Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

MalePostNapisane by orani » 9 Apr 2009, 14:14 Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Jak sie masz ..... powiedzial Borat biegnac za Pamela Anderson z workiem po kartoflach w dloni....


Wiec jak sie masz ?????


Ja mam sie na pewno lepiej niz biedna Pamela


A tak od poczatku, Mam na imie Mariusz , ale nie wiem czego ludzie ruznie do mnie mówia. Do tej pieknej krainy zawitalem w tym roku i chyba troche tu posiedze. Nie mam szczególnych pasji, raczej nalogi.
Moim celem jest rozbudzenie waszej sexualnosci. Planuje w najblizszym czasie zorganizowac kilka offowych imprez ( nie do konca legalnych) .
Na co dzien zajmuje sie swoim malym swiatem i dwa razy w tygodniu odwiedzam osrodek dla anonimowych sexoholików. Musze przyznac ze ze slabym rezultatem ....


Jesli tak samo jak ja masz ten problem i chesz porozmawiac dawaj smialo na priv ... wzajemne ukojenie czeka za rogiem


Pozdro dla wszystkich forumowiczów, bede wpadal czasmi dodac rumienca waszym poblaklym policzkom

orani
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 8 Apr 2009, 14:29
Reputation point: 0
Neutralny

MalePostNapisane by Mike » 9 Apr 2009, 15:20 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Witam ozięble ciekawego osobnika :twisted:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny

MalePostNapisane by plazermen » 9 Apr 2009, 16:06 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Witam witam, od razu postaram sie pomoc i zniechecic troche. Mianowicie:

czy wiesz o tym Orani, ze niedawno naukowcy z powaznego uniwersytetu w USA przeprowadzili testy i badania oraz konsultacje i wyszlo, ze uprawianie seksu jest niezdrowe, bo moze powodowac zadrapania?
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy

MalePostNapisane by Jacob » 10 Apr 2009, 13:43 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Witam serdecznie, ja znam wyniki badan naukowcow z powaznego uniwersytetu w UK, ktorych badania dowodza ze 90% sexoholikow w UK cierpi na choroby weneryczne.

Orani, miej sie na bacznosci i pamietaj o zabezpieczeniu !!! ;)
User avatar
Jacob
Rozeznany
 
 
Posts: 140
Age: 42
Joined: 3 Jan 2007, 20:31
Reputation point: 0
Neutralny

PostNapisane by KA i PE » 10 Apr 2009, 17:26 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

plazermen wrote:uprawianie seksu jest niezdrowe, bo moze powodowac zadrapania


a czasami nawet prowadzi do ciazy.........................

pe

KA i PE
 
 

FemalePostNapisane by Katik » 10 Apr 2009, 20:26 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

plazermen wrote:uprawianie seksu jest niezdrowe, bo moze powodowac zadrapania?


Jacob wrote: 90% sexoholikow w UK cierpi na choroby weneryczne.


KA i PE wrote:a czasami nawet prowadzi do ciazy.........................


hohoho, no i znów czegoś mądrego się dowiedziałam :mrgreen: :mrgreen:
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
User avatar
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 316
Joined: 27 Jun 2007, 11:43
Location: tu... i tam...
Reputation point: 3
Neutralny

PostNapisane by KA i PE » 10 Apr 2009, 21:07 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Katik wrote:no i znów czegoś mądrego się dowiedziałam


no to w takim razie to będzie 20F. madre rzeczy sa droższe niz tzw 'gupoty', te sa po dychu

a swoja droga to czytałem kiedyś takie krótkie studium seksoholizmu, okropna przypadlosc to jest. to sa zazwyczaj ludzie którzy sa bardzo nieszczesliwi, maja fizjologiczna potrzebę 'wyładowania' się kilka razy dziennie, byle jak, z byle kim, byle gdzie. faktycznie, ponieważ zazwyczaj potrzeba bierze gore nad rozsądkiem, wiekszosc cierpi na STD (sexually transmited deseases) wszelkiej maści. nic ciekawego, jak zreszta wszystkie uzaleznienia.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

FemalePostNapisane by Beata » 3 May 2009, 14:22 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Witam orani :)

Jedni chcą rozmawiać o wierze, a inni o sexie. A koledzy powyżej niech nie będą tacy święci, bo wszyscy dobrze wiemy, że mężczyźni mają dwa mózgi. To już wiadomo nie od dziś. Tylko dlaczego ten poniżej pasa musi wpływać na większość waszych decyzji?

:roll:
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny

MalePostNapisane by boniu » 3 May 2009, 15:16 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Seks również jest ważną sprawą w moim życiu.. ale żeby się tak afiszować?
Nie wydaje mi się,żeby to był powód do dumy..
Ja akurat lubię dyskrecję.


Co do badań podobno co 10 sek mężczyzna myśli o seksie :]

boniu
Raczkujący
 
 
Posts: 96
Age: 34
Joined: 2 May 2009, 16:22
Location: Prabuty-Riesenburg
Reputation point: 0
Neutralny

MalePostNapisane by plazermen » 3 May 2009, 15:51 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Bea: bo ten poniżej pasa ma więcej rozumu, to tym dużym kieruje.

boniu: Ty już tu nie cwaniakuj. Wszyscy wiemy że żeńszyny lubią dyskretniaków. Taki grzeczniacha, a tu niby nieświadomie - autopromocja :)
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy

MalePostNapisane by boniu » 3 May 2009, 16:54 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Ale jednak dalej zostanę przy swoim,że tak na forum pisać o tym nie wypada.
Choć jeżeli to jest jego "problem" to pewnie inna sprawa.. psychologiem nie jestem.
Ja mogę napisać,że jestem alkoholikiem po 2letnim odwyku..lecz dalej piję. :(

boniu
Raczkujący
 
 
Posts: 96
Age: 34
Joined: 2 May 2009, 16:22
Location: Prabuty-Riesenburg
Reputation point: 0
Neutralny

FemalePostNapisane by olivka » 3 May 2009, 20:56 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

KA i PE wrote:a swoja droga to czytałem kiedyś takie krótkie studium seksoholizmu, okropna przypadlosc to jest. to sa zazwyczaj ludzie którzy sa bardzo nieszczesliwi, maja fizjologiczna potrzebę 'wyładowania' się kilka razy dziennie, byle jak, z byle kim, byle gdzie. faktycznie, ponieważ zazwyczaj potrzeba bierze gore nad rozsądkiem, wiekszosc cierpi na STD (sexually transmited deseases) wszelkiej maści. nic ciekawego, jak zreszta wszystkie uzaleznienia.
wspolczuje oraniemu nalogu i zycze powodzenia w wyjsciu z niego - o ile sam tego chce..
no i witamy na forum.
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny

PostNapisane by KA i PE » 3 May 2009, 22:21 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

olivka wrote:wspolczuje oraniemu nalogu i zycze powodzenia w wyjsciu z niego


jedna z oznak nalogu jest faza zaprzeczenia...... pewnie jest wlasnie w tej

pe

KA i PE
 
 

FemalePostNapisane by Luiza » 4 May 2009, 09:05 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Jakos tak sie to mowilo:
Krowa, ktora duzo ryczy, malo mleka daje.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy

MalePostNapisane by boniu » 4 May 2009, 09:15 Re: Sexoholicy wszystkich krajów laczcie sie

Luiza,a moze być i tak,trafne spostrzeżenie :P

boniu
Raczkujący
 
 
Posts: 96
Age: 34
Joined: 2 May 2009, 16:22
Location: Prabuty-Riesenburg
Reputation point: 0
Neutralny

Next

Return to PRZEDSTAW SIĘ