Singelki

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

FemalePostNapisane by mooffinka » 22 Oct 2012, 19:54 Re: Singelki

em es ka wrote:czytam wasze posty i dam wam moj poglad na zwiazek :) mialem dziewczyne, dawalem jej wszystko, oprocz pieniedzy bo bylem ubogi, potrafilem zrezygnowac z kolegow aby z nia przebywac, co drugi dzien w tygodniu jezdzilem o 4 rano autobusem przez pol Krakowa by ja odprowadzic do szkoly przed moja szkola .. i co? Pewnego pieknego dnia, tj. 13 lutego, powiedziala mi ze mnie zostawia.. (jak sie okazalo dla nadzianego chlopca) Ma tupet, nie? ;) przed walentynkami :) po tygodniu zalania formy doszedlem do wniosku, ze usuwam jej numer. Teraz wiem tyle, ze sama klepie biede i chowa swojego dzieciaka ;) mimo tego uwazam ze jest masa normalnych kobiet, ktore zwracaja uwage na inne wartosci niz PLN-y, tylko zajete, bo na sile nie szukam :) od mamtej pory moje motto to: Milosc jak dzwon, poprostu sie urywa, wytrzyma przyjazn, bo zwyczajnie jest prawdziwa :)


kazdy ma jakies doswiadczenia.. I wspaniale jest to, ze tu mozemy sie nimi dzielic! :) A przy tym tez sie czegos uczymy ;) Twoja wypowiedz wysuwa tylko jeden wniosek - ze trzeba doceniac to, co sie ma.. Zycze powodzenia! :)

mooffinka
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 8 Jul 2011, 17:13
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Dariusz83 » 23 Oct 2012, 18:06 Re: Singelki

Powiem tak. Jest dobrze widzieć że gdzieś się otwieramy i wypowiadamy o naszych problemach prywatnych. Dobra rada dla facetów uważam tak od siebie i ktoś może nie zgodzić się z tą opinią. Owszem uważam że jesteśmy łowcami ale łówmy to co możemy złowić. Idąc do klubu najpierw się rozejrzyjmy czy któraś dziewczyna na nas oka nie zawiesiła jak tak się dzieje podejdźmy i zacznijmy rozmowę. Dziewczyny wypowiedziały się co chcą zobaczyć u faceta. Większość mówi jednogłośnie ale gdzieś tam jeszcze mają swoje typy tak jak i my. Jedna lubi wysokich aby mogła ubrać szpilkę a mężczyzna nie wszedł jej pod pachę inna znowu niższych aby nie musiała brać drabiny jak się z nim całuje.Najgorzej i najzabawniej wg. mnie wygląda jak facet biega za kobietą a kobieta ewidentnie go nie chce bo gdzieś tam na samym wstępie już jej nie spasował. Wygląda przy niej wtedy jak małpka skacząca wysoko po banana. Dziewczyny bez urazy też ale wiecie że taka jest prawda i nie jedna z was już to przerabiała w swoim życiu. Jak już ktoś napisał poznawać się zawsze możemy bo przyjaciół nigdy nie za dużo.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Joined: 16 Mar 2012, 19:56
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Nusiakowa » 21 Aug 2013, 19:04 Re: Singelki

em es ka wrote: mimo tego uwazam ze jest masa normalnych kobiet, ktore zwracaja uwage na inne wartosci niz PLN-y, tylko zajete, bo na sile nie szukam :) od mamtej pory moje motto to: Milosc jak dzwon, poprostu sie urywa, wytrzyma przyjazn, bo zwyczajnie jest prawdziwa :)


Ale jestem prawie pewna, że jakiś dystans do kobiet masz większy niż miałeś przed nią?

A co do motta, to są też miłości których fundamentem jest przyjaźń. :)
Musisz stale, dalej iść - bo bez walki nie ma nic!

Nusiakowa
Raczkujący
 
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2013, 20:00
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

Previous

Return to STREFA UCZUĆ