Mecz ASTON VILLA -INTER MEDIOLAN 4 sierpnia 2007 o godz. 15

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych
Inter to bez wątpienia najwyższa półka światowa, o czym świadczą wyniki ale i również nazwiska zawodników Interu: Patrick Vieira, Zlatan Ibrahimovich, Olivier Dacourt, Adriano, Walter Samuel czy Hernan Crespo. Nazwiska tych piłkarzy zna cały świat tak więc miejmy nadzieję, że ASTON VILLA pokaże się z jak najlepszej strony w tym meczu.
FANKLUB ZAPRASZA

jarolong72
 
 
Top
0

Mógłbyś podać więcej informacji? Czy to będzie na stadionie Aston? Jaka cena biletów?

omorfula
Początkujący
 
 
Posts: 21
Age: 46
Joined: 19 Dec 2006, 16:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

doklanie,stary dawaj wszystkie informacje,gdzie,kiedy jak z biletami,czy juz sprzedaja i w jakiej cenie :mrgreen:
chetnie obejrze dobry meczyk
User avatar
klocek
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 11 Mar 2007, 11:15
Location: wadowice
Reputation point: -3
Neutralny
Top
0

PostNapisane by jarolong72 » 31 May 2007, 17:57 Mecz Aston Villa -Inter Mediolan

Mecz odbedzie sie na sto procent w tym dniu na Villa Park czyli na miejscu w Birmingham. Nie znam jeszcze ceny biletow i nie wiem czy juz sa w sprzedaży. Pracuje w Klubie tak ze za kilka dni bede wiedzial wiecej , zapraszam do uczestnictwa wOficjalnym Polskim Fanklubie Aston Villi.

[ Dodano: Nie Cze 17, 2007 21:54 ]
Nieoficjalna informacja Ceny to 20 dla doroslych i 10 dla dzieci i mlodziezy. Beda w sprzedazy od 6 lipca.

jarolong72
 
 
Top
0

Hi mam pytanko , wiadomo czy sa jeszcze dostepne bilety na mecz ?? i o ktorej bedzie to spotkanie ?

newname
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Age: 36
Joined: 30 Jul 2007, 09:34
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Mecz o godzinie 15, bilety w cenie 15(North Stand) i 20 pozostale sektory do nabycia droga internetowa dla zarejestrowanych uzytkownikow oraz w ticket office na terenie Villa park oraz w sklepie klubowym w centrum handlowym Pavillions.Rzadko jesli wogole udaje sie zapelnic Villa Park podczas meczow Premiership a co dopiero towarzyskiegop wiec na pewno jest wiele biletow do nabycia.
Pozdrawiam
User avatar
Kaliszanin81
Rozeznany
 
 
Posts: 131
Age: 42
Joined: 2 Feb 2007, 14:45
Location: Birmingham/Kalisz
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Muj 11-letni syn chce bardzo pojechac na mecz w pazdzierniku do Aston Villa jest fanem Menchesteru united jesli ktos moze niech mi udzieli informacji czy takie dziecko moze pojechac samo na mecz?(niestety ja juz wiem ,ze nie bede mogla) z góry dzieki i czekam na odpowiedz :wink:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posts: 288
Joined: 27 Aug 2007, 14:28
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

nie jestem pewien ale w tym kraju to raczej niemozliwe i radze sie juz za biletami rozglondac po pozniej bedzie klopot pozdr
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Age: 48
Joined: 17 Aug 2007, 20:37
Location: redditch/tarnobrzeg
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SPORT