Atrakcyjne zapraszam::))

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MalePostNapisane by patryk20088 » 8 Jul 2010, 01:55 Atrakcyjne zapraszam::))

Poznam ładną dziewczynę :oops: w celu spędzania wolnego czasu :arrow: .Lubię jeżdzić na rowerku.. :arrow: .słuchać techno, :arrow: hip hop ale polski,imprezy do rana no i dyskoteki ,mam jeszcze troszkę zainteresowań ..ale o nich dowiesz Się jak mnie poznasz :roll: .Fotki wyślę swoje jeśli chcesz. http://patryk169.randki.org/
Ps..Nie atrakcyjne, sfrustrowane Panie mnie nie interesują ::))a cha proszę moderatora o nie kasowanie tematu.Bo chyba dobrze umieściłem swój temat?::))Pozdrawiam wszystkich a najbardziej Tych co zawsze komentują Negatywnie ..::)) :-) :-)
gg 2164980 Tel.07909489654
Last edited by patryk20088 on 8 Jul 2010, 11:12, edited 1 time in total.
Pozdrawiam sympatyczne osoby::))

patryk20088
Początkujący
 
 
Posts: 38
Age: 45
Joined: 10 May 2008, 00:43
Location: Coventry, Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by creative_29 » 8 Jul 2010, 10:19 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

patryk20088,
to bedziessz mial problem chyba bo..............napisales ze atrakcyjne ,itp
doprawdy istnieja takie ale zeby wejsc w posiadanie badz bycie z taka kobieta to..............trzeba samym takim byc nie uwarzasz???
(bez zadnej aluzji)hahahahaha
pozdrawiam
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 12 May 2010, 07:15
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by patryk20088 » 8 Jul 2010, 10:41 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

wiesz liczy Się serduszko ,pamiętaj::))wiesz chyba ty masz problem,co chciałeś wnieść z twoim postem bo nie rozumiem???Przecież mnie nie znasz i już klasyfikujesz :))chcesz mnie pokazać w złym świetle ???Żal Ci że ktoś chce poznać atrakcyjną dziewczynę::)) :mrgreen: jak tak to przepraszam::)) :mrgreen:
Pozdrawiam sympatyczne osoby::))

patryk20088
Początkujący
 
 
Posts: 38
Age: 45
Joined: 10 May 2008, 00:43
Location: Coventry, Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by creative_29 » 8 Jul 2010, 11:32 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

patryk20088,
nic nie chcialem wniesc a tym bardziej cie obrazic.sklasyfikowac czy postawic w zluym sietkle tylko................zastanawiam sie gdzie spacerujesz?na jakie imprezy chodzisz?co robisz i wogole ze nie widzisz atrakcyjnych kobiet w rzeczywistosci tylko szukasz na Bgham .
nie moja sprawa







tonacy brzytwy sie chwyta:P
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 12 May 2010, 07:15
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 8 Jul 2010, 15:22 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

patryk20088 wrote:Ps..Nie atrakcyjne, sfrustrowane Panie mnie nie interesują


Ciekawe dlaczego kolega ma takie a nie inne wymagania a sam chyba jest w desperacji :) ogłoszenie na forum... w dziale z ogłoszeniami... co na to powie panna z Twoich zdjęć?

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by creative_29 » 8 Jul 2010, 15:48 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Draco, musisz tak ...........bezposrednio?delikatniej prosze
hahahaahahahahahahahahahah
panna ze zdjec jest tolerancyjna,wyrozumiala itp, aha i to kolezanka badz siostra lub cos w tym stylu napewno hahahaahahahahah
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 12 May 2010, 07:15
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Agaa » 9 Jul 2010, 00:25 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

patryk20088 wrote:Poznam ładną dziewczynę :oops: w celu spędzania wolnego czasu :arrow: .Lubię jeżdzić na rowerku.. :arrow: .słuchać techno, :arrow: hip hop ale polski,imprezy do rana no i dyskoteki ,mam jeszcze troszkę zainteresowań ..ale o nich dowiesz Się jak mnie poznasz :roll: .Fotki wyślę swoje jeśli chcesz. http://patryk169.randki.org/
Ps..Nie atrakcyjne, sfrustrowane Panie mnie nie interesują ::))a cha proszę moderatora o nie kasowanie tematu.Bo chyba dobrze umieściłem swój temat?::))Pozdrawiam wszystkich a najbardziej Tych co zawsze komentują Negatywnie ..::)) :-) :-)
gg 2164980 Tel.07909489654


a co to znaczy atrakcyjne bo nie wiem czy pasuje do tego opisu, moze jak bys wyjasnil co dla Ciebie jest atrakcyjne to by bylo latwiej? no ale o czym ja mowie przeciez jest napisane ze ladna, a jak bedzie ladna i glupia to dalej bedzie atrakcyjna czy juz nie?
Mam 176 cm wzrostu i tak sobie mysle jak bym wygladala stojac kolo Ciebie, hmm z tym twoim 165 cm czula bym sie jak z mlodszym bratem

Nie wiem ile razy czytales to co tu napisales ale conajmniej o raz za malo!
Zycze wiecej wyobrazni i pomyslowosci jak sie nastepnym razem gdzies oglosisz.

a-a czemu tylko polskiego hip hopu sluchamy? z angielskim cienko? :smile:

Agaa
Początkujący
 
 
Posts: 44
Joined: 1 Apr 2010, 18:37
Reputation point: -6
Wyśmiewca
Top
0

PostNapisane by Guest » 9 Jul 2010, 05:26 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Agaa, ale ja mam 184 cm... :)

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 9 Jul 2010, 08:20 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Draco wrote:Agaa, ale ja mam 184 cm... :)


proszę jaki zdesperowany... przecież nawet nie napisała czy jest atrakcyjna :]
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 9 Jul 2010, 11:13 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Każda kobieta jest atrakcyjna :)

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by creative_29 » 9 Jul 2010, 12:46 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

wiadomo ale........................chlopak chcial "wyrwac" jakas ladna atrakcyjna itp a tak mu pojechaliscie.z jego OGLOSZENIA(PROSBY) zrobil sie dobry temat i teraz napewno nie pozna atrakcyjnej ladnej itp.JAK TAK MOZNA?NIE MIEC JAJ BY POZNAC LADNA I ATRAKCYJNA NA ULICY PRZECHODZAC OBOK NIEJ TYLKO PISAC NA FORUM.NOW IECIE CO
HAHAHAHAAHAHAHAH
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 12 May 2010, 07:15
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 10 Jul 2010, 19:39 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

mysle ze patryk ze swoim ogloszeniem powinien zostac na randki.pl czy gdziekolwiek tam sie oglosil...
na forum taki advercik wyglada troche smiesznie, szczegolnie w tym wykonaniu


piszesz ze nie interesuja ci sflustrowane panie..a mi sie wydaje ze antakcyjnych pan nie interesuja sflustrowani desperaci...

ale powodzonka zycze anyway...
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by creative_29 » 11 Jul 2010, 07:50 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

olivka, moze i tak jets ale z 2 strony moze chlpak nie ma odwagi podejsc do tej atrakcyjnej na ulicy,w parku itp

chlopak chcial dobrze a tu masz..................................za desperata go wzielismy
hahahahah
przez internet to mozna ale...............................scieme wlic
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 12 May 2010, 07:15
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 11 Jul 2010, 07:59 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

creative_29 wrote:moze chlpak nie ma odwagi podejsc do tej atrakcyjnej na ulicy


moze... ;)
a moze jeszcze nie spotkal na swojej drodze atrakcyjnej i liczy na to ze takowe siedza na necie i szukaja takich "milych panow" po ogloszeniach
creative_29 wrote:chlopak chcial dobrze a tu masz.

moze... ;)
dlatego - bez sarkazmu - zycze mu jak najlepiej aczkolwiek nie wierze w takie "ogloszenia" na forum..
sa od tego inne strony
tutaj troche wyglada to "smiesznie" i desperacko wlasnie...
dla mnie bynajmniej
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by creative_29 » 11 Jul 2010, 08:05 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

olivka, zgodze sie z toba ale.................te atrakcyjne wiedza jak maja zwrocic uwage atrakcyjnego pana a nie popzrez anons desperacki na b-gham ............chyba ze sa.............zdesperowane.

moze... ;)
a moze jeszcze nie spotkal na swojej drodze atrakcyjnej i liczy na to ze takowe siedza na necie i szukaja takich "milych panow" po ogloszeniach
to jesli nie spotkal to ktoredy owy pan chodzi?
ale............jak to sie mowi tonacy..............takze kazdy rodzaj ogloszenia jest spoko tylko trzeba z wyczuciem i przemysleniem dobierac slowa w takich anonsach

[ Dodano: Nie Lip 11, 2010 09:18 ]
Łdaną sexi:)0poznam
Wszystkie ogłosz. zamieszczone przez patryk20088
Opis:
Poznam ładną dziewczynę :oops: w celu spędzania wolnego czasu :arrow: .Lubię jeżdzić na rowerku...słuchać techno,hip hop ale polski,imprezy do rana no i dyskoteki ,mam jeszcze troszkę zainteresowań ..ale nie chce mi się teraz pisać.Fotki wyślę swoje jeśli chcesz. http://patryk169.randki.org/
Ps..brzydkie sfrustrowane Panie mnie nie interesują ::))Tel.07909489654



ten "pan"jedzie po calosci-hurtowo hahahahah


do czego czlowiek jets zdolny by byc zauwazalnym
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 12 May 2010, 07:15
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ

cron