Pytanie o benefity

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

FemalePostNapisane by Patrycja11 » 23 Jan 2015, 12:02 Pytanie o benefity

Przepraszam bardzo ale mam takie pytanko.Czy gdyby mój brat przyjechał do mnnie tutaj do Anglii i my z mężem byśmy sprawowali nad nim opiekę to mogłabym się starać o benefity na niego tak jak na moje dzieciaki?Dzięki za odpowiedzi.Oczywiście po szczegóły i tak będę musiała zadzwonić d źródła :)

Patrycja11
Początkujący
 
 
Posts: 35
Joined: 24 Sep 2014, 09:37
Reputation point: -6
Wyśmiewca
Top
0

MalePostNapisane by por.Borewicz » 23 Jan 2015, 12:18 Re: Pytanie o benefity

W zupełnie innym poście ,ale temat benefitów, zacząłem bronić ludzi pytających na forum o benefity i teraz...ręce mi opadły...

Skoro bierzesz benefity na swoje dzieciaki, to chyba możesz pomóc swojemu bratu, niezależnie czy dostaniesz za to kasę czy nie, jeśli on ma trudną sytuacje.
Z Twojego postu zrozumiałem ,że jeśli będzie za to kasa to weźmiesz go do siebie ,a jeśli nie będzie kasy to.....no właśnie co wtedy?

Nie chce dodawać jakiegoś złośliwego posta, ale jestem przerażony Twoim tokiem myślenia.

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posts: 118
Joined: 10 Mar 2013, 22:03
Location: UK
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Patrycja11 » 23 Jan 2015, 12:25 Re: Pytanie o benefity

por.Borewicz wrote:W zupełnie innym poście ,ale temat benefitów, zacząłem bronić ludzi pytających na forum o benefity i teraz...ręce mi opadły...

Skoro bierzesz benefity na swoje dzieciaki, to chyba możesz pomóc swojemu bratu, niezależnie czy dostaniesz za to kasę czy nie, jeśli on ma trudną sytuacje.
Z Twojego postu zrozumiałem ,że jeśli będzie za to kasa to weźmiesz go do siebie ,a jeśli nie będzie kasy to.....no właśnie co wtedy?

Nie chce dodawać jakiegoś złośliwego posta, ale jestem przerażony Twoim tokiem myślenia.

Nie no kurde , rece ci opadly bo co?bo po prostu zapytalam o cos?i nie nie chodzi mi o kase choc nie powiem gdyby byla taka mozliwosc to po prostu byloby nam latwiej ale jesli nie bedzie takiej mozliwosci to i tak pewnie go wezme do siebie , matko boska ludzie opanujcie sie na prawde , nie mialam nic zlego na mysli pytajac o to , tylko tak informacyjnie.

Patrycja11
Początkujący
 
 
Posts: 35
Joined: 24 Sep 2014, 09:37
Reputation point: -6
Wyśmiewca
Top
-6

MalePostNapisane by por.Borewicz » 23 Jan 2015, 16:41 Re: Pytanie o benefity

Patrycja11 wrote:Czy gdyby mój brat przyjechał do mnnie tutaj do Anglii i my z mężem byśmy sprawowali nad nim opiekę to mogłabym się starać o benefity na niego tak jak na moje dzieciaki?


Dodano: -- 23 sty 2015, 16:44 --

Patrycja11 wrote:bo po prostu zapytalam o cos?i nie nie chodzi mi o kase


Może źle zrozumiałem. Myślałem ,że chodzi o kasę na Twojego brata.
Ludzka rzecz mylić się, przepraszam. :D

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posts: 118
Joined: 10 Mar 2013, 22:03
Location: UK
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
4

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 24 Jan 2015, 14:48 Re: Pytanie o benefity

Patrycja11 wrote:(...) nie nie chodzi mi o kase (...)


Patrycja11 wrote:(...) mogłabym się starać o benefity na niego tak jak na moje dzieciaki?(...)


Gubisz się w zeznaniach...

Pozdrawiam,
PS. Z reguły wszelkiej maści pomoce na dzieci przysługują rodzicom lub prawnym opiekunom. Jesteś jednym z nich dla swojego brata?

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Yomandaaa » 24 Jan 2015, 17:47 Re: Pytanie o benefity

To juz nie te czasy... Teraz skonczyly sie benefity i juz tak nie chca dawac. Mi odmowili child tax credit, child grand ;(

Yomandaaa
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 11 May 2013, 17:02
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by efka74 » 24 Jan 2015, 20:54 Re: Pytanie o benefity

Pewnie gdybys była opiekunem prawnym brata to pewnie bys mogła sie ubiegac.

efka74
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 17 Jun 2013, 22:23
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by DAAVIDF » 19 Mar 2015, 00:50 Re: Pytanie o benefity

Yomandaaa wrote:To juz nie te czasy... Teraz skonczyly sie benefity i juz tak nie chca dawac. Mi odmowili child tax credit, child grand ;(

a z jakiego powodu Ci odmowili Child tax Credit skoro Ci się należy to nie mogą odmówić, no chyba że Ci się nie należy to co innego

DAAVIDF
Początkujący
 
 
Posts: 34
Joined: 15 Jan 2015, 21:35
Reputation point: -4
Neutralny
Top
0

Witam nie wiem czy dobrze pisze w dobrym poscie. Chodzi mi o takie cos jak zasilek pielegnacyjny ktory dostawalam w pl na dziecko niepelnosprawne ale poniewaz maz pracuje w uk to mi go nie wyplacaja i wszystkie dokumenty zostaly w pl przekazane do Ropsu i z tamtad juz poszly do uk lecz juz rok minal a nie mam zadnej informacji. Z uk pytalam w ropsie i oni mowia ze sami czekaja na odp z uk czy ktos mi moze doradzic co robic bo nie orientuje sie w tych sprawach serdecznie z gory dziekuje za odp i pomoc

anianowysacz
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 23 Jun 2013, 10:38
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE