Wspinaczka

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MalePostNapisane by edmun » 15 Nov 2018, 12:59 Re: Wspinaczka

Wiem, że się skończył :P
Rozumiem że Ty tylko bouldering? Zero liny?
Nie wiedzieć czemu mi jakoś bouldering nie przypada do gustu ale z braku opcji chyba nie mam co wybrzydzać co nie ? :)
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0

PostNapisane by Guest » 15 Nov 2018, 16:35 Re: Wspinaczka

Wspinam się na linie też, ale aktualnie nie mam partnera tutaj w okolicy mój partner od wspinania mieszka w Northampton cały sezon co weekend wspinalismy się w skałach.

Napisałem Ci plan na moje najbliższe tygodnie jeśli chcesz się przyłączyć do bulderowania dlatego, że umawialem się na wspinanie nawet nie pamiętam z iloma osobami z tego forum z innych typowo wspinaczkowych jak np. Wspinanie.pl i tylko raz nie zostałem wystawiony zazwyczaj to ktoś mi napisał godzinę przed spotkaniem jednak nie dam rady, a to ktoś inny nie przyszedł nawet mnie o tym nie informując, a ja zmieniłem swoje plany żeby się spotkać z takim delikwentem. Dlatego teraz nie wierzę nikomu i na pierwsze 3 razy musisz się dostosować do mnie jeśli mnie nie wystawisz to później możemy się umawiać na wspólne wspinanie.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by edmun » 15 Nov 2018, 16:50 Re: Wspinaczka

Ok. Przynajmniej jasno i klarownie.
Dam znać jeśli miałbym się przyłączyć na bouldering.

Dodano: -- 22 lis 2018, 21:37 --

Napisze Ci jeszcze smsa ale zakwasy po tak długiej przerwie nie dają mi żyć nawet dzisiaj (48 godzin po wizycie w Bouldering Centre). Ledwo jestem w stanie chleb ukroic :-P
Dobrze to świadczy o mojej kondycji i że będzie trzeba ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Jeszcze potwierdzę następny piątek
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SPORT