ubezpieczenie polskiego auta

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

FemalePostNapisane by marfefka26 » 1 Sep 2007, 22:40 ubezpieczenia

czy wie ktos czy wazne sa w UK znizki ubezpieczeniowe z Polski na samochod kupiony tutaj?

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 42
Joined: 26 Feb 2007, 09:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Krzysiek » 2 Sep 2007, 07:56 Re: ubezpieczenie polskiego auta

To zalezy w jakiej firmie ubezpieczasz.Direct Line honoruje .

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 4 May 2006, 06:52
Location: Acocks Green
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

None specifiedPostNapisane by owen » 3 Sep 2007, 08:28 Re: ubezpieczenie polskiego auta

Tak samo jak Tesco. Musisz czytac warunki ubezpieczenia.
Zeby znizka mogla dzialac to:
1. Musisz miec swistek z polski przetlumaczony przez przysiegleglo.
2. W polsce nie mozesz miec ubezpieczenia wykupionego. Tzn zaswiadczenie ktore otrzymsaz od ubezpieczyciela z Polski musi mowic o tym, ze nie masz zadnej umowy juz z nimi. Inaczej Ci powiedza ze nie mozesz miec tych samych znizek na 2 roznych umowach.

owen
Stały Bywalec
 
 
Posts: 332
Joined: 22 Jun 2006, 21:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 7 Sep 2007, 18:32 Re: ubezpieczenie polskiego auta

Chciałem sie was zapytać, czy to prawda ze zniżki z polski są akceptowane jedynie wtedy kiedy bylismy właścicielami glównymi polisy OC, Nie uznają ich jeśli jesteśmy tzw. „dopisani” jako drudzy do polisy.
Taka informacje otrzymałem dzwoniąc do firmy A-plan ogłaszającej się na bham.pl. z nadzieja ze zaskoczą mnie mile tania polisa. Ale niestety efekt był odwrotny :cry: .
Napiszcie mi czy może takie zasady sa tylko w P-plan czy we wszystkich ubezpieczalniach.
Waza sie losy moich 3 lat znizek :cry:
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

None specifiedPostNapisane by owen » 10 Sep 2007, 09:26 Re: ubezpieczenie polskiego auta

Szczerze powiedziawszy to nie wiem, poniewaz ojciec mial komplet znizek i nie chcial ryzykowac ze je straci :D Suma sumarum samochody zawsze mialem na siebie i w sumie moze to i lepiej.

Zadzwon do Tesco, moze tu cos powiedza.
Wez zaswiadczenie od PL ubezpieczyciela i zobacz czy jest to jakos wyrozniione.

owen
Stały Bywalec
 
 
Posts: 332
Joined: 22 Jun 2006, 21:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Grzesiek70 » 2 Jan 2008, 23:13 pytanko

Owen napisałeś że nie można mieć umowy z ubezpieczycielem polskim i anglieskim - skąd ta informacja? Jesteś tego pewnien ? Wynikałoby że jeśli mam 2 pojazdy z Polski i jeden z nich przerejestrowuję na tablice UK to nie mogę korzystać ze zniżekjakie wciąż mi przysługuja na ten drugi pojazd zarejestrowany w Polsce.

Grzesiek70
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 2 Jan 2008, 21:26
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE