Marta - hej bham.pl! :)

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

MalePostNapisane by snowman103 » 28 Apr 2013, 16:02 Re: Marta - hej bham.pl! :)

no wlasnie duzo osob chodzi na silownie jak na spotkania towarzystkie a takie spotkanie mozna zrobic chocby w parku czy w innym fajnym miejscu ,jak wychodze z zalozenia ze albo robic cos na 100% albo wogole wiec jak robie jakkis tam trening to skupiam sie na tym ale w zadnym razie nie chcialem Cie urazic , ale silownia to wogole nie jest zmudna jak sprawia Ci to radosc i Cie pasjonuje a nie tylko chodzisz tam bo komus cos chcesz udowodnic wiec osoby niektore moga dekoncentrowac , towarzysto do wypadow jak najbardziej czemu nie ,jesli naprawde jest tak jak mowisz to szybko sie ktos o tym przekona:)przyjemnosc na 1szym planie:)

snowman103
Początkujący
 
 
Posts: 42
Joined: 3 May 2012, 05:31
Reputation point: 17
Neutralny

FemalePostNapisane by mellaniee » 28 Apr 2013, 21:03 Re: Marta - hej bham.pl! :)

Masz troche bledna definicje chodzenia na silownie jezeli chodzi o kobiecy Swiatek.
Otoz BABY tak maja, ze razniej isc w grupie, wesprzec sie w treningu.
To wcale nie oznacza siedzenia na dwoch gumowych pilkach i paplania o fajnych facetach na silowni.
My sie tak po prostu motywujemy. Swoim towarzystwem.
User avatar
mellaniee
Początkujący
 
 
Posts: 27
Age: 33
Joined: 8 Apr 2012, 18:13
Reputation point: 0
Neutralny

MalePostNapisane by bartkoch » 28 Apr 2013, 21:31 Re: Marta - hej bham.pl! :)

Jak już rozmowa się tak rozwinęła to i ja się dołączę. Nie koniecznie szukam towarzystwa na siłownię :) Co prawda jeszcze się na nią nie zapisałem ale mam takie plany, mieszkam w centrum przy coach station, w Birmingham jestem od roku i przez ten rok poznałem kilku polaków, jednak nie mam takiej "ekipki" z która można by było wyjść na weekendowe piwko, zakupy, spacer czy na film do kina. Chętnie spotkam się z nowymi ludźmi, nawiążę kontakt, jeśli sobie nie przypasujemy to się rozejdziemy ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i nawiążemy dobrą znajomość. Nie próbowałem szukać wcześniej znajomych na forach internetowych, ale zawsze jest ten "pierwszy raz", czy się uda... to zależy od Was :)

Pozdrawiam,

Bartek :)
User avatar
bartkoch
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Age: 37
Joined: 25 Apr 2012, 14:46
Location: Birmingham, Digbeth
Reputation point: 0
Neutralny

MalePostNapisane by snowman103 » 28 Apr 2013, 22:03 Re: Marta - hej bham.pl! :)

stary to nie jest tak ze np zaraz ja tu pisze bo szukam kolezanek itp bo kobiet jest pelno na swiecie , ale poznac wartosciowych polakow w angli to cenny nabytek plci meskiej jak i zenskiej dlatego lepiej isc powiedzmy w 10 osob polowa facetow polowa kobiet i zobaczyc czy bedzie fajnie np na disco zawsze jak sie nie spodoba to mozna sie odlaczyc od grupy , trzeba miec dystans do Siebie i pozytywnie myslec a mozna spotkac fajnych ludzi ale daje sobie reke uciac ze i tak nikt sie nie spotka poprzez ten watek , juz kolezanka jedna chciala i pozniej jednak nie przyszla bez urazy do niej oczywiscie , wiec mowic a robic to 2 rzeczy.Pozdrawiam Cie Bartek

snowman103
Początkujący
 
 
Posts: 42
Joined: 3 May 2012, 05:31
Reputation point: 17
Neutralny

MalePostNapisane by bartkoch » 28 Apr 2013, 23:01 Re: Marta - hej bham.pl! :)

No nie wiem jak to będzie z tym spotkaniem, zaryzykowałem, postanowiłem dołączyć się do rozmowy z myślą o poznaniu nowych osób które jak deklarują tutaj chcą nawiązać nowe znajomości (tak jak ja). Zobaczymy jak to wyjdzie, temat jest "świeży" więc może nie będzie tak źle jak napisałeś :) Co do dystansu do siebie, to mam spory a z pozytywnym myśleniem u mnie jest jak najbardziej ok, więc jak trzeba mogę przejąć inicjatywę i zaproponować konkretny termin, miejsce i liczyć na to, że ktoś przyjdzie :)

Pozdro!
User avatar
bartkoch
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Age: 37
Joined: 25 Apr 2012, 14:46
Location: Birmingham, Digbeth
Reputation point: 0
Neutralny

FemalePostNapisane by cycha20 » 29 Apr 2013, 10:32 Re: Marta - hej bham.pl! :)

mellaniee popieram tez tak mam ze samej nie chce sie za badzo gdziekolwiek ruszyc ale jesli z kims mam gdzies isc to robie to z przyjemnością.
Cycha:)

cycha20
Początkujący
 
 
Posts: 44
Joined: 10 Oct 2010, 18:19
Reputation point: 0
Neutralny

MalePostNapisane by krisbrumm » 29 Apr 2013, 21:20 Re: Marta - hej bham.pl! :)

Mar_ta wrote:BA Media and Communication na BCU ;)

Studiujesz w Kampusie w Millenium Point?
Jeżeli tak, to na pewno gdzieś się pewnie widzieliśmy!
Pozdrawiam bratnią duszę z BCU!
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
User avatar
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 45
Joined: 27 Sep 2010, 22:34
Location: Birmingham
Reputation point: 75
Poczciwy

FemalePostNapisane by Mar_ta » 30 Apr 2013, 11:33 Re: Marta - hej bham.pl! :)

niestety - City North in Perry Barr ;)

co studiujesz?

Dodano: -- 4 maja 2013, 12:31 --

hej ! czy ktos ma ochote dzisiaj wyjsc wieczorem? :)
User avatar
Mar_ta
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 26 Apr 2013, 18:59
Reputation point: 0
Neutralny

MalePostNapisane by snowman103 » 5 May 2013, 14:56 Re: Marta - hej bham.pl! :)

I jak tam udalo sie komus spotkac:D a tak wogole zna ktos fajne miejsce gdzie mozna sie bawic np do 6 rano i do tego leci dobra muzyka np jak kiedys byl klub ekwador w pl al o energy 2000?

snowman103
Początkujący
 
 
Posts: 42
Joined: 3 May 2012, 05:31
Reputation point: 17
Neutralny

MalePostNapisane by relentless » 5 May 2013, 19:04 Re: Marta - hej bham.pl! :)

snowman, godskitchen - http://www.godskitchen.com/
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
User avatar
relentless
Rozeznany
 
 
Posts: 205
Age: 41
Joined: 16 Apr 2011, 12:18
Location: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputation point: 44
Pokojowy

FemalePostNapisane by malenkagdz » 5 May 2013, 19:50 Re: Marta - hej bham.pl! :)

imprezy do rana sa na digbeth :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy

MalePostNapisane by snowman103 » 5 May 2013, 20:57 Re: Marta - hej bham.pl! :)

slyszalem o digbethcie , slyszalem o subwaycity ,ale dobrze posluchac opinie innych

Dodano: -- 5 maja 2013, 21:58 --

a czy slyszal ktos np o klubach dubstepowych albo hip hopowych ale nie takich mainstreamowych typu gdzie puszczaja tylko drake etc , cos co nie gra w radiach np

snowman103
Początkujący
 
 
Posts: 42
Joined: 3 May 2012, 05:31
Reputation point: 17
Neutralny

MalePostNapisane by bartkoch » 6 May 2013, 01:12 Re: Marta - hej bham.pl! :)

snowman103 wrote:stary to nie jest tak ze np zaraz ja tu pisze bo szukam kolezanek itp bo kobiet jest pelno na swiecie , ale poznac wartosciowych polakow w angli to cenny nabytek plci meskiej jak i zenskiej dlatego lepiej isc powiedzmy w 10 osob polowa facetow polowa kobiet i zobaczyc czy bedzie fajnie np na disco zawsze jak sie nie spodoba to mozna sie odlaczyc od grupy , trzeba miec dystans do Siebie i pozytywnie myslec a mozna spotkac fajnych ludzi ale daje sobie reke uciac ze i tak nikt sie nie spotka poprzez ten watek , juz kolezanka jedna chciala i pozniej jednak nie przyszla bez urazy do niej oczywiscie , wiec mowic a robic to 2 rzeczy.Pozdrawiam Cie Bartek


Snowman103 udało mi się spotkać z Martą, jej koleżanką i dwoma kolegami z Birmingham. Było fajnie, pozytywnie zakręcone osoby i liczę na następne spotkanie niebawem. Co do Twojej ręki to mam nadzieje że ją dalej masz, uważaj na następny raz, bo byś teraz nie miał ręki :)

Pozdrawiam,
Bartek :)
User avatar
bartkoch
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Age: 37
Joined: 25 Apr 2012, 14:46
Location: Birmingham, Digbeth
Reputation point: 0
Neutralny

MalePostNapisane by snowman103 » 6 May 2013, 21:57 Re: Marta - hej bham.pl! :)

To fajnie ze Ci sie udalo , chociaz jak jest dokonca niewiadomo:)Widocznie mi nie bylo dane:)Mam nadzieje ze bede mial moje rece cale zycie bo sa mi potrzebne do tancow:)

snowman103
Początkujący
 
 
Posts: 42
Joined: 3 May 2012, 05:31
Reputation point: 17
Neutralny

FemalePostNapisane by Mar_ta » 7 May 2013, 11:27 Re: Marta - hej bham.pl! :)

snowman103 wrote:To fajnie ze Ci sie udalo , chociaz jak jest dokonca niewiadomo:)Widocznie mi nie bylo dane:)Mam nadzieje ze bede mial moje rece cale zycie bo sa mi potrzebne do tancow:)


a to co ma znaczyc ? lol
User avatar
Mar_ta
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 26 Apr 2013, 18:59
Reputation point: 0
Neutralny

PreviousNext

Return to PRZEDSTAW SIĘ