Samotne Matki. Dlaczego tak trudno znaleźć im miłość?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
ArturD,zauwazylam,ze ostatnio wyglaszasz swoje zyciowe madrosci w kazdym temacie.Jasne po to jest forum,zeby kazdy mogl wyrazic swoje zdanie,ale czytajac to co Ty wypisujesz,to normalnie rece opadaja.Tu Cie zacytuje-"Wiec dobra rada jak nie masz nawet nie proboj sie zadawac z osoba dzieciata bo sie sfrustrujesz, ok przyznaje sie raz na spotkaniu ylem z taka osoba, skonczylo sie rozejsciem na Picadilly Circus w sobote o 22 bez slowa :D I to ja odszedlem. Niesamowicie wkurzajace takie samotne matki sa
Trzymaj sie od tego z daleka jak od tredowatych, a ktos kto pisze ze nie ma dziecka i zaopiekowal sie samotna matka
- nie byl w takiej sytuacji
- jest zdesperowany i potrzebuje seksu, w tej sytuacji wazne ze jest dziura i wiesz czym mysli".Z taka tepota jak Ty mimo,ze jestem samotna nigdy bym sie nie spotkala,juz bym wolala zainwestowac w wibrator.A dlaczego,sa samotne matki,kobiety?-bo nie chca dluzej ciagnac za soba ogona w postaci,niedorobionego,zyciowego nieudacznika,ktorego kiedys kochaly.
User avatar
Alex0007
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 25 May 2016, 12:49
Reputation point: 12
Neutralny
Top
5

no ale dziecko sie za nimi bedzie ciaglo i mialo negatywny wplyw na jej relacje z facetami. Ci powazni seie wkurza albo odwroca na piecie i fru.

Nikt nie mowi, zeby kata kobieta do grobu sie kladla, ale dzieciaci niech sie zadaja z dzieciatymi. A bezdzietni z bezdzietnymi

Sorry ale trzeba bylo sie wiazac jak sie doroslo do tego a nie sluchac mamusi/tatusia czy tez wlasnych organow ktore swedzialy i nalezalo dobrze ulokowac swoje uczucia a nie sie zenic bo wszyscy pozenieni/tak wypada. Kazdy jest chyba dorosly? Teraz nie ma ze boli

ArturD
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Joined: 6 Nov 2016, 11:35
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

ArturD,lecz sie na nogi albo inne organy,bo na glowe to niestety w Twoim przypadku juz za pozno.pozdrawiam i bede sledzila kolejne Twoje "madre",zyciowe przemyslenia.
User avatar
Alex0007
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 25 May 2016, 12:49
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

hehe bo co
bo mialem tyle oleju w glowie zeby sie nie wiazac z byle kim i teraz zbierac baty od zycia tylko postawilem na swoim?
kazdy o sobie decyduje
ja mam prawo wypowiadac sie teraz z wyzszoscia o takich osobach, warto bylo postawic na swoim a nie bo tata czy jezusek tak chcial
jedna z lekcji badz soba, to ty decydujesz o swoim losie. i ponosisz konsekwencje. dlatego dobrze wybieraj. a nie potem sycz na madrzejszych

ArturD
Raczkujący
 
 
Posts: 69
Joined: 6 Nov 2016, 11:35
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
15

Jak to mawiają: Alfa f*ck, beta buck 8)
https://www.youtube.com/watch?v=M_h-v7ew20g&t=11s
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

ArturD wrote:ja mam prawo wypowiadac sie teraz z wyzszoscia o takich osobach


ArturD, jest inna zyciowa lekcja, ktorej nie odrobiles. Przypomniala mi sie historia Afrykanczyka, ktory wyjechal ze swojego biednego kraju do UK, gdzie zarobil duzo pieniedzy. Wyluzowany bo bogaty pojechal do pograzonej w biedzie ojczyzny na wakacje, aby opowiadac ludziom o swojej wyzszosci, sprycie i zgromadzonym majatku [do czego jak uwazal, mial prawo]. Ktos nie mogl tego sluchac, nie mogl patrzec na drwiacy usmiech - chwycil do reki bron i na miejscu go zastrzelil.
User avatar
johnyd
Raczkujący
 
 
Posts: 72
Joined: 8 Oct 2013, 15:17
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
5

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ