Witam wszystkich

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

MalePostNapisane by Tomek_wisien » 20 Feb 2014, 09:19 Witam wszystkich

Witam wszystkich bialo-czerwonych. Jestem w Birmingham od 17 lutego. Zostawilem rodzine w Polsce i przybylem aby zapewnic im lepszy by... Przyjechalem z Zielonej Gory" i jak na razie ciezko mi jest znalezc prace, jakakolwiek. Mam sredni angielski lecz mam jakas wewnetrzna blokade i ciezko mi sie porozumiec plynnie. Bylem w kilku agencjach i w cjc fur.....e u polaczkow. Czekam na telefon ale czarno to widze. Jakby ktos znal miejsce, w ktorym moglbym sie odnalezc to prosze pisac.

Tomek_wisien
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Age: 42
Joined: 20 Feb 2014, 09:07
Reputation point: 0
Neutralny

MalePostNapisane by Thomas » 20 Feb 2014, 09:55

A masz jakis zawod/doswiadczenie? Czy szukasz czegokolwiek?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy

MalePostNapisane by Tomek_wisien » 20 Feb 2014, 10:02 Re: Witam wszystkich

Doswiadczenia w UK nie posiadam. W polsce pracowalem w laboratorium budownictwa na Uniwerku. Wykonywalem badania roznego typu np. Wytrzymalosciowe na maszynie Instron. Ale zachaczylem tez o sprzatanie, magazyn. Ogolnie to specjalizuje sie w sprzecie komputerowym, naprawie wszystko i zlikwiduje problemy zwiazane z software'em. Szukam czegokolwiek poniewaz jak juz wspomnialem moj angielski jest "ciezki".

Tomek_wisien
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Age: 42
Joined: 20 Feb 2014, 09:07
Reputation point: 0
Neutralny

MalePostNapisane by Thomas » 20 Feb 2014, 11:29 Re: Re: Witam wszystkich

Tomek_wisien wrote:Doswiadczenia w UK nie posiadam. W polsce pracowalem w laboratorium budownictwa na Uniwerku.

Brzmi mocno wiec do celowo bralbym w tym kierunku ale rozumiem ze chcesz wzmocnic jezyk.
Wydrukuj troche cv roznies je po coffee shopach w bullringu na new street station i innych takich miejsac. Tak radzilem mojej kuzynce która przyjechala tutaj nie tak dawno z mężem i obydwoje dostali robote w 3 tygodnie.
A swoja droga żeby nawet na uniwerku placili tak slabo zeby trzeba bylo wyjzezdzac...żenada.

Powodzenia

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy

FemalePostNapisane by WEST BROMWICH » 23 Feb 2014, 08:45 Re: Witam wszystkich

Wiem, że potrzebują na śmieci praca przez agencję smart solution. Z całą pewnością to nie jest twój szczyt marzeń ale jak nie masz nic to warto się zaczepic i szukać dalej.
User avatar
WEST BROMWICH
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 10 Feb 2012, 19:18
Reputation point: 0
Neutralny


Return to PRZEDSTAW SIĘ