Przelew na polskie konto. Jak?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by Termos » 31 May 2012, 10:18 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

Niech mi ktos znajdzie lepsza opcje anizeli opaltransfer to daje mu piataka ! :)

Termos
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 31 May 2012, 09:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by uffrim » 25 Jun 2012, 23:57 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

Ja zdecydownie polecam En gland.p l!
Ostatnio robiłem nawet przelew w weekend i pieniadze bardzo szbyko miałem na koncie.
I jest możliwość korzystania z darmowych przelewów (w sensie bez stałej opłaty) bo z pewnością zarabiają na kursie.

Pozdrawiam

uffrim
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 21 Jun 2012, 22:59
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LadyHekate » 27 Jun 2012, 08:55 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

a ja robie zawsze tak, ze jak chce cos przelac na konto w Polsce to kupuje cos przez allegro. Jesli ta osoba, do ktorej chcesz wyslac pieniadze ma tez konto to jest to dobry pomysl ;D
User avatar
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 34
Joined: 27 Apr 2011, 18:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 27 Jun 2012, 12:22 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

LadyHekate, i jak to kolejno wyglada? jakos nie potrafie soie tego wyobrazic. potrzebujesz kasy w polsce, dodatkowo cos kupisz wiec potrzebujesz jej jeszcze wiecej, a na koniec prosisz sprzedawce aby zrobil tobie przelew? buehehehe :D

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by LadyHekate » 27 Jun 2012, 18:26 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

Draco, oj nie o to mi chodzilo :lol: jak wysylam mojemu bratu pieniadze to on wystawia aukcje po czym ja od niego kupuje z anglii ;D i pieniadze dostaje on na konto bez adnych prowizji ;)
User avatar
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 34
Joined: 27 Apr 2011, 18:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 27 Jun 2012, 20:31 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

i jaka droga wysylasz te pieniadze bo nadal nie kumam, napisz ktok po kroku gdzie i jak bo troche to przekombinowane jest.

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by LadyHekate » 28 Jun 2012, 11:21 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

:grin: osoba, do ktorej chce wyslac pieniadze jest w Polsce, ma konto na allegro. Ja tez mam ... osoba ta wystawia aukcje (np chce jej wyslac 200 zl) za 200 zl.
"kupuje" od niej ten przedmiot i jest wybor formy zaplaty- wybieram, ze place karta platnicza. wpisuje nr karty itp i pieniadze trafiaja do osoby sprzedajacej...
dana osoba "wysyla" mi zakupiony towar, wystawiamy komentarze i tyle;]
zadnej prowizji za przelew...
User avatar
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 34
Joined: 27 Apr 2011, 18:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by anita1234 » 28 Jun 2012, 11:29 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

LadyHekate wrote::grin: osoba, do ktorej chce wyslac pieniadze jest w Polsce, ma konto na allegro. Ja tez mam ... osoba ta wystawia aukcje (np chce jej wyslac 200 zl) za 200 zl.
"kupuje" od niej ten przedmiot i jest wybor formy zaplaty- wybieram, ze place karta platnicza. wpisuje nr karty itp i pieniadze trafiaja do osoby sprzedajacej...
dana osoba "wysyla" mi zakupiony towar, wystawiamy komentarze i tyle;]
zadnej prowizji za przelew...

Bardzo interesujące tylko że allegro pobiera prowizje za wystawianie aukcji.

anita1234
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 7 Jul 2008, 11:22
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LadyHekate » 28 Jun 2012, 11:46 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

ale i tak wychodzi mniej niz po wyslaniu pieniedzy po przeliczeniu z niekorzystnym kursem i prowizja za wyslanie ;-)
User avatar
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 34
Joined: 27 Apr 2011, 18:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by anita1234 » 28 Jun 2012, 12:00 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

Allegro pobiera ponad 3% to już paypalem wysłać wyjdzie szybciej i taniej.
Ale co tam, każdy wysyła jak mu się podoba.

Ja wysyłam za free i kurs mam bardzo wysoki i nie muszę robić kombinacji :)

Pozdrawiam

anita1234
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 7 Jul 2008, 11:22
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LadyHekate » 28 Jun 2012, 12:37 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

3% ze 100 zl to tylko 3 zl nie wiem czy to tak duzo ;-)
mi najwygodniej tak przesylac, bo to jedyna osoba do ktorej przesylam pieniadze, a nie trace czasu na wypelnianie formularzy itp...
ale masz racje kazdy wysyla jak mu sie podoba ;-) rzucilam tylko pomysl ;D nie nakazuje wszystkim robic wg. mojego sposobu:):)
User avatar
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 34
Joined: 27 Apr 2011, 18:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by xxxx30 » 30 Jun 2012, 13:02 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

Hunteros30 wrote:
xxxx30 wrote:Konto gold o silver w lloyds i normalnie przez neta przelewasz pieniadze za darmo, na polskie konto oczywiscie


zapraszam do lektury terms and condition w banku Lloyds sam mam konto silver i wiem ze nawet gold tego nie oferuje.heh... moze konta buisnessowe?Nie przepadam za negowaniem czyis opinii ale ta jest troche malo pomocna,chyba ze pracujesz w Lloydsie i nabijasz im kasiorke za prowizje od przelewu


Jasne, że pracuje w LLoyds od 10 lat :D Nie wiem jak to jest od strony przepisów i ich opłat ale mam konto gold i otworzyłem go tylko do tego by móc przelewać pieniądze do polski. Takie warunki zaproponowała mi kobita w banku na Erdingtonie i działa. Nie wiem czy to coś dodatkowego czy ki grzyb działa to działa i tyle mi starczy.
Image
Image
Image
User avatar
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posts: 146
Age: 12
Joined: 14 Apr 2012, 10:03
Location: Szczecin/Bham/Erdington
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by gdynek » 16 Oct 2012, 00:17 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

Code: Select all
Takie warunki zaproponowała mi kobita w banku na Erdingtonie i działa.


Tak dla wiadomosci podam że na stronie Lloyds TSB jest napisana taka informacja...

Overseas payments and deposits Charges
International Payment online
Sending a payment up to £5,000 – £10 fee
Sending a payment of £5,000 or over – £17.50 fee


International Payment branch and telephone
Sending a payment up to £5,000 – £20 fee
Sending a payment of £5,000 or over – £35 fee

International Draft £20*
India Banking Service (between eligible nominated Lloyds TSB and ICICI Free†
Bank accounts)

Electronic payments received from abroad
Receiving a payment up to £100 – £2 fee
Receiving a payment of £100 or over – £7 fee

gdynek
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 7 Oct 2007, 18:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Luk-rom » 17 Nov 2012, 18:33 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

Uwazam ze najprostszym sposobem jest En gland.p l

przelalem juz ponad 100 razy w 2 strony uk->pl PL->UK

i mam pewnie u nich status platynowego klienta
bo zawsze mam po rozmowie telefonicznej lepszy kurs :)

nie jest to reklama, tylko ulatwienie zycia
napewno lepsza alternatywa niz samiswoi
bo za przelew sie nie placi
User avatar
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posts: 91
Joined: 4 Apr 2007, 07:37
Location: Augustów/Bham
Reputation point: 4
Neutralny
Top
2

FemalePostNapisane by zuzia:) » 20 Nov 2012, 07:34 Re: Przelew na polskie konto. Jak?

Hejka ja przelewam pieniądze przez stronke samiswoi.uk i na konta osobiste jak i prywatne i oczywiście jak oplacam rachunki w Pl. Place 2.99 za przelew bez względu na kwotę. Pieniążki zawsze dochodziły w ciągu dwóch dni i nigdy nie było żadnych problemów a potwierdzenie dostaje na e-maila i na komórkę SMS

Dodano: -- 20 lis 2012, 08:34 --

Hejka ja przelewam pieniądze przez stronke samiswoi.uk i na konta osobiste jak i prywatne i oczywiście jak oplacam rachunki w Pl. Place 2.99 za przelew bez względu na kwotę. Pieniążki zawsze dochodziły w ciągu dwóch dni i nigdy nie było żadnych problemów a potwierdzenie dostaje na e-maila i na komórkę SMS

zuzia:)
Raczkujący
 
 
Posts: 53
Joined: 30 May 2011, 14:19
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE