Basen i silownia za darmo! Be Active!

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MalePostNapisane by skilled lad:-) » 9 Feb 2010, 17:48 Basen i silownia za darmo! Be Active!

Witam!

Jako zaawansowany nalogowiec sportu :-) i promotor aktywnego stylu zycia :-) chcialbym podzielic sie z wami ta informacja...

Zainteresownych, ktorzy jeszcze o tym nie wiedza, chce powiadomic, ze od jakiego czasu w miescie Birmingham dziala program 'Be Active', majacy na celu zachecenie mieszkancow naszego miasta do aktywnego uprawiania sportu i korzystania z osrodkow sportowych...i tu uwaga...bez zadnych oplat!

Program obejmuje wszystkie Leisure Centres nalezace do Birmingham City Council.
Warunkiem przystapienia jest rejestracja z przedstawieniem dwoch dokumentow potwierdzajacych miejsce zamieszkania Birmingham. Moga to byc : bank statement, council tax bill, telephone bill etc.

Z basenu mozna korzystac niemalze bez ograniczen. Z silowni i zajec fitness od pon-pt do godziny 17tej a w soboty i niedziele od godziny 13tej do zamkniecia.

Szczegolowe informacje wraz z adresami i linkami do waszych lokalnych osrodkow sportowych znajdziecie na stronie http://www.birmingham.gov.uk/beactive (patrz related links.. na dolnej czesc strony).

Sam korzystam z tego programu regularnie i chcialbym wam go polecic.

A wiec bez wymowek tym razem, ze jest za drogo itp :-)

Udanych cwiczen, treningow i moczenia...

Be Active addict
Skilled lad:-)
User avatar
skilled lad:-)
Początkujący
 
 
Posts: 32
Joined: 10 Aug 2006, 16:21
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 9 Feb 2010, 18:39 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

tylko czemu tak pozno sie dzielisz tą informacją??:-)
Ten program dziala juz ok 6 miesiecy.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 9 Feb 2010, 20:03 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

Thomas wrote:tylko czemu tak pozno sie dzielisz tą informacją??:-)
Ten program dziala juz ok 6 miesiecy.

Jakich 6 miesięcy?? Kilka tygodni temu w wiadomościach podawali, że dopiero będzie, więc nie mógł być 6miesięcy temu. To w styczniu ruszyło.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 9 Feb 2010, 20:07 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

Brawo, prawdziwa obywatelska postawa. :) Dzięki za informację.


:)
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Galadriela » 9 Feb 2010, 20:27 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

Luiza wrote:Jakich 6 miesięcy?? Kilka tygodni temu w wiadomościach podawali, że dopiero będzie, więc nie mógł być 6miesięcy temu. To w styczniu ruszyło.

Tu masz artykuł z lipca 2009 - zapowiadający, że rusza od września 2009
http://www.birminghammail.net/news/top- ... -24202617/
Piszą też, że pilotażowo był prowadzony w Ladywood, Hall Green i Perry Barr "last year", czyli pewnie w 2008.
A ja ze dwa/trzy tygodnie temu widziałam w telewizji wywiad z babką, która korzystając z tego programu już schudła o parędziesiąt kilo :-) Na pewno nie w parę dni stycznia :-)

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posts: 307
Joined: 1 Jun 2008, 18:00
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by pinsleepe » 9 Feb 2010, 20:57 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

jest jeszcze jeden warunek: trzeba byc przynajmniej 4 razy w miesiacu. inaczej karte zabieraja i trzeba znowu wyrabiac. ja chodze juz od listopada tak na marginesie :]
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 40
Joined: 6 Nov 2007, 19:55
Location: Manchester
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by skilled lad:-) » 10 Feb 2010, 00:15 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

Ciekawe :-) Widze debata o tym kiedy sie to zaczelo i zapytania. Informacja i artykuly w prasie (Thomas i Galadriela)... ale jakos nikt sie nie podzielil ta informacja na forum?! Szkoda. Wiele osob by sie napewno ucieszylo i korzystalo z tej opcji jakis juz czas...wlacznie za mna!

Jak sie okazalo nie bylem jedynym, ktory o tym nie wiedzial do dosc niedawna. Moi znajomi gracze basketu i fani sportu nadal o tym nie slyszeli.

Jestem przekonany, ze znajdzie sie wiecej takich osob! Stad ten post.

Co do zabierania karty ze wzgledu na ilosc wizyt nie slyszalem lub doswiadczylem, moze i dlatego, ze 4 razy w ciagu mca to poki co :-) napewno sie pojawiam.

Info jest dla was. Zainteresowanym moze sie przydac. Powodzenia.


Be Active addict.
User avatar
skilled lad:-)
Początkujący
 
 
Posts: 32
Joined: 10 Aug 2006, 16:21
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

swietny pomysl i kapitalna inicjatywa i w ogole dzieki za wiadomosci ;)
User avatar
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posts: 102
Age: 39
Joined: 7 Jun 2009, 21:30
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 11 Feb 2010, 09:30 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

Galadriela wrote:Tu masz artykuł z lipca 2009 - zapowiadający, że rusza od września 2009
http://www.birminghammail...97319-24202617/
Piszą też, że pilotażowo był prowadzony w Ladywood, Hall Green i Perry Barr "last year", czyli pewnie w 2008.
A ja ze dwa/trzy tygodnie temu widziałam w telewizji wywiad z babką, która korzystając z tego programu już schudła o parędziesiąt kilo :-) Na pewno nie w parę dni stycznia :-)

Ok. Zwracam honor.
A korzysta ktoś niby w Ladywood? Niestety nie ma nic na liście adresów o Ladywood.
Więc nie mam pojęcia gdzie miałoby to być. Wiem gdzie jest Ladywood Leasure Centre. Wielka obdrapana ruina. Zamknęta na 4 spusty i ani żywego ducha dookoła. Więc może to jest gdzieś indziej?
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 11 Feb 2010, 16:43 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

czy może walsall pod to podlega? sadze, ze nie, ale zapytac warto

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 11 Feb 2010, 18:07 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

Luiza wrote:
Galadriela wrote:Tu masz artykuł z lipca 2009 - zapowiadający, że rusza od września 2009
http://www.birminghammail...97319-24202617/
Piszą też, że pilotażowo był prowadzony w Ladywood, Hall Green i Perry Barr "last year", czyli pewnie w 2008.
A ja ze dwa/trzy tygodnie temu widziałam w telewizji wywiad z babką, która korzystając z tego programu już schudła o parędziesiąt kilo :-) Na pewno nie w parę dni stycznia :-)

Ok. Zwracam honor.
A korzysta ktoś niby w Ladywood? Niestety nie ma nic na liście adresów o Ladywood.
Więc nie mam pojęcia gdzie miałoby to być. Wiem gdzie jest Ladywood Leasure Centre. Wielka obdrapana ruina. Zamknęta na 4 spusty i ani żywego ducha dookoła. Więc może to jest gdzieś indziej?


To chyba mi:-)
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by yoki » 16 Feb 2010, 21:44 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

skilled lad:-), dzieki wielkie za info :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jun 2008, 09:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by fionka » 21 Feb 2010, 12:18 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

Dziękuję za info, już się zaaplikowałam o kartę :)
User avatar
fionka
Początkujący
 
 
Posts: 45
Joined: 6 Jun 2007, 16:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by marzencia2333 » 21 Feb 2010, 17:59 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

wielkie dzieki w Smethwick Swimming Centre jest rowniez darmowy za okazaniem karty.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
User avatar
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posts: 463
Age: 39
Joined: 11 Oct 2007, 17:55
Location: Tipton
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malpa3000 » 22 Mar 2011, 15:26 Re: Basen i silownia za darmo! Be Active!

podobno te karty mają działać tylko do końca marca czy ktoś cos o tym slyszał?

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posts: 122
Joined: 1 Jan 2010, 21:10
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SPORT