Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

MalePostNapisane by orani » 5 May 2009, 07:37 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Jestem przekonany, ze wiekszosc z nas ma w sobie ukrytego sexoholika. Wiekszosc z nas zastanawia sie nad tym niezaprzeczalnym faktem. Ja nie boje sie zaprzeczyc ze zyje dla sexu, takie bylo zalozenei w teori ewolucji i tego sie bede trzymal. Faktem jest ze was róniez nurtuja pytania odnosnie sexu ale wiekszosc z nas boi sie na nie odpowiedziec w sposób empiryczny.


Przybralem postawe czlowieka renesansu i staram sie zglebic ten najciekawszy aspekt naszego zycia. Zadaje pytania i odnajduje odpowiedzi.

KAPE .... STD - nie w moim przypadku ( sory ze cie rozczarowalem )

Plazerman ... masz duzo racji , ale przemawia przez ciebie sarkazm , wzyc na luz i poczuj sexualnosc w powietrzu

Luiza .... Beata ... Oliwka ... KAtik .... chetnie dla was porycze, pomrucze i podrapie ( dla wszystkich na raz lub dla kazdej z osobna )



Bóg obdazym mnie niezlym cialem i nie wacham sie go uzyc ..........

orani
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 8 Apr 2009, 14:29
Reputation point: 0
Neutralny

MalePostNapisane by marcin.p » 5 May 2009, 09:06 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

mam kilka ciekawych pogladów na ten temat , ale publicznie nie bede sie wypowiadal bo Kasia zrobi mi pieklo w domu .....


Dziubek ja tez dla ciebie pomrucze, podrapie i co tam jeszcze sztuka Ars Amandi przewiduje ....

Kolesi ma raacej , mlode cialo trzeba uzywac .....
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny

FemalePostNapisane by Beata » 5 May 2009, 18:09 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Ja potrzebuję w stałości w drapaniu i mruczeniu, więc chyba nie będę dla Ciebie mój Adonisie (orani) kolejnym ewolucyjnym odkryciem.

:oops:
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny

MalePostNapisane by orani » 8 May 2009, 08:34 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Beato wielce ubolewam nad faktem , iz na sze ciala nie spotkaja sie w szalonym tancu namietnosci ...

Reszta gupy tanecznej .... do zobaczenia :)

orani
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 8 Apr 2009, 14:29
Reputation point: 0
Neutralny

Previous

Return to PRZEDSTAW SIĘ