Dług w Polsce

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 22 Jul 2014, 05:40 Re: Dług w Polsce

Na potwierdzenie mojej tezy załączyłem wypis z rejestru podmiotów gospodarczych. Co masz na potwierdzenie swojej? Nie interesują mnie wpisy ludzi na forach. Poproszę link do jakiejś oficjalnej strony czy to rządowej, czy to NBP czy to BISu. Wsio ryba. Byle była oficjalna. Jakiś dokument? Rozporządzenie? Dziennik Ustaw?

Pozdrawiam

PS. Sam sobie znalazłem, aczkolwiek nadal stoję przy swoim, skoro udziałowcami w BIS są same banki centralne, więc NBP jest też swoim właścicielem i dodatkowo współwłaścicielem wszystkich pozostałych 59 narodowych banków centralnych plus Europejski Bank Centralny...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bank_Rozra ... narodowych
tutaj troche wiecej:
http://en.wikipedia.org/wiki/Bank_for_I ... ettlements

PS2. Tak po czasie mnie strzeliło, że to przecież nie BIS jest włacicielem NBP, a NBP jest właścicielem BIS :) Mylę się?

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by maxmarutti » 26 Aug 2014, 21:23 Re: Dług w Polsce

Elka96 wrote:Siostra ma firme windykacyjna w Polsce. Kilka lat temu było to faktycznie niemozliwe. Teraz nie ma problemu, nawiazuja współprace z podobna firma tutaj, ta nie ma problemu z namierzeniem kogos, kto jest tu legalnie zatrudniony, sprawe przejmuje tutajszy komornik i sprawa ma swój finał juz tutaj. Koszty tylko niebotycznie wyzsze do spłacenia bo opłacasz dwie firmy windykacyjne. Poczytaj sobie o europejskim nakazie płatniczym Onik a potem stwierdzaj, ze ktos opowiada bzdury:)
Wszystko zalezy od kwoty jaka jest do sciagniecia, jesli gra jest warta swieczki to tylko kwestia czasu. No ale nikt w to wierzyc nie musi. Pozdrawiam.


Tylko dodam nazywa sie to europejski nakaz zapłaty :-)

maxmarutti
Początkujący
 
 
Posts: 18
Age: 45
Joined: 8 Oct 2007, 19:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE