Sposób na bezpieczeństwo bankowego konta.

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by jarocin » 13 Oct 2013, 19:45 Re: Sposób na bezpieczeństwo bankowego konta.

VA wrote:Chyba mylisz bezpieczeństwo z obsesją :grin: Prędzej ktoś się pod Ciebie podszyje przy okienku bankowym niż złamie dobre zabezpieczenia logowania przez internet.

Dokładnie
nie jestem specem od włamywania się na konta bankowe ale moje konto jest zabezpieczone hasłem i kalkulatorkiem , karta jest zabezpieczona hasłem przed dokonaniem niechcianych zakupów. Jedynym problemem jesteśmy my sami czyli właściciele kont. Ale bank i tak musiał będzie musiał oddać nam kasę ktoś się włamie.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Joined: 11 Jul 2012, 07:05
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by mostovoi » 14 Oct 2013, 20:58 Re: Sposób na bezpieczeństwo bankowego konta.

takie zabezpieczenia i tak na niewiele sie zdadza :) niestety konto mozna wyczyscic wlascicielowi w taki sposob ze bank nie zwroci kasy chocby nie wiem jak to udowadnial . przykre i prawdziwe . nasze polskie banki maja lepsze zabezpieczenia angielskie to tylko takie na tzw "slowo honoru"

mostovoi
Początkujący
 
 
Posts: 32
Age: 39
Joined: 19 Jun 2011, 14:10
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE