Bank Lloyds - absurd większy niż w Monty Pythonie

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;
widocznie w tym banqu TwOj adres jest spalony, polecam barclays od 2 lat i jest ok

bigspot2
Początkujący
 
 
Posts: 34
Joined: 22 Dec 2014, 11:58
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Jak dla mnie czlowiek mial niestety pecha... w oparciu o setki przypadkow Lloyds miazdzy inne banki na glowe, przynajmniej jesli chodzi o nowoprzyjezdnych... po pierwsze nigdzie indziej, tylko z podstawowymi papierami nie otworzy sie tak szybko konta... po drugie latwosc obslugi przy takim barclaysie jest dziecinnie prosta, bez jakis chorych kalkulatorow z ktrorymi jest sto problemow... po trzecie mysle, ze nie trzeba wielkich wymagan by miec dostep do produktow, ktorych nie dostaniemy gdzie indziej...
swiatem rzadza paradoksy...

marass85
Raczkujący
 
 
Posts: 54
Age: 39
Joined: 3 Mar 2013, 13:45
Location: B23
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

marass85 wrote:(...) po pierwsze nigdzie indziej, tylko z podstawowymi papierami nie otworzy sie tak szybko konta... (...)

Przyleciałem do UK w niedzielę. W poniedziałek otworzyłem w Barclaysie konto. Nie musze nadmieniać, że nie miałem żadnych proofów, no bo i skąd...

marass85 wrote:(...) bez jakis chorych kalkulatorow z ktrorymi jest sto problemow... (...)

ten, jak go nazywasz "kalkulator", to token. Nigdy w zyciu nie miałem z nim problemów. A jak interesują Cie konta z niższym poziomem zabezpieczeń i nie potrafisz obsłużyc prostego urządzenia - Twoja wola. Ja tam lubie mój "kalkulator" :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

marass85 wrote:po pierwsze nigdzie indziej, tylko z podstawowymi papierami nie otworzy sie tak szybko konta

Co masz na myśli pisząc podstawowe papiery ? Kiedyś mieszkałem z Panem G. któremu podstawowe strony www się nie ładowały LOL

marass85 wrote:po drugie latwosc obslugi przy takim barclaysie jest dziecinnie prosta, bez jakis chorych kalkulatorow z ktrorymi jest sto problemow


Ja mam konto w Natwest, obsługa tzw. kalkulatora dziecinnie prosta, moja partnerka ma konto w Barclays i też nie narzeka

marass85 wrote:po trzecie mysle, ze nie trzeba wielkich wymagan by miec dostep do produktow, ktorych nie dostaniemy gdzie indziej...

O jakich produktach mowa? Ostatnio zastanawiałem się nad zmianą banku, to może mnie zachęcisz ;-)
Ps Tych produktów nigdzie indziej nie dostanie bo są takie dobre czy to jest taka kaszana że nikt innych ich nie oferuje ;-)

n0rb
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 3 Mar 2010, 09:23
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE