Odpowiednik polskiego Orlika

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MalePostNapisane by wojtek688 » 17 Apr 2012, 14:50 Odpowiednik polskiego Orlika

Witam interesuje mnie gra na boisku o mniejszych rozmiarach niż standardowe(zeby mozna bylo pograc z mniejsza iloscia ludzi) oraz ze sztuczną murawą(gdyz naturalna zazwyczaj jest nierowna), taki odpowiednik polskiego Orlika. Na pewno są w bham takie boiska tylko trzeba wiedziec gdzie :) Poki co widzialem tylko betonowe boiska przyszkolne ale nie bede gral na betonie bo jest niewygodnie, buty i pilka sie sciera oraz jak sie wywrocisz wieksze prawdopodobienstwo kontuzji. Pozdrawiam wszystkich graczy!

wojtek688
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 1 Apr 2012, 05:51
Reputation point: -9
Wyśmiewca
Top
0

FemalePostNapisane by ktosienka » 17 Apr 2012, 21:32 Re: Odpowiednik polskiego Orlika

Takie boiska sa w Aston (przy stadionie Villi) i Power League (zaraz przy spaghetti junction) i pewno w wielu innych miejscach tez . Sztuczna murawę tubylcy nazywają Astro Turf, a rozgrywki w zaleznosci od ilosci graczy na stronę zwane są Five A Side, Six A Side .
Polska liga działa tu bardzo prężnie. Wydaje mi się ze były tu jakieś zgrzyty z podawaniem linka do ich strony, ale Google na pewno pomogą Ci ich znaleźć jeśli zapytasz o polska ligę piłki noznej w Birmingham.
Last edited by ktosienka on 17 Apr 2012, 21:34, edited 1 time in total.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by magiera23 » 17 Apr 2012, 21:33 Re: Odpowiednik polskiego Orlika

yo, grałem kiedyś tutaj
Conway Road, Birmingham, B37 5LA
Jedno duże boisko, podzielone siatkami na mniejsze, sztuczna trawa plus oświetlenie jak się szaro robi na niebie, tylko nie wiem u kogo się to wynajmuje.
Jest tam North Solihull Sports Centre,trzeba podjechać i się zapytać
Płaciliśmy chyba 20 funa za godzinę ale przy dziesięciu chłopa to grosze
Najlepiej podjechać i się zapytać bo ja tam ostatnio grałem ze dwa lata temu i mogło się dużo pozmieniać.
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
User avatar
magiera23
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Joined: 28 Mar 2007, 13:17
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Pawelukkk » 17 Apr 2012, 21:54 Re: Odpowiednik polskiego Orlika

my gramy 7 side jeśli jesteś zainteresowany dołączyć to zapraszam na pw :)
User avatar
Pawelukkk
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 33
Joined: 4 Oct 2011, 20:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wojtek688 » 17 Apr 2012, 22:05 Re: Odpowiednik polskiego Orlika

no wlasnie widze ze oni dziela boisko i w poprzek grają, i bramki jakies niskie tak dziwnie.. a gral ktos kiedys na takim odpowiedniku polskiego orlika gdzie bramki sa wysokie? aha i wszedie trzeba placic? bo u nas w koszalinie za darmo ludzie sie zbierali i grali w weekendy

Dodano: -- 18 kwi 2012, 13:15 --

Pawelukkk, Pawelukkk, Pawelukkk, Pawelukkk, magiera23, Pawelukkk, Pawelukkk, Pawelukkk, Pawelukkk,

Witam pawelukkk dostales moja wiadomosc na privie?

wojtek688
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 1 Apr 2012, 05:51
Reputation point: -9
Wyśmiewca
Top
0

MalePostNapisane by Pawelukkk » 18 Apr 2012, 19:56 Re: Odpowiednik polskiego Orlika

hej właśnie wszedłem:)
User avatar
Pawelukkk
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 33
Joined: 4 Oct 2011, 20:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wojtek688 » 1 May 2012, 15:03 Re: Odpowiednik polskiego Orlika

Czyli nikt nie widzial ludzi grajacych ludzi na boisku takim jak orlik? jedyna opcja to dolaczyc do takiej druzyny 6 or 7 a side i placic kase i grac z takimi niskimi bramkami i do tego jeszcze w poprzek?

wojtek688
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 1 Apr 2012, 05:51
Reputation point: -9
Wyśmiewca
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SPORT