Taka sfatka?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

FemalePostNapisane by lomcia » 8 Nov 2013, 11:05 Taka sfatka?

Hej. Już mam w sumie dosyć słuchania jak bardzo samotna jest moja siostra. Chciałabym by była szczęśliwa, więc pytam gdzie mogłaby znaleźć jakąś miłość? Ma 28 lat, brunetka. Jest strasznie uczuciowa i jak się zaangażuje każde rozstanie strasznie przeżywa. Nie szuka przygody a stałego związku. Jak są tacy mężczyźni i chcieliby zagadać do niej proszę pisać do mnie a ja podam jej e-maila ;)
User avatar
lomcia
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 29 Jan 2013, 12:37
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mam37 » 8 Nov 2013, 12:26 Re: Taka sfatka?

strasznie dziwna ta sytuacja ze za siore szukasz jej milości. zawsze myślałam iż miłość sama przychodzi ale widać czasem trzeba jej pomóc
swoją droga myślę iż przez emaila miłości nei znajdzie ale życze powodzenia

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by kurier1111 » 9 Nov 2013, 11:35 Re: Taka sfatka?

mam37 wrote:strasznie dziwna ta sytuacja ze za siore szukasz jej milości. zawsze myślałam iż miłość sama przychodzi ale widać czasem trzeba jej pomóc
swoją droga myślę iż przez emaila miłości nei znajdzie ale życze powodzenia



ale podejscie,uhh.. normalnie nie wiem co napisac.. widac ,ze lubisz pomagac i wspierac wszystkich ( nie mowie tu o sobie ).. kazdy sposob jest dobry :) nie mozna sie tylko poddawac i zalamywac.Nawet przez internet mozna poznac kogos fajnego,dla przykladu podam siebie,wlasnie tu na polonii poznalem sporo fajnych osob,nawet z taka jedna fajna osoba bylem przez pewien czas.Wiec trzeba wierzyc,ze bedzie dobrze.Gratuluje pomyslu,znow sie powtorze,ale na prawde kazdy sposob jest dobry.Zycze duzo szczescia i powodzenia :)
...
User avatar
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Joined: 27 Nov 2011, 09:46
Reputation point: 4
Neutralny
Top
2

FemalePostNapisane by basiaw30 » 10 Nov 2013, 09:03 Re: Taka sfatka?

kazdy sposob jest dobry o ile jest skuteczny pesymistow wykluczac niedowiarkow omijac :) jesli cos cie buduje idz za tym :)

basiaw30
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 4 Jul 2010, 00:21
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by CZARNA2710 » 10 Nov 2013, 09:19 Re: Taka sfatka?

Ja kilka lat temu znalazłam męża przez neta :D i jesteśmy szczęśliwi więc się da :) życzę powodzenia :D

CZARNA2710
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 18 Apr 2012, 08:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by ja to ja » 10 Nov 2013, 11:18 Re: Taka sfatka?

mam37 wrote:strasznie dziwna ta sytuacja ze za siore szukasz jej milości. zawsze myślałam iż miłość sama przychodzi ale widać czasem trzeba jej pomóc
swoją droga myślę iż przez emaila miłości nei znajdzie ale życze powodzenia


nie ma to jak polska dobrodusznosc i wspieranie sie nawzajem :))
a tak przy okazji to moze i ja ponownie sie zareklamuje,wiec jesli rzeczywiscie tak myslicie drogie panie ze i przez neta mozna kogos zapoznac to zapraszam :)

ja to ja
Początkujący
 
 
Posts: 24
Age: 45
Joined: 2 Aug 2013, 16:01
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Dariusz83 » 11 Nov 2013, 12:29 Re: Taka sfatka?

Czy bede duzym hamem jezeli powiem zebys jeszcze podala wymiary siostry:). ? l Oczywiscie to byl zart. Niewiem czy szukanie siostrze kogos na sile i sfatanie jej jest pelnym pozytywem. Mo dziewczyim zdaniem niechna zacznie wychodzic z domu do ludzi, zacznie powiekszac grono znajomych a tym samym zwiekszyswoje szanse na poznanie kogos. Od przyjazni mozna dojsc po zwiazek.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Joined: 16 Mar 2012, 19:56
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by liwia » 10 Dec 2013, 10:42 Re: Taka sfatka?

A może zachęć ją samą do poszukania choćby kogoś przez internet? Warto też aby zaczęła odwiedzać inne miejsce niż zazwyczaj, bo to również pomaga w poznaniu nowych osób.
Jeżeli dobrze znasz swoją siostrę to swatanie może okazać się dobrym pomysłem, ale nic na siłę.

liwia
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 10 Dec 2013, 10:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ