Konto

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

PostNapisane by formicone » 26 Sep 2006, 10:32 Konto

Witam
Znalazlem ostatnio informacje ze HSBC uruchomilo nowa oferte a mianowicie konto Passport Aplikacje mozna wypelnic online jeszcze przed wyjazdem do UK
http://www.hsbc.co.uk/1/2/personal/curr ... 03_2006/06
Pobierana natomiast jest oplata w wysokosci 50£ jednorazowo lub 5£ miesiecznie przez 12 miesiecy ( czas trwania umowy ) Czy inne banki tez zmienily swoje oferty i pobieraja oplaty bo slyszalem ze zalozenie i prowadzenie konta jest darmowe

formicone
 
 
Top
0

MalePostNapisane by John.Q » 26 Sep 2006, 18:02 Re: Konto

Witam

Daj sobie spokoj z ta oferta. Placenie 5 funtow miesiecznie to poprostu smiech na sali. Przyjedziesz do UK to sobie zalozysz konto za darmo i nie bedziesz nic placil. Dostaniesz karte, czeki, korzystanie z konta przez internet za darmo.Bankow tutaj nie brakuje, nie daj sie zrobic.

Z powazaniem

John Q

John.Q
Raczkujący
 
 
Posts: 75
Joined: 18 Aug 2006, 21:10
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by formicone » 26 Sep 2006, 18:21 Re: Konto

Tak tez myslalem Dzieki za madra rade Pozdroo

formicone
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 26 Sep 2006, 19:34 Re: Konto

A z jakiego banku korzystacie ze za darmo? Ja place w HSBC 9.95 za miesiac. Wydaje mi sie ze duzo, ale jesli wiecie jaki bank ma darmowe konta to prosze o info. :mrgreen:
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 26 Sep 2006, 19:49 Re: Konto

bo hsbc wcisnelo ci konto plus czy jakos tam, masz za darmo ubezpieczenie w podrozy (duzo podrozujesz??? :mrgreen: ) i jesli u nich pozyczysz kase na dom to dadza ci stowe na start. i za to placisz te 9,50. nam tez pani chciala zrobic te przysluge ale sie nie dalismy

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 26 Sep 2006, 21:55 Re: Konto

KA i PE, no tak kazdy kto ma konto basic w hsbc i chce zrobic upgrade to wciskaja konto plus.Ma to swoje plusy i minusy.minusy to karta jaka dostajesz i to ze bulisz 9.95 a poziej 12.5 co miesiac.A plusy..hmm jakies ubezpieczenia i mozliwosc wyplacana kasy bezsposrednio z bankomatow w polsce bez prowizji- podobno :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 27 Sep 2006, 21:20 Re: Konto

Lee, co do wyplaty kasy za granica za friko to chyba tylko NatWest tak robi albo Nationwide (nie rozrozniam ich).
To znaczy ze moge zrezygnowac z konta za 9.50 i co? Mam w nosie ubezpiecznie w podrozy bo malo podrozuje (zreszta teraz i tak biura podrozy oferuja wlasne).
I karte zmienia mi znow na SelfService- ze tylko mi sie przyda do wyplaty z maszyny a nie bede mogl placic? :evil: Chyba sie przejde na spacer do innych bankow.
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 27 Sep 2006, 21:31 Re: Konto

Lukaas85, podpisales umowe na rok ... wiec chyba musisz poczekac.
Ale warto sie wybrac do banku i zapytac.:)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by John.Q » 27 Sep 2006, 22:09 Re: Konto

Wiatm

Z tym darmowym wyplacaniem kasy zagranica to taki delikatnie mowiac haczyk. Prowizji moze nie bedzie, ale przelicza pieniadze po takim kursie, ze i tak uwzglednia ta prowizje. Z tym ubezpieczeniem to tez niezly przekret. Samemu mozna sobie kupic, jak bedziesz potrzebowal i to za mniejsze pieniadze. Konkurencji nie brakuje. £9.95 czy £12.5 to rozboj w bialy dzien. :mrgreen:

Z powazaniem

John Q
Z powazaniem

John Q

John.Q
Raczkujący
 
 
Posts: 75
Joined: 18 Aug 2006, 21:10
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bartsun » 28 Sep 2006, 22:17 Re: Konto

ja mam w HSBC, basic i starcza spokojnie :) moj qmpel tez ma ale mu na poczatku wyslali karte do polski <lol> tak to zalatwil... :) ale dostal jakas karte debetowa, i niby nic im nie placi za to... ale niewiadomo, jeszcze nieprzyszlo mu nic z banku zaden list wiec niema pewnosci :)

pozdr
User avatar
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 589
Joined: 27 Sep 2006, 22:26
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Megi_24 » 3 Oct 2006, 12:20 Re: Konto

polecam Lloyds TSB za darmo konto bez jakis oplat dziwacznych. oczywiscie proponuja pozniej tez jakies ubezpieczenia ale to zalezy od ciebie czy wezmiesz poza tym maja sporo punktow i bankomatow
pozdrawiam pa :cool:

Megi_24
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 5 Jul 2006, 16:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoko » 3 Oct 2006, 21:21 Re: Konto

z tym kontem Plus w HSBC to jest przegiecie. wciskaja mi to przy kazdej wizycie w banku, malo tego nie ma tygodnia zeby ktos do mnie z banku nie dzwonil, bo wlasnie maja 'super oferte' i 'tylko dla mnie' i zaczynaja mi od (przepraszam) dupy strony opowiadac co mi oferuja i jakie to jest niezbedne w zyciu.....gdy tylko pytam czy znow chodzi o konto Plus, entuzjazm po drugiej stronie linii gasnie :mrgreen:

trzeba tez uwazac i sprawdzac konto. raz aktywowali mi konto Plus bez mojej wiedzy. pech chcial akurat bylam w Polsce 3 tygodnie. sprawdzajac koto przez net malo nie szlag nie trafil, gdy zobaczylam ze juz mam konto Plus i oplate za nie sciagniete.
oczywiscie zaraz po powrocie weszlam do banku jak to sie sie mowi 'z drzwiami' i sprawe wyjasnilam. cofneli aktywacje, ale dalej wydzwaniaja :/ ghrrr

pozdrawiam
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
User avatar
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posts: 413
Age: 44
Joined: 18 Sep 2006, 21:50
Location: Acocks Green
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by szamac » 11 Oct 2006, 23:50 Re: Konto

hm.... ja mam konto plus i jakos nie narzekam na to, a ze pobieraja 10 f miesiecznie... bez przesady to zaden majatek :D

pozdrawiam

szamac
Raczkujący
 
 
Posts: 52
Joined: 4 May 2006, 09:44
Location: coventry
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by John.Q » 12 Oct 2006, 19:06 Re: Konto

Jasne, ze nie majatek ale po co placic jak mozna miec to samo w innym banku za darmo.

Z powazaniem

John Q
Z powazaniem

John Q

John.Q
Raczkujący
 
 
Posts: 75
Joined: 18 Aug 2006, 21:10
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 12 Oct 2006, 20:27 Re: Konto

No i poszedlem 2 dni temu do HSBC, powiedzialem ze nie chce juz ich konta a oni mi na to, ze nie szkodzi ze nie chce- mam kontrakt na 12 miesiecy i trudno.. :evil:
Na koniec pani sie wyszczerzyla w cudownie nienaturalnym usmiechu :neutral:
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE