Było poznawanie kolej na zapominanie

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

FemalePostNapisane by Beata » 29 Sep 2008, 15:14 Było poznawanie kolej na zapominanie

Czasem w życiu bywa tak, że poznajesz kogoś i wydaje Ci się, że to jest ,,to,, i......... I po pewnym czasie chcesz jak najszyciej ,,o tym,, zapomnieć i bardzo cierpisz. Dobrzy ludzie poradzcie proszę jak przejść ten etap, aby nie bolało i obeszło się bez morza łez. Od wczoraj miałam opalać się na jednej w sycylijskich plaży, a tym czasem ze względu na zachowanie honoru spędzam urlop w domu. Tzn. ktoś się opala, wdych jod sycylijski i moczy nogi w morzu, ale to nie jestem ja. Oczywiście bilety przepadły.

Proszę o rady stawiające mnie na nogi. Nie jestem kobietą z serii kluski na mleku, więc potrząśnijcie mną porządne proszę, na to liczę. Bo jestem na etapie objadania się i przerabiania tego co kto powiedział i dlaczego. A wiem, że to niczemu nie służy.....

:cry:
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 29 Sep 2008, 19:25 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

na Sycylii jest mafia i pelno niedobrych ludzi. Pozatym opalanie jest niezdrowe i powoduje raka skóry. W wodzie pelno jezowców gotowych uwalic cie w noge.... Chcialem napisac jezozwierzów , ale moja dziewczyna mówi ze to nie tak.... i ze jezowce maja byc. Ja wiem swoje jezozwierza pelno i basta.


Glowa do góry laska..... wpadnij na Ani Mru Mru jutro powyjesz ze smiechu... zabiore jezezwoerza :)
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kahanie » 29 Sep 2008, 19:35 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

he he jezozwierze...

Beata,kazdy to pewnie z nas przechodzil (moze nawet i nie raz)... Pewnie to nie ta bajka,nie ten krolewicz byl...

A uniwersalnej recepty na 'zapomnienie' chyba nie ma...

Gdybys chciala sie poobjadac i wyplakac w babskim towarzystwie,daj znac;-)

kahanie
Raczkujący
 
 
Posts: 72
Age: 43
Joined: 24 Jul 2006, 17:37
Location: B'ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Manitou » 29 Sep 2008, 20:13 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

Beata wrote:.... tym czasem ze względu na zachowanie honoru......



No wlasnie ...czy to malo?????
Ja sie honorowo rozwiodlem i nie zaluje.Przynajmniej nikt mi nie powie ,ze jak mi pluja w twarz to odpowiadam ze deszcz pada......
Za dwa miechy bedziesz sie z tego smiac.Pozdrawiam... :-D :-P :-D
User avatar
Manitou
Rozeznany
 
 
Posts: 299
Joined: 19 May 2007, 15:00
Location: Wyspa Dr.Moroue
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 29 Sep 2008, 21:10 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

najlepiej nie rozpamiętuj starych dzieji tylko zaczynaj nowe, kabaret jak zaproponował marcin.p, to swietny pomysł, wychodz jak najczęsciej do ludzi (tylko nie truj im głowy swoim złamanym sercem) a szybko nowe wydarzenia sprawią ze zapomnisz o swoim byłym. Powodzenia i uszy do góry. :)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 30 Sep 2008, 08:39 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

Dziękuję za pociesznia, naprawdę niektóre mnie rozbawiły. :-) Na kabaret ANI MRU MRU oczywiście wpadnę i bez wątpienia będę się świtnie bawić. No i liczę na tego jezozwierza, które przyniesie marcin.p. A na Sycylię i tak pojadę, ale juz w innym składzie. Nie straszne mi jezowce, jezozwierze ani inne morskie stwory. Bo zbyt wiele o niej czytałam i muszę przecież gdzieś wykorzystać moje 3 stroje kąpielowe kupione specjanie na wyjazd. Zapominanie to strasznie trudna sztuka, ale jestem dzielna i walczę ze swoimi myślami.

Dzięki raz jeszcze. :smile:
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 30 Sep 2008, 10:06 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

To ja zapodam online kabaret na poprawę humoru :)

http://creativity-online.com/work/view?seed=349ffa2b
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 1 Oct 2008, 12:14 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

No nie ładnie plazermenie, aż dostałam wypieków i czuję się zmieszna. Fuj..., ale dzięki za szczere chęci poprawy nastroju. :wink:
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by DD » 1 Oct 2008, 12:38 a ja

w temacie jezozwierza cos dorzuce :)

z filmu Chlopaki nie placza ;-)))

- co to było? walneliśmy w jakiegoś psa?
- Chyba jeżozwierza!
- jakiego jeżozwierza?
- takiego dużego jeża!
- grucha czy ty naprawdę jesteś taki tępy? w tym kraju nie ma takiech zwierząt!
jest: żubr, bóbr, kur_wa łoś, lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając ...
to są zwierzęta które żyją w polsce!
- Wszystko jedno co to było skoro już tego nie ma!
- no i tu się mylisz grucha! wiesz co to jest reinkarnacja?
słyszałeś w swoim życiu taki długi wyraz!?

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by testowy » 2 Oct 2008, 21:25 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

tylko nie zacznij obżerać się ciastkami...
User avatar
testowy
Zaangażowany
 
 
Posts: 1028
Joined: 28 Sep 2008, 16:21
Location: i owszem, głównie w soboty
Reputation point: 78
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by furlag » 6 Oct 2008, 17:42 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

Może przesadzam, ale jak mnie spotkał zawód miłosny (zostawiła mnie, danai jedna, ale nieważne..........byłem za dobry), to pomogła mi.........praca.

Tak, nie przesadzam -- poznałem wielu nowych ludzi i to pozwolił mi zapomnieć i nowo otworzyć się na świat.


Pozdrawiam

furlag
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 23 Mar 2008, 13:01
Location: Kraków
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by asia77 » 6 Oct 2008, 19:24 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

jako kobieta po przejsciach milosnych polecam cos co kazda kobieta powinna zrobic w takiej sytuacji (jesli nie da rady sie na nim odegrac, tutaj kobiety sobie pomagac powinne) zmiana fryzury, kupno nowej kiecki, wyjscie na impreze i w koncu mozesz wyjsc z przyjaciolkami, nie musisz sie tlumaczyc gdzie idziesz i z kim, do woli flirtuj z kim popadnie, bo jeszcze masz to w sobie. w razie czego placz, zamknij sie w pokoju, ale potem wez telefon i wykonaj telefon do przyjaciolki co przyjdzie z winem i powie: kochanie, to idiota rzucic taka dziewczyne i nie to nie twoja wina
;)
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
User avatar
asia77
Rozeznany
 
 
Posts: 173
Age: 43
Joined: 4 Mar 2008, 19:51
Location: wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 7 Oct 2008, 13:45 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

milosc jest jak narkotyk, a narkotyki choc fajne (mowiono) to zle sa:) nie mozna wysjc z nalogu heroiny (mowiono) ale cala reszta jest wyleczalna. Milosc to nie heroina (zakladam) i tez jest wylaczalna.

Mnie osobiscie laduja takie sytuacje- czasami potrzebuje bardzo duzo czasu zeby to zrozumiec, ale zawsze w koncu zrozumiem. Jak blondynka ktorej tlumaczy ktos glupi kawal...
Milosc to glupi kawal a ja jestem blondynka ktora z pomoca dobrego przyjaciela to w koncu zrozumie i nawet zacznie sie z tego smiac.

Nic nie trwa wiecznie i trzeba sie nauczyc nie zalowac tego co sie przezylo- no i nie bac sie tego przezywac. Teraz moja droga naucz sie byc sama i naucz sie nie nienawidziec mysli ze jest z inna. Zajmij sie czyms pozytacznym albo pojedz gdzies daleko na pare dni i zobaczysz ze swiat jest kolorowy nawet jak pada. Odwiedz straych przyjaciol ktorzy kiedys dawno zapraszali. Zadzwon i powiedz "przyjezdzam, co ty na to? " :mrgreen:
Wez dobra ksiazke, ktora bedzie ci snila po nocach i ktora bedziesz zyc.
Upij sie jak musisz, ale nie polecam bo na kacu mysli sa jeszcze paskudniejsze. Zajmij sie praca albo idz na kurs szydelkowania. Do ludz do ludzi!!!! Kup sobie sliczna sukienke i wpadnij na spotkanie forumowiczow w Niedziele 19 Pazdziernika na 18. Nie spoznij sie to mi opowiesz jak ci idzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 7 Oct 2008, 19:09 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

Dziękuję wszystkim za słowa otuchy. Na spotkanie forumowniczów przyjdę napewno, a co tam! Bo powiem Wam szczerze, że jestem ciekawa jak Polacy bawią się za granicą.

:)
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by testowy » 7 Oct 2008, 21:14 Re: Było poznawanie kolej na zapominanie

Benia... sie nie martw...
a miłość.... ?
myślę, że to takie coś jak Mikołaj,
jak my małe są, to myślimy, że tenże jest i prezenty rozdaje żeby fajno było,
w końcu jakieś zabawki się dostaje,
potem się podejrzewa, że to jakiś szfindel jest, no ale zabawki w końcu są, więc spox,
trzeci etap świadomości to przekonanie, że jednak Mikołaja nie ma,
że to bujda na resorach, no ale prezenty są, więc ok,
najgorszy jest czwarty etap,
wiemy, że to wszystko nie prawda,
ale robimy prezenty naszym dzieciakom,
a co gorsza wmawiamy im, że Mikołaj jest i jeszcze z tego mamy ubaw,
to jest po prostu niemoralne,
Mikołaja nie ma,
jest tylko chemia,
Benia,
sie nie martw,
przychodź 19go do Panamy,
będziemy pocieszać
User avatar
testowy
Zaangażowany
 
 
Posts: 1028
Joined: 28 Sep 2008, 16:21
Location: i owszem, głównie w soboty
Reputation point: 78
Poczciwy
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ