Singelki

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

FemalePostNapisane by mellaniee » 16 Oct 2012, 21:48 Re: Singelki

Co musi miec? Olej w glowie. Nie mam pojecia skad w Tobie tyle nienawisci, ale nie mow mi,ze jakis procent facetow nie slinii sie na widok cycatej blondynki w bialych kozaczkach. konwersacja nasza sensu nie ma, przeciez wiesz swoje, czyz nie? A ja nie zamierzam prowadzic konfrontacji, bo nie ma sensu. Pozdrawiam ;)
User avatar
mellaniee
Początkujący
 
 
Posts: 27
Age: 32
Joined: 8 Apr 2012, 18:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Dariusz83 » 16 Oct 2012, 22:00 Re: Singelki

Dlaczego uważasz że nie ma sensu ?. Ja niemówię że ja cokolwiek wiem. Ale tak wy kobiety nie lubicie być rozbierane publicznie. Ale chcemy się dowiedzieć o was więdzej bo jak to się mówi my jesteśmy z marsa a wy z wenus.

P.s. Nie kieruje się nie nawiścią bo życie zbyt krótkie i kruche aby się nie nawidzić a swoich barw nabiera w miłości.

Dodano: -- 16 paź 2012, 22:05 --

aha a co do białych kozaczków i blondi w nich no to przepraszam to nie nasza wina to głos zabiera nasz wacenty. No ale jak pisałem to nie nasza wina że mamy dwie głowy a niekiedy ta jedna dolna bierze górę nad tą górną. Ale wy kobietki już wiecie dobrze jak to zrobic aby tak się stało.

Dodano: -- 16 paź 2012, 22:06 --

czyz nie ?

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Joined: 16 Mar 2012, 19:56
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by mellaniee » 16 Oct 2012, 22:13 Re: Singelki

nie bede mowila za wszystkie kobiety. Napisze za siebie. Co lubie? Najprostsze zachowania, jak chociazby przepuszczanie w drzwiach co dla wielu osobnikow do dzis pozostaje obce. Lubie zaradnych, radzacych sobie w kazdej sytuacji mezczyzn. Myslacych nie tylko o tym, co bedzie jutro, ale za tydzien, miesiac, rok. Poczucie humoru, pewnosc siebie dwie cechy, ktore najbardziej sobie
cenie. Witam w moich skromnych progach na Wenus.

Dodano: -- 16 paź 2012, 23:14 --

okej, wywolales szeroki usmiech na mojej twarzy. Lubimy kusic.
User avatar
mellaniee
Początkujący
 
 
Posts: 27
Age: 32
Joined: 8 Apr 2012, 18:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Dariusz83 » 16 Oct 2012, 22:26 Re: Singelki

Przepraszam Cie bardzo za moich kolegów z marsa że takie chamy z nich i niewiasty w drzwiach nie puszczają bo myslą że coś za darmo w śroku dostaną. No to są łajdaki jednym słowem i daleko im do gentelmenów . Do tego przepisu dodajmy troskliwość, opiekuńczość, zdecydowanie w sowich ruchach ,odpowiedzialność. No ale ideałów przecież niema a jak są to ksiądz w parafii może nie mieć takich dużych gromnic aby z nią szukać takiego kogoś. Czyż nie ? Wierzycie że są wogóle tacy którzy posiadaja te cechy wszystkie w sobie ? A dodatkowo nie zapominają o twoich urodzinach imieninach i serwują w te święta dla was śniadania do łóżka z bukietem kwiatów w drugiej ręce i pocałunkim ? A jeszcze umieją was wysłuchać a nie cos naprawiać ciągle bo przecież wy bardziej wysłuchania potrzebujecie niż ciągłych rozkazów i nakazów ?

Dodano: -- 16 paź 2012, 22:32 --

P.s. Wy lubicie kusić a my lubimy uwodzić. Ale ja absolutnie nie mówię o sobie ;)

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Joined: 16 Mar 2012, 19:56
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 16 Oct 2012, 22:50 Re: Singelki

Dariusz83 wrote:A jak nas nazywacie ciacho batoniki marsy snikersy itp. Co kobieta to inne określenie. Dopiero jak dacie się złowić. No niestety taka prawda albo dajecie się złowić albo wysyłacie kolesia z kwitkiem z powrotem na drzewo niech wyprostuje kilka bananów. Czyli mówisz że patrzysz na dłonie i na uśmiech ? To ciekawe czyli 60 latek z zadbanymi dłońmi wyglądającymi na 20 i uśmiechem jak Travolta też by dał radę wkraść się w twoje serce ? P.s. Nie zapominajmy w tym wieku mogą być już państwowe więc wsadzone wieczorem do szkłanki a rano z powrotem na swoje miejsce będą się lśniły jak po uzyciu białej perły.


nie mowie o wieku ale to chyba logiczne ze nie :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Dariusz83 » 16 Oct 2012, 22:56 Re: Singelki

No to już wiemy że wiek też ma znaczenie dla was a więc np w twoim wypadku jakie widełki przyjmujesz + -? Bo na pewno co niektóre chłopaki mające mniej odwagi a chcący poznać singielki chodźby z tego forum też są tego ciekawi. A ja również nie powiem że nie jestem tego ciekaw bo musiałbym skłamać no a tego przecież nie lubi nikt.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Joined: 16 Mar 2012, 19:56
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by mellaniee » 17 Oct 2012, 15:55 Re: Singelki

Za duzo sie filmow naogladales. Sa osobniczki, ktore z kubkiem kawy starbucks'a siedza przy oknie wypatrujac idealow. Jak juz wczesniej napisalam, nie wrzucaj nas do jednego worka. A moze to na emigrAcji tak Ci kobiety daly popalic, ze wyrobiles sobie takie zdanie o nas? Irytuje mnie to strasznie, bo przez takie biadolenie na caly babski Swiat, caly Polski babski swiat mamy pozniej taka opinie, jaka mamy i ciezko nam sie od niej uwolnic.

Dodano: -- 17 paź 2012, 16:55 --

Za duzo sie filmow naogladales. Sa osobniczki, ktore z kubkiem kawy starbucks'a siedza przy oknie wypatrujac idealow. Jak juz wczesniej napisalam, nie wrzucaj nas do jednego worka. A moze to na emigrAcji tak Ci kobiety daly popalic, ze wyrobiles sobie takie zdanie o nas? Irytuje mnie to strasznie, bo przez takie biadolenie na caly babski Swiat, caly Polski babski swiat mamy pozniej taka opinie, jaka mamy i ciezko nam sie od niej uwolnic.
User avatar
mellaniee
Początkujący
 
 
Posts: 27
Age: 32
Joined: 8 Apr 2012, 18:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Dariusz83 » 17 Oct 2012, 18:34 Re: Singelki

He Dziewczyno. Ja nie biadole od tego zacznijmy. Przeczytaj to jeszcze raz dziewczyno tylko z dozą humoru a nie bierz tego do siebie to Cie nie będzie to irytowało. Uwierz mi że kobiety jak i faceci są różni źli i dobrzy więc nie da się ludzi zakwalifikować do jednego worka. Rozmawialiśmy o ideale dodałem swoje trzy grosze i wyszedł nam ktoś idealny. A są tacy dziewczyny tylko trzeba ich dobrze poszukać. Chociaż nie do końca będzie ideałem bo ideałów nie ma. Zawsze jakieś wady się znajdą. Nie ma mocnych. Więc zamiast wyskakiwać na mnie jak kocica z pazurami schowaj je i zabierzmy życie troszkę pod humor a nie ciągle pod napięciem to będzie nam się lżej żyło dziewczyny no i oczywiście chłopaki.

P.s. Chociaż każdy z nas jest pokrzywdzony tak czy inaczej zawsze możemy się na ludzi otworzyć będzie nam lżej. A teraz mogę wam zadedykować utowrek http://www.youtube.com/watch?v=x1KNlrXUb5k.

Dodano: -- 17 paź 2012, 18:36 --

A rozmawiamy o was drogie singielki. Aby wam było łatwiej i nam też was zrozumieć. Więc kociczki pazurki chowamy i rozmawiamy.

Dodano: -- 17 paź 2012, 19:04 --

I może jeszcze jakieś panie singielki się wypowiedzą na ten temat. Dodadzą coś od siebie lub tez potwierdzą to co koleżnanki już powiedziały. Dyskusja otwarta zapraszam serdecznie do zabrania udziału.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Joined: 16 Mar 2012, 19:56
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Dj T » 17 Oct 2012, 21:05 Re: Singelki

No no no ale sie wymiana zdan wywiazala :D
To ja pozwole sobie dodac jeden kabaret ktory jak mysle pasuje do tematu :grin:
Warty obejrzenia :D :P :idea::
Pozdrawiam serdecznie
www.youtube.com Video from : www.youtube.com
Healing process complete . Keep Moving
User avatar
Dj T
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 43
Joined: 14 Aug 2011, 18:30
Location: Edgbaston
Reputation point: 77
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by ad.riannaUK » 20 Oct 2012, 09:45 Re: Singelki

To ja sie tez poskarze, jako kobieta dla odmiany, od 2óch lat nie moge natrafic tutaj na zadnego odpowiedniego faceta :( Mowie odpowiedniego, bo byle jakiego to nie ciezko spotkac (jak i kobiete z reszta) a tacy nas nie interesuja...
Jak nie w domach to wszyscy w pracach musza siedziec albo w zwiazkach juz :D

ad.riannaUK
Początkujący
 
 
Posts: 23
Joined: 12 May 2011, 21:24
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mooffinka » 20 Oct 2012, 15:50 Re: Singelki

Ciekawa dyskusja. Jako jedna z tutejszych singielek chetnie sie wypowiem. Zauwazylam, ze istnieja tu w Anglii 2 typy samotnych Polakow:

1. Cwaniaki, ktorzy mysla, ze beda miec kazda dziewczyne, niewazne czy Polke, czy innej narodowosci (w sumie nawet z ta narodowoscia jest ciekawie, bo taki to lubi sie chwalic, ze umowil sie z murzynka itp.), mysla, ze skoro jestem w Anglii to jestem boss, a z butow sloma wystaje.. Przyleci potem taki do Polski i czuje sie panem i wladca.. Dla takiego liczy sie tylko dobra zabawa, wykorzystuje kazda poznana dziewczyne, sprawia wrazenie uroczego, a tak napawde chodzi mu tylko o seks, bez zadnych zobowiazan.. Przewaznie pomykaja w oryginalnym dresie z trzema paskami, ew w spodniach z krokiem przy samej ziemi. Byle bym byl od stop do glow markowy.

2. Sztywniaki, byc moze niesmiali, faceci bez pomyslow na zycie, siedza z zalozonymi rekami, biadola ze sa samotni, biedni i Bog wie co jeszcze. Nie wiedza jak zagadac, probuja na sile byc wlasnie kims pokroju tego wyzej, co niestety marnie im wychodzi.. Jesli sie z takim rozmawia, jest najnormalniej w swiecie nudno.. Nie wierza w swoje mozliwosci i potencjal, a na pewno pod ta twarda skorupa niesmialosci kryje sie wrazliwy facet, ktorego szuka wiekszosc kobiet. Na sile probuje byc kims, kim nie jest, by tylko zdobyc sympatie kobiety.


Jak widac, dwie skrajnosci. A jaki powinien byc ten 'normalny', ktorego chcialaby miec kazda kobieta? To kwestia indywidualna, aczkolwiek ten wymarzony 'ideal' powinien laczyc cechy (nie wszystkie!!) tych dwoch typow ;) Czyli jednoczesnie wrazliwy i spokojny, ale lubiacy od czasu do czasu gdzies wyjsc, co by jego partnerka sie nie nudzila ;) Fajnie, gdy facet jest romantyczny, ale od zbytniego romantyzmu i wlazenia komus w tylek tysiacem telefonow i smsow dziennie tez moze zemdlic..

Jesli chodzi o Polki, mysle ze jest to temat na inny watek ;)

Tak wiec drodzy Panowie, wiecej wiary w siebie dla tych niesmialych, a dla tych zbyt ' do przodu' ukrocenia noska. Bo wiecie.. Wasze 'zwiazki' trwaja krotko. Ranicie kazda dziewczyne po kolei i tak naprawde nie wiecie jeszcze z kim macie do czynienia..
A kobieta zraniona i zla to kobieta zdolna do wszystkiego.

mooffinka
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 8 Jul 2011, 17:13
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by ziomeq18 » 20 Oct 2012, 19:02 Re: Singelki

ad.riannaUK wrote:..... nie w domach to wszyscy w pracach musza siedziec albo w zwiazkach juz :D


normalnie wyjelas mi to z ust od kilku lat szukam jakiejs panny ktora nie mysli z dnia na dzien tylko zaglada w przyszlosc ;p i nie narzeka na byle ''G''
Pozdrawiam ;)

ziomeq18
Początkujący
 
 
Posts: 37
Age: 31
Joined: 3 Oct 2010, 14:11
Location: B36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 20 Oct 2012, 20:51 Re: Singelki

mooffinka, widze ze komus facet ostro za skore zalazl, tylko problemem jest to, ze jesli trafi sie facet laczacy te dwie cechy to panienki i tak znajda w nim jakas wade, jesli nie prawdziwa to wymyslona przez zbyt wygorowane wlasne ego. a jesli sie juz jakas naprawde zainteresuje to po to aby wydoic do dna i puscic sie z innym. taka jest prawda.

Dodano: -- 20 paź 2012, o 20:51 --

mooffinka, widze ze komus facet ostro za skore zalazl, tylko problemem jest to, ze jesli trafi sie facet laczacy te dwie cechy to panienki i tak znajda w nim jakas wade, jesli nie prawdziwa to wymyslona przez zbyt wygorowane wlasne ego. a jesli sie juz jakas naprawde zainteresuje to po to aby wydoic do dna i puscic sie z innym. taka jest prawda.

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 20 Oct 2012, 21:23 Re: Singelki

nie wrzucaj wszystkich "panienek" do jednego worka .
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by mooffinka » 21 Oct 2012, 07:35 Re: Singelki

Draco owszem, zalazl, dlatego to napisalam. Poznalam tu kilku Polakow i wyciagnelam z tego wyzej wymieione wnioski. Tak jak nie kazdy facet wykorzystuje, tak rowniez nie kazda kobieta. Trzeba po prostu trafic na ta odpowiednia osobe, mi sie to poki co nie udalo.. Jesli dziewczna jest madra i swiadoma tego co robi, uwierz mi, ze nie wydoi i nie bedzie sie puszczac.. Sa jednak przypadki, ze wina takowej sytuacj stoi po stronie faceta - nie dba o nia, narzeka, jest zbyt zazdrosny, sa nawet faceci ktorzy jak by mogli to by zamkneli w klatce, caly dzien nic nie robi tylko siedzi przed tv z piwskiem w reku, przestaja spedzac czas razem, nie stara sie i moglabym tak jeszcze wymieniac.. To naprawde zalezy od tego, na kogo sie trafi. Szansa, ze ta osoba, ktora poznasz jako pierwsza okaze sie ta wlasciwa, to jak jeden na milion. Byc moze jest tak, ze nie powinnismy szukac tutaj, byc moze ta wlasciwa osoba czeka na nas zupelnie gdzie indziej? Wiadomo.. Nikt nie chce byc sam. Ale tez nie warto byc z byle kim. Czyz nie mam racji?

Wydaje mi sie, ze dziewczyny, ktore Cie tak zranily i wykorzystaly albo byly bardzo mlode wiekiem, albo mimo starszego wieku niedojrzale emocjonalnie i duchowo.. Pewnie nie wiedzialy nic o zyciu.

Po prostu nie trafilismy na osobe, ktora w pelni docenila nasz wysilek wlozony w rozwoj tej znajomosci. Proste..

mooffinka
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 8 Jul 2011, 17:13
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

PreviousNext

Return to STREFA UCZUĆ