 Mar 2012, 17:32, edited 1 time in total.

Guest
 
 
Top
-1

:roll: hm czy to dział HUMOR????
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
User avatar
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 456
Age: 40
Joined: 16 Jan 2011, 09:50
Location: Walsall/Bydgoszcz
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

Powiało grozą :wink:

ona79
Raczkujący
 
 
Posts: 93
Joined: 22 Dec 2011, 21:41
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HUMOR