Zyczenia Swiateczne dla Polonii Birmingham

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
Bebus- dzięki za słowa pocieszenia-poprostu w takich chwilach robię sie straaasznie mięka tutaj ( a wszystko przez to, że jestem b. rodzinna i mam tylko jedną siostre ). W Polsce nie było tego problemu... jasne że mam tu FORUM i UŻYTKOWNIKÓW i ZNAJOMYCH i już mi lepiej. A z siostrą se pogadam przez telefon ( o ile dam radę mówić... :cry: :mrgreen: ). Pozdrawiam i jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT...

HM HM HM-ciekawe czy Mikołaj do mnie zawita? Ponoć byłam niegrzeczna i napisałam brzydki list-ale tylko 2 razy użyłam brzydkie slowa :-P :mrgreen:

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 42
Joined: 26 Feb 2007, 09:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 23 Dec 2007, 12:12 Re: Zyczenia Swiateczne dla Polonii Birmingham


KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Insanity » 25 Dec 2007, 09:37 Re: Zyczenia Swiateczne dla Polonii Birmingham

No, wesolych prezentow... hohoho

xoxoxox
Attachments
xmas2007-wallpaper1.jpg
youpi

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mar3cia3 » 25 Dec 2007, 19:17 Re: Zyczenia Swiateczne dla Polonii Birmingham

Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Age: 42
Joined: 3 Sep 2007, 15:31
Location: polska
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 24 Dec 2013, 02:18 Re: Zyczenia Swiateczne dla Polonii Birmingham

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku
oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej
życzy Darek. (Darwas)
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ