uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

FemalePostNapisane by :))))) » 17 Jul 2009, 13:16 uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

drogie kolezanki chcialabym was ostrzec przed pewna osoba ktora gra na kobiecych uczuciach.bardzo charakterystyczny mezczyzna blondyn ok.190 cm wzrostu szczuply,charakterystyczne tatuaze zrobione pismem gotyckim na plecach dwa imiona dzieci na lopatce kobieta na rece litera R w plomieniach na nodze odwrocona litera Z.przez ostatni czas jezdzil srebrnym uszkodzonym punto ,czesto ma czerwona kurtke.przedstawia sie jako Lukasz badz Kuba inne imiona sa mi nieznane.uwodzi kobiety na dobry bajer wiadomo mi ze ma dziewczyne w menchesterze,w birmingham i londynie.drogie panie uwazajcie poniewaz on szczyci sie tym ze ma tyle kobiet a kazda zdradza i oklamuje.

:)))))
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 17 Jul 2009, 12:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 17 Jul 2009, 17:53 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

O boze jak moglas mnie tak wydac !!! :506:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 17 Jul 2009, 18:06 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

czytajac ten post w polaczeniu z tym drugim o wynajmowaniu pokoju ( http://bham.pl/forum/viewtopic.php?p=54534#54534 )

przychodzi mi tylko jedno pytanie do glowy: czy pranie i miche tez sobie potrafil ustawic.................. ?

swoja droga fotograficzna pamiec do tatuazy :-)

pozdr

pe

KA i PE
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by Katik » 17 Jul 2009, 20:54 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

KA i PE wrote:
swoja droga fotograficzna pamiec do tatuazy :-)

hahaha, tez to mialam na mysli czytajac ten post
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
User avatar
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 316
Joined: 27 Jun 2007, 11:43
Location: tu... i tam...
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 18 Jul 2009, 21:12 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Mike wrote:O boze jak moglas mnie tak wydac !!! :506:

hihihihihihi


a mi sie wydaje ze kogos pan o ktorym mowa w poscie bardzo zranil..... :roll:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 18 Jul 2009, 21:45 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

kto z nas nigdy nie zostal zraniony...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 19 Jul 2009, 07:58 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Mike wrote:kto z nas nigdy nie zostal zraniony...

tia...
ale nie kazdy sie msci opisujac tulipana czy tulipanke na forach...
ale nie wnikam, nie moje sprawy....

plus taki z tego jak ktos zrani ze czlowiek potem madrzejszy o jakies doswiadczenie jest i juz nie tak latwo da sie zranic raz jeszcze......
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by asia77 » 19 Jul 2009, 10:03 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

tego kwiatu pelno swiatu, a tak szczerze to po zobaczeniu tatuazy z imionami niby dzieci juz bym sie zastanawiala
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
User avatar
asia77
Rozeznany
 
 
Posts: 173
Age: 43
Joined: 4 Mar 2008, 19:51
Location: wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by :))))) » 20 Jul 2009, 12:15 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

tu nie chodzi i zemste tylko o ostrzezenie bo watpie zeby ktoras kobieta chciala zostac tak oszukana a wiem ze juz pare dziewczyn tak oszukal

:)))))
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 17 Jul 2009, 12:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 20 Jul 2009, 13:32 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Kurde nie wiem co powiedziec .....

Zycze wszystkim odrobine rozsadku....
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

PostNapisane by alojzy » 5 Aug 2009, 22:32 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

bardzo interesujący temat :mrgreen:

co się dzieje z tymi facetami, zamiast najpierw się przedstawić z imienia zaczynają od prezentacji tatuaży:).


i to blondyn jeszcze.



dajcie żyć

:))))), dobrze ze wrzuciłaś to ostrzeżenie na forum

alojzy
 
 
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 6 Aug 2009, 09:50 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

To przestroga dla nas panowie , chodzi o to zeby sobie nie tatulowac rónych rzeczy bo potem sie w tlum ciezko wtopic.
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 6 Aug 2009, 11:44 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Nono prawdziwi mężczyźni wiedzą, że nalezy używać tylko tatuaży wodnych (vide "chłopaki nie płaczą") :mrgreen:
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by alojzy » 6 Aug 2009, 12:51 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

plazermen wrote:Nono prawdziwi mężczyźni wiedzą, że nalezy używać tylko tatuaży wodnych

no to wtedy by dopiero była tragedia ani imienia ani tatuaż.
:))))), Ci faceci to są straszne świnie, nie to co ja ,
ja to umiem kobiete pocieszyć :-D

alojzy
 
 
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 6 Aug 2009, 13:50 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

oooo, drogie panie, alojzy zapewne swietnie miesza wackiem........... choc tatuaze moga okazac sie ekscytujace. a co jesli dyskretnie wytatuowane imie IDA w okreslonej sytuacj okazuje sie byc HERMENEGILDA? albo jak spiewa Brad Paysley "....... I want to see the other half of your butterfly tattoo......" tak na powaznie to :))))), widze 3 mozliwosci: 1. albo masz kolesia zdjecie i widzisz wszystkie te dziargi, 2. zanotowalas szcegolowo wszystkie znaki szczegolne na kartce na wszelki wypadek (spoko, wiele osob tak robi, to nic niezwyklego) 3. jak zamykasz oczy to masz goscia przed oczyma jak zywego w 3 wymiarach wraz z detalami (to tak z nienawisci oczywiscie). minelo juz troche czasu od kiedy targana emocjami przestrzeglas inne przed takim niecnym nicponiem. jak teraz kiedy emocje opadly? czy chlodno analizujac stwierdzasz ze moglas rozegrac to inaczej? zauwazyc wiecej znakow ostrzegawczych albo przynajmniej wziac kaucje za pokoj?

pozdr

pe

KA i PE
 
 
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ