Powiedzial do mnie imieniem swojej bylej dziewczyny

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
uuuuu grubo :)
pomylic imiona to pikus przy tym jak ktos moze pomylic siostry :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

nawet nie gadaj :mrgreen: awantura była potem przez 3 dni :mrgreen: :mrgreen: ale mi to jakos spasowało :-D :-D a to nie były bliźniaczki :-P
User avatar
Artek2587
Początkujący
 
 
Posts: 42
Joined: 20 Jul 2010, 06:10
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

swoja droga dostac takiego buziaka-namietniaja z zaskoczenia na dzien dobry to calkiem przejemnie by sie przyjmowalo- taki z ciebie maczo-romantico :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

No kolega klepnął teściową w zadek bo się pomylił,
he he ale sie teściowa ucieszyła :-D
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

no widzicie w moim przypadku siostra byłą zaskoczona w innym teściowa sie ucieszyła i zieć ma luz na kilka lat :mrgreen: :mrgreen: a że dziewczyna była zła przez 3 dni?? w końcu okres trwa tydzień i też da sie :mrgreen: wytrzymać :mrgreen: :mrgreen:

no ale niestety dobre czasy minęły i teraz juz niemam kogo całować :cry: :cry:
User avatar
Artek2587
Początkujący
 
 
Posts: 42
Joined: 20 Jul 2010, 06:10
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

Artek2587- troche inaczej do tego podejdz- dobre czasy nastaly i teraz mozesz calowac kogo tylko zechcesz i kieyd zechcesz :)

wiecej optymizmu chlopie- zycie sie jeszcze nie skonczylo- jestes mlody, pewnie przystojny i masz szaramanckie gesty- nie jedna jeszcze w zyciu pocalujesz i nie jednej ugna sie nogi na twoj widok- za pewnie popelnisz tez jeszcze nie jeden blad- np pomylisz imiona, albo siostry, albo tylki z tylkiem tesciowej... ech to jest po prostu zycie !!!! a my jestesmy tylko ludzmi :twisted:

a jakie fanatastyczne jest to zycie- ludzie ktorym cos sie nie uklada albo cos sie czesto zmienia, wedlug mojej teorii, maja duza potrzebe mocnych wrazen.
mi sie ciagle cos zmienia i czesto mialam chwile kiedy myslalam ze wszytko jest czarne- juz nawet nie biale- ale po burzy przychodzi slonce i latwiej wtedy znalezc swoje rozowe okulary- zobaczysz jeszcze bedziesz latal sam lub z kims- tak czy siak bedzie fajnie :-D
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

Ale ja sie wcale nie załamałem:) wręcz przeciwnie powiedziałbym ze odżyłem na nowo :mrgreen: :mrgreen: a nie mam teraz kogo całować bo zapieprzam jak głupi w robocie (robie za szofera na busie w miedzynarodówce) i poprostu nie mam czasu nikogo poszukać. Ale myśle ze po przyjeździe do UK bedzie lepiej :mrgreen: :mrgreen:

aha i wcale nie jestem taki przystojny :-P :-P
User avatar
Artek2587
Początkujący
 
 
Posts: 42
Joined: 20 Jul 2010, 06:10
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

widze,ze on za duzo o niej mysli skoro juz imienia mu sie myla- zostawilabym takiego,ktory za duzo mysli o bylej to logiczne,ze cos do niej czuje... gdybym ja miala faceta,ktory mnie myli z ex to bym sie niezle wkur***a :x

Juliett
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 24 Jun 2013, 10:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

pewnie od 3ch lat już ma nowy obiekt westchnień...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

Nie bierz sobie tej Kasi tak do serca. Poprostu sie przejezyczyl pewnie dlugo byl z tamta dziewczyna i jak ladnie to nazwal marcin.p, polaczenia neurologiczne tworza. Nie dzwon do tej Kasi to Ci nic nie da a mozesz zepsuc cos co moze miec fajne zakonczenie. Pogadaj z nim ze zalezy Ci na szczerosci i ze zawsze moze z Toba pogadac na kazdy temat bez osadzania.
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
User avatar
sandru$
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 13 Oct 2008, 19:35
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

uhhhh kolejny/a
Sandrus - odpowiadasz na wątek z 2010...

Pozdrawiam
PS. Gónictwo kwitnie LD

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ