Podejście ludzi do szukania pracy i do pracodawców

Kawały, śmieszne animacje i wszystko co może wywołać na naszej twarzy uśmiech.
:)

Ewelajna1111
Raczkujący
 
 
Posts: 97
Joined: 29 Nov 2011, 15:40
Location: Bearwood/Bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Draco, - czyżby to był powód twojej frustracji?
Attachments
balwan.jpg
User avatar
rekin
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 23 Dec 2011, 12:37
Reputation point: -2
Neutralny
Top
5

Szczerze mówiąc to nie rozumiem po co ten ambaras i wyciąganie tego na forum, jeśli ktoś chce się pośmiać to zapraszamy do kina na dobrą komedię. Z pozycji osoby szukającej pracy nie wygląda to na wesołe gdy ktoś nie rozumie pytań i jest arogantem co to nie ja. karolinarytro <--- z tą panią się zgodzę gdyż schemat co to nie ja widzę na każdym kroku. Przyjechałem do Anglii i w firmie w której pracowałem pracowało kilku polaków ale pomocy żadnej i tylko pokazywanie co to ja nie wiem o UK i co za umiejętności posiadasz. żenada. ale taka jest rzeczywistość jeśli ktoś się na to zgadza i przyklepuje to jego problem ale czasem warto stanąć po drugiej stronie i spojrzeć życzliwie i obiektywnie na ludzi zamiast się wywyższać.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
User avatar
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posts: 451
Age: 44
Joined: 10 Nov 2011, 00:38
Location: walsall
Reputation point: 42
Pokojowy
Top
1

Hunteros30 wrote:Szczerze mówiąc to nie rozumiem po co ten ambaras i wyciąganie tego na forum, jeśli ktoś chce się pośmiać to zapraszamy do kina na dobrą komedię. Z pozycji osoby szukającej pracy nie wygląda to na wesołe gdy ktoś nie rozumie pytań i jest arogantem co to nie ja. karolinarytro <--- z tą panią się zgodzę gdyż schemat co to nie ja widzę na każdym kroku. Przyjechałem do Anglii i w firmie w której pracowałem pracowało kilku polaków ale pomocy żadnej i tylko pokazywanie co to ja nie wiem o UK i co za umiejętności posiadasz. żenada. ale taka jest rzeczywistość jeśli ktoś się na to zgadza i przyklepuje to jego problem ale czasem warto stanąć po drugiej stronie i spojrzeć życzliwie i obiektywnie na ludzi zamiast się wywyższać.

chlopak chcial osmieszyc wszystkich i pokazac co to nie on i kim on nie jest..(buhahah) i dlatego wsadzil ten post w watek HUMOR ale niestety to my wszyscy mamy z niego polewke!!!! nio widzisz Draco tak chciales byc madrzejszy ale niestety....ZONK ***NIE UDALO CI SIE I NA PRZYSZLOSC NAUCZ SIE LADNIEJ ODPISYWAC NA WIADOMOSCI I Z SZACUNKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewelajna1111
Raczkujący
 
 
Posts: 97
Joined: 29 Nov 2011, 15:40
Location: Bearwood/Bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

rekin wrote:Draco, - czyżby to był powód twojej frustracji?

BOSKIE :d :d :d

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

Draco,,to raczej nadaje się też dla policji,jako publiczne pomówienie!cyt:Zapomniałeś już jak dałem tobie dach nad głowa i zalatwilem robotę bo wlasnie kurczaki w tulipie czysciles a na koniec okradles mnie ze swoja panienka na przeszło tysiąc f? Podarowalem to na rok czasu, dzis policja wysluchala wszystkiego łącznie z zeznaniem o zamieszczeniu danych osobowych w sieci. Mówiłem tobie kiedyś, ze jeszcze się doigrasz...Poza tym mijasz się kolego z prawdą,w tulipie,jest wieprzowina a nie kurczaki,jeśli chodzi o ścisłość.Nie pracowałam tam,ale to chyba wszyscy polacy wiedzą ;)

ona79
Raczkujący
 
 
Posts: 93
Joined: 22 Dec 2011, 21:41
Reputation point: 1
Neutralny
Top
1

czytam to forum od lat i raczej sie miałem nie wypowiadac ,ale po tym co tu przeczytałem to jest obłęd.Jednego jestem tylko pewny na 99% DRACO znajdz gosciu wybitnego specjaliste psychiatre bo twoje mniemanie o sobie cie kiedys wpędzi w depresje i zabije ,miałem okazje czytac wiecej twoich wypowiedzi w różnych tematach i zawsze byłes najmądrzejszy ,mam nadzieje że naprawde jesteś tak mądry w tej twojej pracy i doceniany że musisz załatwiać i odpowiadać za przeproszeniem za tępych w twoim mniemaniu polaczków ale jak by ich nie było to bys biedaku nie miał jak zaistniecć bo nikt by nie mógł zauważyć twojej nieprzeciętnej inteligencji i fachowosci

ps . ajk czytam ę policje powiadomiłes i zostawiasz komus dyscyplinarke na szafce to dam ci rade powiadom FBI i brygade antyterorystyczną i nie zgób tej wypasionej zabawki bez polskich znaków żebys miał dowód,chociaż przypuszczam ze jak by były polskie znaki w tym twoim IPHOOO to i tak bys nie wiedział jak ich użyc

partizano
Początkujący
 
 
Posts: 15
Age: 52
Joined: 30 Sep 2008, 18:04
Reputation point: 0
Neutralny
Top
-2

a ja tak ludziska nie na temat dodam wam tu cos skopiowanego z tematu dowcipy

Puk, puk!
> - Kto tam?
> - Ja do Jarka.
> - A ja kombajn.

:D :D :D
dla rozluznienia stosunkow :twisted:
Po co sie tak napinac i sobie nerwy psuc. Jak ktos sie czuje wazny i daje mu to radosc zycia to niech tak jest......

Guest
 
 
Top
1

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HUMOR