Witam:) jestes z wolverhampton lub okolic i msz rower MTB

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych
Witam zapraszam wszystkich kto lubi aktywny wypoczynek na wspólne wypady poza miasto... nie marnuj czasu siedząc przed kompem :rozwalkompa: , trochę ruchu nikomu nie zaszkodziło - no może poza nielicznymi wyjątkami ;}, w grupie jest wesoło... dzisiaj 12;00am trasa z odrobina adrenaliny ;) zapraszam :) 07511219935
Attachments
mtb bloto.jpg
User avatar
kylu
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 3 Sep 2007, 09:19
Location: wolverhampton
Reputation point: -10
Wyśmiewca
Top
0

juz widze te tłumy... ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

Ivoneczka23 wrote:juz widze te tłumy... ;)


no tłumów nie było ale jeden koleś się skusił i wcale nie żałuje... z tego wszystkiego rower mu sprzedałem co by błota się lepiej trzymał :) wiadomo ze nie każdy lubi się upier...lic ;) wiec jest jak jest :)
User avatar
kylu
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 3 Sep 2007, 09:19
Location: wolverhampton
Reputation point: -10
Wyśmiewca
Top
0

Ja mam rower mtb i jestem z okolic :) jakies propozycje?
User avatar
damiano77
Rozeznany
 
 
Posts: 123
Age: 46
Joined: 20 Jun 2007, 19:07
Location: walsall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

damiano77 wrote:Ja mam rower mtb i jestem z okolic :) jakies propozycje?


witam... w sobote bedzie ladna pogoda wiec mozna sie zgadac :) tu jest niezla miejscowka 52.71119,-1.935076

a moze ty znasz dobre tereny ?
pozdro....
User avatar
kylu
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 3 Sep 2007, 09:19
Location: wolverhampton
Reputation point: -10
Wyśmiewca
Top
0

Witam,

A czy tez mniej extremalne wycieczki robicie - takie co to rower bardziej miejsko-turystyczny (hybryda) wytrzyma?

diwaid
Raczkujący
 
 
Posts: 50
Joined: 16 Nov 2008, 16:01
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

diwaid wrote:Witam,

A czy tez mniej extremalne wycieczki robicie - takie co to rower bardziej miejsko-turystyczny (hybryda) wytrzyma?


witam... jezdzimy raczej rekreacyjnie z domieszka trudniejszego terenu ;) jesli masz rower na 26 calowych kolach z porzadnym bieżnikiem i sprawne hamulce to dasz rade :)
User avatar
kylu
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 3 Sep 2007, 09:19
Location: wolverhampton
Reputation point: -10
Wyśmiewca
Top
0

a po berminghamie tez sie poruszacie? bylbym chetny, gorzej z dojazdem do wolverhampton ..., ja mieszkam praktycznie w centrum , od strony handsworth , hockley, jewellery quarter , jezdze prawie codziennie , glownie krotkie trasy bo samemu nudno..
umiesz liczyc licz na siebie bo twoje sczescie innych jebie :)

BRUMMIEBIKER
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 47
Joined: 30 Dec 2007, 03:32
Location: BIRMINGHAM
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

opony bardziej szosowe, prawie wcale bez bierznika ale nawet 27 calowe (700x32c)

diwaid
Raczkujący
 
 
Posts: 50
Joined: 16 Nov 2008, 16:01
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

diwaid wrote:opony bardziej szosowe, prawie wcale bez bierznika ale nawet 27 calowe (700x32c)


witam... no niestety ale ten rowerek w teren sie nie nadaje... my unikamy drog asfaltowych wiec musial bys zmienic sprzecik :)
pozdro...

Dodano: -- 9 sie 2012, o 22:36 --

BRUMMIEBIKER wrote:a po berminghamie tez sie poruszacie? bylbym chetny, gorzej z dojazdem do wolverhampton ..., ja mieszkam praktycznie w centrum , od strony handsworth , hockley, jewellery quarter , jezdze prawie codziennie , glownie krotkie trasy bo samemu nudno..


witam.. znajdziesz obok siebie lesny zroznicowany teren bez drog asfaltowych to daj namiary a moze sie zgadamy :)
User avatar
kylu
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 3 Sep 2007, 09:19
Location: wolverhampton
Reputation point: -10
Wyśmiewca
Top
0

niestety ten weekend mam zajety,ale w nastepny proponuje cannock chase
User avatar
damiano77
Rozeznany
 
 
Posts: 123
Age: 46
Joined: 20 Jun 2007, 19:07
Location: walsall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

a jak u was z wypadami w ciagu tygodnia?

diwaid
Raczkujący
 
 
Posts: 50
Joined: 16 Nov 2008, 16:01
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

od poniedzialku koncze prace o 2pm wiec jest czas aby posmigac... ja osobiscie w wolver robie sobie rundke po tutejszym szlaku.
Attachments
szlak1.jpg
User avatar
kylu
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 3 Sep 2007, 09:19
Location: wolverhampton
Reputation point: -10
Wyśmiewca
Top
0

Brummiebiker, masz MTB i auto?

pabloski
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Joined: 21 Jun 2011, 14:39
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Ja zawsze jestem chetny na jakis rowerowy wypad ;] Czuje sie bardzo dobrze w terenie i mysle ze jestem dosc zaawansowanym cyklista, wiec zadna trasa nie stanowi dla mnie problemu ;] Mam rower mtb i szosowy :) moze ktos chetny na jakis wypad jutro? Moze cannock chase? Jestem z bham i mam auto, moge dojechac i jedna osobe z rowerem zabrac ze soba jakby ktos chcial... kontakt pod nr 07730587245 ;]

Mictlan
Raczkujący
 
 
Posts: 50
Age: 38
Joined: 21 Jul 2007, 21:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SPORT