VarsoviaFX

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by Kamil.$ » 29 Nov 2016, 20:43 VarsoviaFX

Witam.
Chcialbym zapytac czy ktos z forumowiczow mial ostatnio podobna sytuacje zwiazana z przelewem pieniedzy do Polski przez firme Varsoviafx.
Dnia 4/11/2016 dokonalem przelewu przez Varsoviafx na kwote 500gbp.Pieniądze na polskim koncie byl w ciągu 3 dni roboczych. Nie zwrocilem jednak uwagi,ze nie zostaly one pobrane z konta angielskiego do dzisiejszego dnia 29/11/2016. Obecnie stan mojego konta jest grubo ponizej zera co nie bedzie wygladało dobrze w przypadku wzięcia pozyczki/karty kredytowej, dodatkowo bank w ktorym posiadam konta nalicza za "wymuszony" nieplanowany debet 10gbp dziennie.

Kamil.$
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 28 Feb 2013, 19:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ave80 » 29 Nov 2016, 21:57 Re: VarsoviaFX

Witam. Ja mialam podobnie. Jakies 3 tygodnie temu robilam przelew do Polski i tez mi nie pobralo pieniedzy. Dzisiaj zostaly pobrane i dostalam smsa ze byly problemy ze strony dostawcy kredytowych uslug platniczych.

ave80
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 15 Aug 2013, 11:53
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by motocykl65 » 4 Dec 2016, 13:18 Re: VarsoviaFX

Witam .Mnialam taka sama sytuacje robilam przelew 29 pazdziernika i dwa przelewy w listopadzie gdzie tez nie zwrocilam uwagi ze nie pobrano mi pieniazkow z angielskiego konta a 29 listopada pobrali mi wszystko naraz i za debetowali mi konto i teraz musze zaplacic kare 10 funtow ze mnialam minus na koncie no i popsuli mi cala zdolnosc kredytowa .

motocykl65
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 6 Feb 2014, 11:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by motocykl65 » 4 Dec 2016, 13:19 Re: VarsoviaFX

Witam .Mnialam taka sama sytuacje robilam przelew 29 pazdziernika i dwa przelewy w listopadzie gdzie tez nie zwrocilam uwagi ze nie pobrano mi pieniazkow z angielskiego konta a 29 listopada pobrali mi wszystko naraz i za debetowali mi konto i teraz musze zaplacic kare 10 funtow ze mnialam minus na koncie no i popsuli mi cala zdolnosc kredytowa .

motocykl65
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 6 Feb 2014, 11:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


Return to FINANSE