Boks, kickboxing.

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

PostNapisane by Guest » 12 Mar 2014, 09:06 Boks, kickboxing.

Siema, mam 16 lat i ostatnio uswiadomilem sobie ze czas zaczac pracowac nad soba, zaczalem chodzic na silownie i biegac a rozne zle nawyki staram sie odstawiac. Rowniez chcialbym zaczac cwiczyc boksowac. Mieszkam okolice Erdington, Kingstanding, Perry Barr, jezeli wiecie moze gdzie znajde klub warty polecenia. Dzieki.


p.s sory za poskie znaki czy ortografie, pisze ze szkolnego kompa.

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 12 Mar 2014, 10:24 Re: Boks, kickboxing.

k-star
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Valde » 12 Mar 2014, 19:11 Re: Boks, kickboxing.

Zaraz przy polskim sklepie meblowym "cjc fur.....e" jest klub bokserski.

Tyburn Amateur Boxing Club

421 Tyburn Road
Erdington
B24 8HJ
phone: 07763753300
User avatar
Valde
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 27 Mar 2012, 10:58
Location: Wednesbury
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by maciek109 » 13 Mar 2014, 20:08 Re: Boks, kickboxing.

A w tym klubie sa jacys polacy wiadomo cos ?

maciek109
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Age: 28
Joined: 5 Apr 2013, 21:17
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 13 Mar 2014, 20:20 Re: Boks, kickboxing.

Dziwne pytanie do boksu,walki sparingu potrzeba polaka,ja trochę chodziłem na boks co prawda w Dudley ale tam tylko angole.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by maciek109 » 14 Mar 2014, 19:30 Re: Boks, kickboxing.

W polsce chodzilem na box ze 3 -4 lata mistrza wojewodztwa mialem w mlodzikach i moze by wrocil do sportu tylko zawsze lepiej jest z kims pogadac w ojczystym jezyku :D

maciek109
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Age: 28
Joined: 5 Apr 2013, 21:17
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Ajek » 14 Mar 2014, 22:28 Re: Boks, kickboxing.

Siema. Nie wiem czy slyszales o TAEKWONDO ale jest to sport podobny do kick boxingu. Chodzi mi o taekwondo federacja ITF gdzie uzywasz rak I nog. Roznica (pomiedzy kick boxem a tkd) jest taka ze w taekwondo nie ma kopniec ponizej pasa (low kicks) I jest wiecej kopniec typu obrotowki jump side kick itd... trenuje juz jakis czas I jest nas w klubie juz 5 Polakow wiec polecam Ci jak najbardziej. Dobra atmosfera I poczucie przynaleznosci do grupy to podstawa :) jezdzimy na zawody zgrabna ekipka I sa dobre osiagniecia. Cena tez jest niska a zwlaszcza dla studentow. Moglbym wymieniac wiecej atutow TAEKWONDO I klubu w ktorym trenuje ale to nie jest miejsce na ogloszenia. Lepiej samemu przyjsc I zobaczyc. Klub miesci sie niedaleko od centrum Birmingham. Sa tez kluby kick boxingu ktore mogl bym Ci polecic, odezwij sie na PW jak jestes zainteresowany :)

Pozdro

Ajek
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 29 Nov 2012, 18:22
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kucza21 » 15 Mar 2014, 13:59 Re: Boks, kickboxing.

Ajek.... Jaka cena?
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posts: 115
Age: 37
Joined: 4 Mar 2008, 01:45
Location: Walsall / Silesia
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Ajek » 16 Mar 2014, 16:17 Re: Boks, kickboxing.

£25 dla studentow

Ajek
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 29 Nov 2012, 18:22
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 16 Mar 2014, 16:26 Re: Boks, kickboxing.

tez by pokopal

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by marbag5687 » 16 Mar 2014, 19:03 Re: Boks, kickboxing.

Witam. A słyszał ktoś może o jakimkolwiek klubie sztuk walki w okolicach West Bromwich? Zaznaczam tylko, że zależałoby mi aby to był polski klub, ponieważ mój angielski jest naprawdę kiepski... :). Z góry dziękuję

marbag5687
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 15 Oct 2013, 09:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Fiodor » 7 Apr 2014, 11:29 Re: Boks, kickboxing.

Witam co do klubow bokserskich.
Ja osobiscie trenuje w klubie Windmill Amateur Boxing Club, gdzie ceny sa naprawde niskie (5 funtow za tydzien), lokalizacja Smethwick.
Czasem tez trenuje w Lodge Youth Centre na West Bromwich, gdzie cena to 2,50 za trening, klub na nizszym poziomie, ale treningi w niedziele rano.
Na Wednesbury rowniez trenuje w poranne sesje, jesli czas pozwala jest tam silownia i salka bokserksa, mozna placic i trenowac, jak sa trenerze do treningi z tarczami i sparingi mozliwe. 2,50 za sesje lub 7f za tydzien, otwarte od rana do wieczora, przychodza tam trenerzy czasem na wysokim poziomie i polacy z dobrymi umiejetnosciami. Elite Gym nie daleko bus station

Ogolnie chcialbym w czasie wolnym potrenowac z kims prywatnie, czasem ze znajomymi zbierami grupe ludzi i trenujemy oraz sparujemy razem w jakis parkach i szukam ludzi chetnych na sparingi oraz wspolny trening. Moze byc boks,bjj,kickboxing, mma itp.
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
User avatar
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posts: 101
Joined: 6 Aug 2012, 00:06
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by MartinezZ90 » 9 Aug 2014, 23:27 Re: Boks, kickboxing.

Ajek, siema . Odgrzebalem stary temat. Mam nadziejeze bywasz jeszcze tutaj. Mam 24 lata. Poza silownia i czasami gry w pilke nie uprawiam nic innego. Planuje zaposac sie do jakies szkoly walk . Znam takewondo tzn wiem jakie sa zasady tej sztuki walki. Macie trenera polaka? Jaki koszt miesieczny? I gdzie miesci sie szkola? Bo ja mieszkam na Tipton. Jakie kluby kickboxingu moglbys polecic? Moze jakis gdzie jest polski instruktor? Znam angielski ale nie na tyle aby rozmiawiac jak anglik.:(

MartinezZ90
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 27 Nov 2011, 00:46
Reputation point: -4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Fiodor » 23 Aug 2014, 11:49 Re: Boks, kickboxing.

ja moge ci polecisz duzo pod strone boksu...nie sa to polskie kluby, ale w nie ktorych i trafia sie polacy, a angielskiego nie trzeba znac, aby trenowac....wiem bo zaczynalem bez angielskiego
chcesz to mozesz sie odezwac na pw...mieszkam na west bromwich
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
User avatar
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posts: 101
Joined: 6 Aug 2012, 00:06
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by cinek1981 » 24 May 2016, 21:14 Re: Boks, kickboxing.

Witam wszystkich.Wraz z kolega szukamy osob chetnych na silownie(ELITE GYM)na Wednesbury.Jestesmy poczatkujacy i fajnie by bylo spotkac i pocwiczyc z rodakami,a podobno paru tam uczeszcza na treningi..chetnych i zainteresowanych zapraszam na ten poniedzialek od 10 do 14

cinek1981
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 24 May 2016, 20:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SPORT