Rozliczenie podatkowe maly problem

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by benedykt » 25 Jan 2014, 19:41 Rozliczenie podatkowe maly problem

czesc,mam maly problem ,chce sie rozliczyc przez internet,prowadze dzialanosc ale udalo mi sie dodatkowo popracowac ,agencja wystawiala mi payslipy i placila podatki,teraz nie wiem jak to wszytsko ujac w ogolym rozliczeniu?byc moze ktos z was mial taki przypadek,zaluje ze sie wybralem do pracy bo to mi tylko skomplikowalo zycie ;)

benedykt
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 6 Dec 2007, 16:18
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

MalePostNapisane by firma-arek » 25 Jan 2014, 21:46 Re: Rozliczenie podatkowe maly problem

Jeśli się rozliczasz przez internet to tam masz opcje dodania pracy gdzie pracowałeś jako zatrudniony. Wtedy podajesz to co masz na p60 lub p45 lub sumujesz payslipy.

firma-arek
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 14 Dec 2012, 23:59
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by justyna067 » 28 Jan 2014, 15:12 Re: Rozliczenie podatkowe maly problem

Czesc Wszystkim!
Ja chcialabym sie podpiac pod ten post zeby nie zakladac nowego tematu, bo tez mam problem z rozliczeniem sie z podatku.
W 2012 roku pracowalam przez agencje Best Connection, ale w tym czasie zmienialam dwa razy adres. Mimo iz wyslalam do agencji list, wiadomosc faxem, dzwonilam tam i bylam osobiscie zeby zmienic adres to oni maja tam taki burdel, ze nie zmienili mi tego adresu... Bylam przekonana, ze go zmienili, ale 'obudzilam sie' jak nie dostalam p60. Na starym adresie mieszkaja obcy mi ludzie i jak sie pytalam wyrzucaja wszystkie listy. Dzwonilam do agencji, ale oni oczywiscie nie wystawia mi nowego p60, bo nie moga.... Bylam tez w Revenue, ale tam chca ode mnie p60. I co ja mam z tym zrobic?

justyna067
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 28 Jan 2014, 14:58
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by relentless » 29 Jan 2014, 00:01 Re: Rozliczenie podatkowe maly problem

justyna067, popros o formalny list z agencji (statement of earnings) o Twoich zarobkach w tym danym roku, na ktorym powinny znajdowac sie informacje podobne do tych w P60. HMRC przyjmnie to jako odpowiednik P60.
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
User avatar
relentless
Rozeznany
 
 
Posts: 205
Age: 41
Joined: 16 Apr 2011, 12:18
Location: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputation point: 44
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE