Karta kredytowa Capital ONE

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by wsiaz » 17 Apr 2007, 08:18 Karta kredytowa Capital ONE

Kiedys wyslalem aplikacje do tej firmy i dzis mi przyslali umowe do podpisania z limitem do 2500, pytanie mam czy ktos uzywa tej karty? Czy sa koszty jakies za posiadanie limitu? I jezeli ktos ja ma czy jest zadowolony, mialem wczesniej karte w hsbc, ale prawie nic za nia nie placilem, tutaj dostalem kupe ulotek i regulaminow i teraz sam nie jestem pewien, czy wsztystko zrozumialem, jest tam tez kwota 250 funtow , ze tyle mam za ta karte zaplacic w skali roku- tak z tego wywnioskowalem, jest tez info, ze misiecznie bede placil za ta karte 5% balansu. Przymierzam, sie powoli do zakupu domu , wiec wartop miec jakas karte kredytowa, a moj bank Lloyds niestety jeszcze nie ma oferty dla mnie- dopiero za ok rok z wiadomych wzgledow.
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 17 Apr 2007, 09:07 Re: Karta kredytowa Capital ONE

ja mam ta karte i uzywam jej czasem. To ze przyslali ci umowe nie oznacza ze dostaniesz maksymalny limit. z reguly na poczatek daja 500 ale - jesli sie uzywa i splaca to bardzo szybko podnosza do maksa.nie ma oplat za sama karte - placisz jedynie za uzyte pieniadze - i tu niespodzianka - nie ma roznicy czy placisz karta czy wybierasz kase z bankomatu. jak podpiszesz i odeslesz to dopiero z karta dowiesz sie jaki dali ci limit - chyba ze po sprawdzeniu cie w systemach kredytowych poprosza cie o zaplacenie depozytu.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 17 Apr 2007, 17:34 Re: Karta kredytowa Capital ONE

wysylalem aplikacje jakis czaas temu i wtedy po sprawdzeniu danych lub za krotko tu bylem mi odmowili to bylo z pol roku temu , moze dluzeji teraz sie odezwali , ze teraz moga mi dac karte, no to wyslalem do nich ta aplikacje co mi przyslali i dfzisiaj mam umowe i kupe papierow, tylko mi sie rozchodzi czy jak zakupisz cos np za 1000funtow to ile mmnie to bedzie kosztyowalo, ewentualnie czy jest czas na splate wtedy bezkosztow?
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by m0nika » 18 Apr 2007, 18:04 Re: Karta kredytowa Capital ONE

A moglbys podac info z kad wziac takowa aplikacje na takowa karte :idea:

Bo ja czekam na decyzje odnosnie karty kredytowej w Lloids'ie-i nie wiem czy ja dostane czy nie-to taka wielka niewiadoma :cry:
User avatar
m0nika
Początkujący
 
 
Posts: 23
Age: 46
Joined: 27 Mar 2007, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 18 Apr 2007, 20:00 Re: Karta kredytowa Capital ONE

Jezeli nie masz konta minimum 2 lata to zapomniej o karcie w lloydsie,
aplikacja online
https://www.capitalone.co.uk/web/raid/t ... 2&pageId=1

Jezeli masz zly credit scoring , to tez zapomnij ze dadza
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by m0nika » 19 Apr 2007, 15:32 Re: Karta kredytowa Capital ONE

Wlasnie otrzymalam pozytywna odp odnosnie karty kredytowej :razz:

Konto mam w Lloyds'ie ponad rok.

Nigdy nie przekroczylam limitu na koncie i oszczedzalam od dlozszego czasu-wiec moze i dlatego mi ja dali??

Jak narazie dali mi f500 tylko-tak na poczatek tak sobie mysle :cool:

Wystarczy jak dla mnie bo i tak nie planuje wiekszych zakopow...

Generalnie w Lloyds'ie jest tak ze po roku prowadzenia konta daja ci oferte odnosnie karty kredytowej-tak mi mowili zaraz na poczatku jak zakladalam konto i pol roku temu jak sie o nia dowiedywalam powiedzieli mi ze musze poczekac az uplynie rok od kiedy prowadza mi konto!!!!

Dzieki za link :roza:
User avatar
m0nika
Początkujący
 
 
Posts: 23
Age: 46
Joined: 27 Mar 2007, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by te-ha » 19 Apr 2007, 15:45 Re: Karta kredytowa Capital ONE

ja nie wiem dlaczego
ale ja dostałam w natwest kartę kredytową od ręki
bez niczego

limit mały - 250Ł
ale jakby pomyśleć, że
a) nie pracuje
b) nie jestem Angielką
c) nie mam żadnych stałych adresów zamieszkania - tylko akademik... - czyli nic pewnego

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posts: 1305
Age: 36
Joined: 30 Aug 2006, 19:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 19 Apr 2007, 16:34 Re: Karta kredytowa Capital ONE

no to dziwne z tym lloydsem ja pytalem co kilka miesiecy i w innych oddzialach mi mowili co innego ze od 2 do 3 lat trzeba czekac, jesem mile zaskoczony, debetu nigdy nie mialem, no bo jak mozesz zrobic debet chyba ze jakims stalym zleceniem jak ci poleci a ty nie masz pieniedzy, zloze aplikacje konto w lloydsie mam juz z 18 miesiecy wiec zobacze jak dadza to wezme, zawsze to lepiej niz w capital one, a karte musze miec zeby sie pozniej wykazac przy zakupie domu dobra historia, jak sie pracuje i sie ma regularnie wyplaty , to chyba takie kwoty jak 500-1000L to jest nic.

W hsbc tez dali mi kiedys na poczatku karte kredytowa , tylko pozniej zmienilem ptrace i przy okazji konto, bo za zmiane dostalem 40 funtow, teraz nawet chyba w halifaxie daja 100 za przylaczenie sie do nich
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 19 Apr 2007, 16:37 Re: Karta kredytowa Capital ONE

te-ha wrote:ja nie wiem dlaczego
ale ja dostałam w natwest kartę kredytową od ręki
bez niczego

limit mały - 250Ł
ale jakby pomyśleć, że
a) nie pracuje
b) nie jestem Angielką
c) nie mam żadnych stałych adresów zamieszkania - tylko akademik... - czyli nic pewnego


Czyli jestes studentka, wiec to inaczej wyglada, ja kiedys w Pl jak bylem studentem tez dostalem kredyt i to w sumie duzo wiecej niz 250L
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by te-ha » 19 Apr 2007, 16:48 Re: Karta kredytowa Capital ONE

jestem studentką

nie da się zaprzeczyć ;)

czyli takie buty :mrgreen:

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posts: 1305
Age: 36
Joined: 30 Aug 2006, 19:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by m0nika » 19 Apr 2007, 17:39 Re: Karta kredytowa Capital ONE

[quote="wsiaz"]no to dziwne z tym lloydsem ja pytalem co kilka miesiecy i w innych oddzialach mi mowili co innego ze od 2 do 3 lat trzeba czekac, jesem mile zaskoczony,

To przyjedz do Redditch-i tu zapytaj :lol:

Bo ja tu mieszkam i wszyscy tu wiedza ze w tutejszym Lloyds'ie sie dostaje po roku prowadzenia konta(z reguly) :razz:

A co do Capitaol One-to czy moglby mi ktos powiedziec swoje zdanie na jej temat?
Tzn.-czy warto ja miec,i jaki jest okres czasu na splate zaciagnietego kredytu na niej???

Nic o niej nie slyszalam poprzednio-dopoki nie wlazlam na te forum :???:
User avatar
m0nika
Początkujący
 
 
Posts: 23
Age: 46
Joined: 27 Mar 2007, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 19 Apr 2007, 20:58 Re: Karta kredytowa Capital ONE

no w sumie jak masz w lloydsie , to po co ci tyle kart? chyba zeby splacac jedna przy uzyciu drugiej
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 19 Apr 2007, 21:06 Re: Karta kredytowa Capital ONE

Sprawdzalem teraz online decyzja odmowna w sprawie pozyczki w lloyds tsb, czyli jednak trzeba miec 2lata konto, w odpowiedzi dostalem info o moim statusie, zadnych problematycznych sytuacji nie mialem wplywy regularnie od poczatku dosyc wysokie, poczekam jeszcze az mi mina te 2 lata i wtedy sprobuje.
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by m0nika » 20 Apr 2007, 16:36 Re: Karta kredytowa Capital ONE

To jest baaardzo dziwne i dla mnie nie pojete!???
Mi od poczatku jak wspomnialam wczesniej -mowili ze po roku dadza mi karte kredytowa!!!

i TAK SIE STALO......

Wiec nie rozumiem czemu tobie odp-ze po 2 latach??? :evil:

A karta Capital'u przydala by mi sie na wszelki wypadek :wink:

Nie jestem u siebie-Anglia to nie moja ojczyzna i nie mam tu rodziny ktora w razie czego mnie wesprze jak mi sie nie daj Boze noga powinie!Wiec teraz kiedy mam 'czasy dobrobytu'
wole sie ubezpieczyc-a takia namiastka zabezpieczenia dla mnie jest karta kredytowa!!!

Nic nie kosztuje ja miec-wiec niby czemy ma nie siedziec w moim portweliku -schowana na wszelki wypadek????

Tak sobie w glowce poukladalam...i tak uwazam ze jest o.k :cool:
User avatar
m0nika
Początkujący
 
 
Posts: 23
Age: 46
Joined: 27 Mar 2007, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 20 Apr 2007, 17:13 Re: Karta kredytowa Capital ONE

Ja bylem w kilku oddzialach , nawet jak przechodzilem gdzies przez przypadek i byl oddzial lloydsa, to wchodzilem i pytalkemi mi mowili, ze albo 2lata , albo 3 lata. Nawet czytalem na forum gdzies ze w lloydsie nie da rady wczesniej zalatwic karty , bo takie maja procedury, moze teraz jest juz inaczej, zlozylem aplikacje z ciekawosci i o pozyczke i o karte , w pozyczce mi napisali , ze niestety, ale zebym sprobowal w ich firmie pokrewnej Black Horse czy jakos tak, a odnosnie karty to jeszcze nie mam odpowiedzi
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE