Global PersonalsGBP Internet GBR

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by rad » 22 Sep 2013, 08:00 Global PersonalsGBP Internet GBR

Witam,
miał ktoś z Tym styczność? Wczoraj, przypadkiem zobaczyłem na wyciągu z kredytówki, iż "to coś". pobiera mi co miesiąc 40 funtów.
Dzwoniłem do działu obsługi kart, zajęci, trza czekać. W banku, nic nie poradzą, ponieważ to kredytówka, zalecają dzwonić do obsługi kart.
Miał ktoś z czymś takim styczność?

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by relentless » 22 Sep 2013, 14:57 Re: Global PersonalsGBP Internet GBR

google pokazuje ze to online dating,wiec jesli to nie ty korzystales z ich serwisu to zglos to jak najszybciej jako fraud tam skad masz wydana karte kredytowa - oddzial ten powinien byc czynny 24/h.
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
User avatar
relentless
Rozeznany
 
 
Posts: 205
Age: 41
Joined: 16 Apr 2011, 12:18
Location: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputation point: 44
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by rad » 22 Sep 2013, 15:11 Re: Global PersonalsGBP Internet GBR

Jak pisałem, ciężko się dodzwonić.
Jak znalazłem info na necie, sporo ludzi ma z Tym problemy, różne kwoty z kont znikają...

Dodano: -- 29 paź 2013, o 11:02 --

Ręce mi opadają. Dzwoniłem do banku, wyjaśniłem sprawę. Przysłali mi formularz, abym wypełnij odnośnie kasacji płatności. Wysłałem w zeszłym miesiącu.
Dziś sprawdzam konto, a tu... Pobrane 40 funtów... Dzwonie do banku, odebrała miła pani, po wysłuchani co chcę, rozłączyła się bez słowa....
Zna ktoś adres email, lub adres pocztowy do działu kart kredytowych TSB?

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE