Ubezpieczenie swierze prawo jazdy full uk

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by ramzes11 » 28 May 2013, 05:41

A jak jest teraz z ubezpieczeniami? Mam prawko od 2008 r ale polskie. W PL miałem samochód 3 lata. Chciałbym kupić teraz jakąś Corse 1.2 żeby było jak najtaniej. Nie mam jeszcze 25 lat. Co polecacie? Gdzie szukać?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ramzes11
Raczkujący
 
 
Posts: 72
Joined: 8 Jun 2011, 14:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

no właśnie, gdzie szukać moi drodzy :)?

Jak kolega powyżej
Prawo jazdy 4 lata, żadnych zniżek, 22 wiosny za mną
Najtaniej wyszło mi w DirectLine - ~2200f, third party przy jakimś nissanie micra z silnikiem 1,1 - miałem nadzieję, że będzie taniej...
Ponad 2200 funtów to jakieś nieporozumienie chyba.

nie chciałem wznawiać tematu z błędem ortograficznym ale nowego też nie chciałem tworzyć :-p

Wojcieszekk
Początkujący
 
 
Posts: 28
Age: 33
Joined: 26 Mar 2013, 16:11
Location: Selly Oak
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by emilgdansk » 21 Sep 2013, 22:43 Re: Ubezpieczenie swierze prawo jazdy full uk

Hej a ja mam całkiem inna sytuację.Chce kupić auto jakieś 1,6 l z 2008, 2007 roku. Mam prawko Polskie od 1994 (w styczniu będzie 20 lat) wkrótce je zmienię na angielskie. W Polsce mam zniżki 70% za bezszkodową jazdę. Zimą gdy będę na urlopie sprzedam samochód w Polsce,a u tłumacza przetłumaczę sobie zniżki i wiem też, że zniżki będą większe jeśli będę mieszkał na spokojnej dzielnicy.Ile mogę zapłacić za ubezpieczenie ????Nie odsyłajcie mnie na różne strony bo już to testowałem. Z tego co mówili mi w pracy będą to niewielkie kwoty rzędu 200 do 400 na rok. Drugie pytanie o ile wzrośnie składka jeżeli dopisze żonę która ma też bardzo długi staż jazdy bezszkodowej i ponad 15 lat prawko.(PS zamierzamy jeździć tylko od czasu do czasu ) w Polsce robiliśmy max 10 tys na rok. Dzięki za wszelkie rady:)
User avatar
emilgdansk
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 19 Jun 2013, 09:49
Location: Birmingham
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Hunteros30 » 22 Sep 2013, 06:22 Re: Ubezpieczenie swierze prawo jazdy full uk

Heja, Dopisując żonę raczej nie stracisz jedynie kwota może zmaleć.Nie wiedzieć dlaczego ale kobiety płacą mniej za ubezpieczenie. Jeśli chcesz wyliczyć ubezpieczenie to wchodź na strony typu auto trader tam masz porownywarki.Viezko jest okreslic jakie bedziesz placil ubezpieczenie bo tutaj to indywidualna sprawa.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
User avatar
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posts: 451
Age: 44
Joined: 10 Nov 2011, 00:38
Location: walsall
Reputation point: 42
Pokojowy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE