Samotne Polki :)

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

FemalePostNapisane by bawa31 » 22 Feb 2013, 09:21 Re: Samotne Polki :)

AdamBoltryk, też się nie zgodzę z tobą. Są faceci, którzy mają to wszystko o czym napisałeś - zainteresowanie kobiety, masaże i tak dalej - a mimo to odchodzą i podobnie jest z kobietami. jacek19819, ma rację, że wszystko zależy od charakteru człowieka. Mój eks był traktowany przeze mnie jak król, miał miłość, ciepło a nawet swobodę w wychodzeniu z kolegami na piwo od czasu do czasu. Polepszył sobie tak, że teraz z rozrzewnieniem wspomina dawne czasy za każdym razem jak obecna partnerka wypieprzy go z domu po karczemnej awanturze. Wbrew pozorom nie jestem na niego zła, ani nawet na nią, że zabrała mi kogoś kogo kochałam a naszym dzieciom ojca. Dzięki temu jestem inną osobą, mam życie z którego jestem zadowolona a to, że samotna ... czasami lepiej być samemu i zachować szacunek dla siebie samego niż być z kimś kto cię nie docenia. Wiem czego chcę od życia, wiem czego oczekuję od potencjalnego partnera i wcale nie jest to gwiazdka z nieba. Miłość, szacunek, partnerstwo - niby proste a tak trudno znaleźć odpowiednią osobę. Nic to, jak mawiał pan Wołodyjowski. Życie toczy się dalej i nigdy nie wiadomo co przyniesie jutrzejszy dzień :grin:
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Joined: 1 Sep 2008, 13:14
Reputation point: 35
Pokojowy
Top
1

MalePostNapisane by jacek19819 » 22 Feb 2013, 13:45 Re: Samotne Polki :)

BAWA31 zgadzam się ja mojej byłej i jej córkom nieba uchylałem, miały wszystko. Ale chciała faceta z domem to wzięła, już po pół roku chciała wrócić do mnie. Oczka się otworzyły ale cóż 6 lat poszło do piachu. Zawsze tak wychodzi że swego nie znamy a cudze chwalimy. Pozdrawiam
Doceniajmy kobiety każdego dnia, a nie tylko o święta!!!!!!!!!
User avatar
jacek19819
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Age: 42
Joined: 13 Jan 2013, 14:56
Location: Worcester
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anulka88 » 11 Feb 2014, 13:44 Re: Samotne Polki :)

Witam

Mieszkam w Birmingham, miesiac temu przylecialam do swojego partnera ale jak co do czego doszlo rozstalismy sie. Zostalam sama, nie znam zbyt wielu ludzi i z przyjemnoscia poznam kogos sympatycznego. Mam skonczone 25 lat i chcialabym poznac ciekawych ludzi ktorzy tutaj mieszkaja :)

Anulka88
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 11 Feb 2014, 13:19
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rk4 » 17 Feb 2014, 21:08 Re: Samotne Polki :)

Ma ktoś chęć po pisać?
User avatar
rk4
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 36
Joined: 17 Feb 2014, 13:53
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by WEST BROMWICH » 23 Feb 2014, 02:18 Re: Samotne Polki :)

AdamBoltryk wrote:
vanilia wrote:(...)
Tak naprawdę to wy jako kobiety zadajcie sobie pytanie czy wy naprawdę robicie coś dla swoich facetów? Może czasem zamiast wychodzić z koleżankami na zakupy lepiej spędzić ten czas ze swoim facetem, pójść z nim gdzieś np na kręgle, albo przygotować mu ciepłą kąpiel i pomasować plecy. Żaden facet nie zostawi kobiety, która będzie go kochała i wspierała. Zamiast obwiniać facetów może zacznijcie zmianę od siebie i zastanówcie się czy wy naprawdę jesteście wporządku. Facet, który czuje się doceniany nigdy w życiu nawet "nie spojrzy" na inną.(...)


Troche przeredagowałem

Pozdrawiam

Masz rację, że nie zostawi dla innej.
Mój miał to wszystko, a nawet wiecej. Nie chodziłam do kolezanek chciałam wszystko robić razem z nim i dziećmi. Nie oglądał się za innym kobietami, ale w podzięce przyprowadzał kolegów na chlanie by pokazać jaką ma wspaniałą i tolerancyjna żonę. Żadne rozmowy prośby i tłumaczenia nie pomagały aż zrobił mi z domu meline. W końcu też rzucił pracę, a kumple już wcale nie opuszczali naszego domu. Miałam dość zabralam dzieci i zostawiłam go z jego ukochanym towarzystwem. Dlatego uważam, że szanować i dbać o siebie muszą obie strony.
User avatar
WEST BROMWICH
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 10 Feb 2012, 19:18
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by alteris » 7 Jun 2014, 19:25 Re: Samotne Polki :)

Polki jak Polki najlepsze tylko w Polsce tutaj w UK to materialistki skaczą z kwiatka na kwiatek :P
User avatar
alteris
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Age: 38
Joined: 6 Jun 2014, 14:41
Location: Birmingham
Reputation point: 5
Neutralny
Top
5

FemalePostNapisane by rockgirl89 » 23 Aug 2014, 20:42 Re: Samotne Polki :)

alteris, dzięki, uwielbiam być wpychana w schematy :P hehe.
Anulka88 jeśli szukasz znajomości to odezwij się na privie :) (mam prawie 25 lat :P) ja szukam, szukam i znaleźć nie mogę :P
User avatar
rockgirl89
Początkujący
 
 
Posts: 19
Age: 34
Joined: 26 Jul 2014, 18:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dana79 » 25 Aug 2014, 08:00 Re: Samotne Polki :)

Kazdy tu czegoa szuka niestety tego nie dostaje.
Jak to sie mowi sa uklady i ukladziki w zwiazkach
A czasem po prostu ktos nie zasluguje na swojego partnera i go krzywdzi. Tez z checia z kims popisze.
akurat pisze meski przedstawiciel o damskim niku

dana79
Raczkujący
 
 
Posts: 90
Joined: 23 Sep 2013, 10:33
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by lukykop » 28 Aug 2014, 19:16 Re: Samotne Polki :)

elo :) szukam znajomosci :) jesli jest ktos chetny czeka :P Jestem z Wolver :)

lukykop
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 16 Feb 2014, 12:44
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bawa31 » 29 Aug 2014, 19:52 Re: Samotne Polki :)

sociopath, no zachęciłeś pewnie sporo pań swoim nickiem do odezwania się :shock:
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Joined: 1 Sep 2008, 13:14
Reputation point: 35
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 30 Aug 2014, 00:46 Re: Samotne Polki :)

i napewno na spacer :lol:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 30 Aug 2014, 07:35 Re: Samotne Polki :)

ojtam ojtam: to tylko szukanie uwagi: prawdziwy psychopata się nie przedstawia :)
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Dariusz83 » 30 Aug 2014, 13:40 Re: Samotne Polki :)

Ja powiem tylko tyle ze jezeli ktos szuka znajomych to niech poszuka w sobie zajecia ktore go pasjonuje bo tym samym znajdzie ludzi ktorzy to samo chca robic moze i tym samym znajdzie ta druga polowke. A nas doroslych musi cos laczyc. Dzieci lacza grabki foremki i piasek, wspinanie sie po drzewach nas doroslych moga laczyc np. motory, snowboard, wspinaczka etc. ewentualnie milosc do alco, gandzi i imprezy w glowie 24 na 24. Kazdy znajdzie to czego szuka.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Joined: 16 Mar 2012, 19:56
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bawa31 » 1 Sep 2014, 08:39 Re: Samotne Polki :)

plazermen, niby masz rację, choć socjopata to nie do końca psychopata może równie ciekawie ubarwić żywot. sociopath, nie bierz sobie tego do dyńki to takie luźne uwagi w celu nawiązania rozmowy a nie personalnie do ciebie g;) Dariusz83, jak to mówią "każda potwora znajdzie swego amatora", więc może znajdą się panie masochistki na forum, bo nie wiadomo jakie sociopath, ma zainteresowania g:D Miłego dnia wszystkim
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Joined: 1 Sep 2008, 13:14
Reputation point: 35
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Samanta7 » 22 Oct 2016, 11:13 Re: Samotne Polki :)

Witam.
Niestety ale wiele jest samotnych polek.
:roza:

Samanta7
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 20 Oct 2016, 11:30
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ