Tax return a zmiana adresu

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by Sajmonides » 13 Jul 2009, 16:44 Tax return a zmiana adresu

Witam wszystkich.

Otoz mam maly problem ze zwrotem podatku. Chodzi o to ze od maja, kiedy sie bylem rozliczyc, zmienilem adres i niestety nie mam juz dostpeu do korespondencji ktora przychodzi na poprzedni adres.

Wlasnie dzis odwiedzilem Ravenue, gdzie sie dowiedzialem, ze musze sie starac o repayment, ktory ma byc wyslany na podany adres w formie listu. I to wlasciwie tyle, bo Pani ktora mi to powiedziala nie byla raczej skora do udzielania mi bardziej wyczerpujacej informacji.

Czy ktos sie moze wie jak ma wygladac takie podanie? Co wlasciwie mam tam w nim napisac?

Sajmonides
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 42
Joined: 31 Oct 2008, 14:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 13 Jul 2009, 16:59 Re: Tax return a zmiana adresu

dear sir/madam

since filing my tax return in May 2009 I have moved to a new address. Unfortunately I have no access to any mail coming to my old address and I am afraid that any correspondence, including a potential check, may have been sent to the old place. Please update my details in your system. My new and current address is: ...............(tutaj nowy adres).................

Please resend any correspondence including any tax refund checks which may have been sent since ...... (tutaj data przeprowadzki).......... and please void any tax refund checks which may have been sent to the old address.

Thank you

sincerely yours

...............(imie i nazwisko)................

pozdrawiam

pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Sajmonides » 13 Jul 2009, 17:01 Re: Tax return a zmiana adresu

Strasznie Ci dziekuje.

Pozdrawiam

Sajmonides
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 42
Joined: 31 Oct 2008, 14:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE