ZWROT PODATKU,ZJAZD NA STAŁE.

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by Hanys77 » 14 Mar 2011, 17:53 ZWROT PODATKU,ZJAZD NA STAŁE.

Witam wszystkich i mam pytanko.W Uk przepracowałem ponad 4 lata i chcę zjechać już na stałe.Czy mam szansę odzyskać jakąś kasę?Przez ten okres nigdy nie miałem jakiś zwrotó,zawsze mieściłem się w wym progu.Jakie dokumenty potrzebuję,pytam ponieważ wszystkie stare druki P-45 już mam w Polsce,czy wystarczy mi to które teraz dostane od pracodawcy?

Hanys77
Początkujący
 
 
Posts: 15
Age: 46
Joined: 5 Jan 2011, 19:29
Location: Wrexham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 15 Mar 2011, 15:39 Re: ZWROT PODATKU,ZJAZD NA STAŁE.

Hanys77, hmmm nieznam sie,ale wydaje mi sie ze podatek jest rozliczany na biezaco i jesli mieli by ci cos zwrocic to dostawalbys zwrot z kazdym rozliczanym rokiem podatkowym.
a skoromiesciles sie w progu i nie dostawales zwrotu wiec to chyba samo w sobie jest odpowiedzia . pozdrawiam i powodzenia
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 15 Mar 2011, 19:11 Re: ZWROT PODATKU,ZJAZD NA STAŁE.

dokladnie, jak pisze bogini8.
mozesz sie ubiegac o zwrot nadplaconego podatku. ale czy taki masz?
P60 dopiero za miesiac beda rozsylac.
moze dowiesz sie czegos dzwoniac do tax office.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Hanys77 » 15 Mar 2011, 19:21 Re: ZWROT PODATKU,ZJAZD NA STAŁE.

Tak bedzie najlepiej,jak zadzwonię:)
Dzieki i pozdrawiam:)

Hanys77
Początkujący
 
 
Posts: 15
Age: 46
Joined: 5 Jan 2011, 19:29
Location: Wrexham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agatus » 31 Oct 2013, 08:40 Re: ZWROT PODATKU,ZJAZD NA STAŁE.

Witam

Slyszalam ze jest mozliwosc odebrania calego zaplaconego podatku z ostatnich 5 lat pracy w anglii. Gdy sie go odbierze nie mozna legalnie pracowac w anglii przez nastepne 5 lat i traci sie wszelkie prawa do emerytury. Czy ktos wiecej wie na ten temat czy to prawda?? Bo moj kolega planuje na stale wrocic do Polski i nie wie czy to rzeczywiscie mozliwe. Pozdrawiam

agatus
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 4 Oct 2013, 15:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 1 Nov 2013, 07:35 Re: ZWROT PODATKU,ZJAZD NA STAŁE.

Coś długo kolega planuje wracać...
2012-08-31 04:11:40 (rok temu)
Grzeczny888

Posty: 4
Mężczyzna

Z nami od: 31-08-2012

Skąd: Londyn

Witam

Slyszalem ze jest mozliwosc odebrania calego zaplaconego podatku z ostatnich 5 lat pracy w anglii. Gdy sie go odbierze nie mozna legalnie pracowac w anglii przez nastepne 5 lat i traci sie wszelkie prawa do emerytury. Czy ktos wiecej wie na ten temat czy to prawda?? Bo ja planuje na stale wrocic do Polski i nie wiem czy to rzeczywiscie mozliwe. Pozdrawiam

A biorąc pod uwagę tekst zacytowany i rozpoczynający ten wątek zastanawiam się, czy przypadkiem ne napisał go jakiś forumowy bot.... :D

Pozdrawiam
PS. nie wiem, czy nie wytnie linka do źródła, bo to konkurencyjne forum :P
Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/forum/55/427 ... nich-5-lat

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE