Basen i silownia cannock

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

PostNapisane by Guest » 8 Apr 2013, 17:16 Basen i silownia cannock

W piatek przeprowadzam sie w okolice Cannock jesli ktos wie czy w tych okolicach jest gdzies jakas silownia z basenem sauna itp.. prosze o namiary. Obcnie jestem zapisany w "village hotel" w Walsall basen+silownia ale po przeprowadzce nie bedzie mi sie chcialo tutaj jezdzic dodatkowo mam tak dosyc tego miasta, ze nie chce juz go wiecej ogladac.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Schabik » 8 Apr 2013, 21:37 Re: Basen i silownia cannock


Schabik
Początkujący
 
 
Posts: 30
Age: 36
Joined: 7 Apr 2012, 19:49
Location: Cannock
Reputation point: 4
Neutralny
Top
2

PostNapisane by Guest » 9 Apr 2013, 12:57 Re: Basen i silownia cannock

Dzieki spradze te opcje ale jak narazie to mi sie jakos slabo podoba zobaczymy. Jeszcze ktos mi mowil, ze gdzies na przeciwko salnu Yamahy w Cannock tez jest basen i silownia. Czy to, ktoras z opcji, ktore podales?

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Schabik » 9 Apr 2013, 16:03 Re: Basen i silownia cannock

Tak to jest nuffield na przeciwko yamahy, inne są, ale już bez basenu.

Schabik
Początkujący
 
 
Posts: 30
Age: 36
Joined: 7 Apr 2012, 19:49
Location: Cannock
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 9 Apr 2013, 18:45 Re: Basen i silownia cannock

Ale ta na przeciwko yamahy jest z basenem? Bo mnie interesuje tylko basen ja na silownie nie chodze tylko na basen lubie plywac ale po plywaniu lubie posiedziec w saunie jacuzzi itp... Moze w Cannock jest gdzies opcja sam basen bez silowni? Bo szzczerze mowiac to wolal bym np. basen gdzie jest wiecej atrakcji, a moze nie byc silowni.

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by kamila.zie » 9 Apr 2013, 19:03 Re: Basen i silownia cannock

skoro pytałeś o basen na przeciwko yamahy a kolega napisal ci ze "tak to jedna z opcji ktora podał a są też inne ale już bez basenu" więc chyba logiczne ,że ta na przeciwko yamahy JEST Z BASENEM
User avatar
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posts: 104
Joined: 29 May 2011, 21:34
Location: Szczecin/Wolverhampton
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Schabik » 9 Apr 2013, 22:03 Re: Basen i silownia cannock

tutaj możesz wykupić chyba sam karnet na basen, ale nie jestem tego w 100% pewien najlepiej podejdź i się dowiedz co konkretnie i za ile oferuja. http://www.cannockchasedc.gov.uk/info/1 ... ure_centre W ten na przeciwko yamahy nie ma opcji wykupienia tylko basenu.

Schabik
Początkujący
 
 
Posts: 30
Age: 36
Joined: 7 Apr 2012, 19:49
Location: Cannock
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 9 Apr 2013, 23:38 Re: Basen i silownia cannock

kamila.zie wrote:skoro pytałeś o basen na przeciwko yamahy a kolega napisal ci ze "tak to jedna z opcji ktora podał a są też inne ale już bez basenu" więc chyba logiczne ,że ta na przeciwko yamahy JEST Z BASENEM


Poprostu nie zwrocilem uwagi, ze to ten sam do ktorego wczesniej podal link. Swoje zlosliwosci zachowaj dla siebie LOGICZNE.

Dzieki Schabik podjade i popytam.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Dariusz83 » 27 Apr 2013, 22:14 Re: Basen i silownia cannock

VirginActive basen silownia i inne rzeczy jak zajecia z instruktorami za 50 funtow miesiecznie w Wolverhampton.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Joined: 16 Mar 2012, 19:56
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SPORT