MYLOAN, zabrali z konta 69 f

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

FemalePostNapisane by edytadorota1971 » 1 May 2013, 15:29 MYLOAN, zabrali z konta 69 f

Witajcie, czy znacie firme myloan, zabrali mi z konta bez mojej zgody 140 funtow , dwa razy po 69 co ja mam zrobioc, jak ich zablokowac a moze wiecie gdzie pracuje ktos z Polski w banku Lloyds zeby doradzil

edytadorota1971
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 8 Mar 2012, 11:27
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 1 May 2013, 16:05 Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

Proponuje obejrzec filmik :
http://www.youtube.com/watch?v=pevnlVHFC0M

myloan.co.uk pobiera oplate 69 funtow za aplikacje o kredyt typu payday.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by moniak » 2 May 2013, 15:20 Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

W oddziale Lloyds na Bilston pracuje polka.

moniak
Początkujący
 
 
Posts: 17
Joined: 28 Nov 2012, 22:49
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 2 May 2013, 18:19 Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

podpowiadajac nieco, choc to glupie bo jak bierze sie kredyt to wypada go splacac, wystarczy zglosic zgubienie karty i poprosic o nowa. to zablokuje ewentualne pobieranie przez myloan pieniedzy z konta ale nie usunie dlugu......
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by ania.09 » 2 May 2013, 19:13 Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

Polki pracują także w Lloyds w Walsall oraz Wolverhampton w centrum

ania.09
Początkujący
 
 
Posts: 23
Joined: 30 Aug 2011, 10:20
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by por.Borewicz » 2 May 2013, 20:23 Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

anirad wrote:podpowiadajac nieco, choc to glupie bo jak bierze sie kredyt to wypada go splacac, wystarczy zglosic zgubienie karty i poprosic o nowa. to zablokuje ewentualne pobieranie przez myloan pieniedzy z konta ale nie usunie dlugu......


Dlaczego sądzisz że edytadorota1971 ma jakiś dług? Znasz tą osobę czy tylko tak sobie piszesz?

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posts: 118
Joined: 10 Mar 2013, 22:03
Location: UK
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by kamix1234 » 2 May 2013, 23:04 Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

Polka pracuje tez w Lloyds na Oldbury

kamix1234
Raczkujący
 
 
Posts: 70
Joined: 16 Aug 2009, 21:48
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by edytadorota1971 » 3 May 2013, 05:53 Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

Witam, dziekuje za wszytkie odpowiedzi,te mile i te troszke zgryzliwe, rozczaruje jedna osobe ale nie mam zadnego kredytu uczciwie,,pracuje, place podatki i ktos chcial mi zrobic na zloc i wykorzystal moje dane bo chcial nabrac kasy ale bez mojej zgody to mu sie nie udalo, jednak aplikacja poszla i za rozpatrzenie wniosku naciagacze kradna ciezko zarobione pieniadze

edytadorota1971
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 8 Mar 2012, 11:27
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 3 May 2013, 08:04 Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

Fajnych masz znajomych jezeli ktos to zrobil , dlatego danych konta sie nie podaje, z bankiem nic nie zrobisz musisz zadzwonic do nich I to wyjasnic ale pewnie pieniedzy I tak nie odzyskasz
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 3 May 2013, 20:47 Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

por.Borewicz wrote:
anirad wrote:podpowiadajac nieco, choc to glupie bo jak bierze sie kredyt to wypada go splacac, wystarczy zglosic zgubienie karty i poprosic o nowa. to zablokuje ewentualne pobieranie przez myloan pieniedzy z konta ale nie usunie dlugu......


Dlaczego sądzisz że edytadorota1971 ma jakiś dług? Znasz tą osobę czy tylko tak sobie piszesz?


Pisze tak sobie bo dlugi nie zdarzaja sie same, a do aplikacji o kredyt potrzeba cholernie duzo dosc prywatnych danych.

edytadorota1971 wrote:Witam, dziekuje za wszytkie odpowiedzi,te mile i te troszke zgryzliwe, rozczaruje jedna osobe ale nie mam zadnego kredytu uczciwie,,pracuje, place podatki i ktos chcial mi zrobic na zloc i wykorzystal moje dane bo chcial nabrac kasy ale bez mojej zgody to mu sie nie udalo, jednak aplikacja poszla i za rozpatrzenie wniosku naciagacze kradna ciezko zarobione pieniadze


Ktos chcial Ci zrobic na zlosc i jednoczesnie zna wszystkie dane Twojego konta, Twoje adresy z ostatnich 5 lat, dokladne dane pracodawcy, numer karty,jej waznosc i numerek ccv??? hmmmmm, to albo Ty bardzo jestes latwowierna albo .....
A taki "numer" zrobiony przez osobe trzecia to bardzo powazne przestepstwo a nie tylko zrobienie "na zlosc"
Zglos sprawe na policji.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 3 May 2013, 21:22 Re: Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

anirad wrote:
por.Borewicz wrote:
anirad wrote:podpowiadajac nieco, choc to glupie bo jak bierze sie kredyt to wypada go splacac, wystarczy zglosic zgubienie karty i poprosic o nowa. to zablokuje ewentualne pobieranie przez myloan pieniedzy z konta ale nie usunie dlugu......


Dlaczego sądzisz że edytadorota1971 ma jakiś dług? Znasz tą osobę czy tylko tak sobie piszesz?


Pisze tak sobie bo dlugi nie zdarzaja sie same, a do aplikacji o kredyt potrzeba cholernie duzo dosc prywatnych danych.

edytadorota1971 wrote:Witam, dziekuje za wszytkie odpowiedzi,te mile i te troszke zgryzliwe, rozczaruje jedna osobe ale nie mam zadnego kredytu uczciwie,,pracuje, place podatki i ktos chcial mi zrobic na zloc i wykorzystal moje dane bo chcial nabrac kasy ale bez mojej zgody to mu sie nie udalo, jednak aplikacja poszla i za rozpatrzenie wniosku naciagacze kradna ciezko zarobione pieniadze


Ktos chcial Ci zrobic na zlosc i jednoczesnie zna wszystkie dane Twojego konta, Twoje adresy z ostatnich 5 lat, dokladne dane pracodawcy, numer karty,jej waznosc i numerek ccv??? hmmmmm, to albo Ty bardzo jestes latwowierna albo .....
A taki "numer" zrobiony przez osobe trzecia to bardzo powazne przestepstwo a nie tylko zrobienie "na zlosc"
Zglos sprawe na policji.


Na jakim ty swiecie zyjesz takie dane do kredytu to moze w PL potrzebujesz napewno nie tutaj ...

Sami bylismy przykladem "Identity theft" i jak sie w to zaglebisz to jest to dosc proste i popularne w tym kraju ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 3 May 2013, 21:59 Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

Alzak, zastanow sie zanim cos napiszesz czy masz jakies pojecie o temacie i firmie myloan. Bo jak zawsze nie blyszczysz na forum. No chyba ze w/g Ciebie cos takiego jak dane osobowe, numer konta i karty to informacje powszechnie dostepne dla znajomych itp. Kwota kredytu o ile sie go dostanie jest przelewana na to konto z ktorego pobierane sa pozniejsze oplaty - wiec zasadniczo nie da sie kogos okrasc w ten sposob ale mozna nadszarpnac komus niezle nerwy i historie kredytowa.No i stan konta.
edytadorota1971 - jesli to prawda co piszesz to idz na policje z wydrukiem z konta. oni zalatwia ci reszte.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 4 May 2013, 22:02 Re: Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

anirad wrote:Alzak, zastanow sie zanim cos napiszesz czy masz jakies pojecie o temacie i firmie myloan. Bo jak zawsze nie blyszczysz na forum. No chyba ze w/g Ciebie cos takiego jak dane osobowe, numer konta i karty to informacje powszechnie dostepne dla znajomych itp. Kwota kredytu o ile sie go dostanie jest przelewana na to konto z ktorego pobierane sa pozniejsze oplaty - wiec zasadniczo nie da sie kogos okrasc w ten sposob ale mozna nadszarpnac komus niezle nerwy i historie kredytowa.No i stan konta.
edytadorota1971 - jesli to prawda co piszesz to idz na policje z wydrukiem z konta. oni zalatwia ci reszte.


W przeciwienstwie do Ciebie mysle o tym co pisze i radzilbym nauczyc sie czytac ze zrozumieniem ...

Wyzej edytadorota wyraznie napisala ze ktos probowal uzyc danych do wziecia kredytu.

Masz racje nie mam pojecia nic o firmie myloan i nigdzie nie pisalem ze cokolwiek o niej wiem nigdy nie bralem zadnych kredytow itp bo nie mam takiej potrzeby ...

Pisalem tylko o tym ze do wziecia kredytu nie sa potrzebne dane ktore podalas przechodzilismy przez to nie tak dawno takze na ten temat cos wiem.

Co do blyszczenia to pozostawiam to takim forumowym gwiazdeczka jak Ty ...


Nie pozdrawiam.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 4 May 2013, 22:49 Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

czytanie ze zrozumieniem pozostawiam tobie, nawet plci osoby wypowiadajacej sie nie potrafisz odroznic.....brawo,brawo

wziecie kredytu....zastanowmy sie.....tak to faktycznie niezly psikus, ukrasc dane, wypelnic w necie formulaz i dostac kredyt ktory idzie na konto odoby ktorej ukradlo sie dane.....czyli zeby dostac te pieniadze jeszcze trzeba miec karte i pin, albo tokenik zeby zrobic przelew.......faktycznie latwizna i prawie nie wykrywalna......chyba w komiksach jakie czytasz....
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 4 May 2013, 23:10 Re: MYLOAN, zabrali z konta 69 f

anirad wrote:czytanie ze zrozumieniem pozostawiam tobie, nawet plci osoby wypowiadajacej sie nie potrafisz odroznic.....brawo,brawo

wziecie kredytu....zastanowmy sie.....tak to faktycznie niezly psikus, ukrasc dane, wypelnic w necie formulaz i dostac kredyt ktory idzie na konto odoby ktorej ukradlo sie dane.....czyli zeby dostac te pieniadze jeszcze trzeba miec karte i pin, albo tokenik zeby zrobic przelew.......faktycznie latwizna i prawie nie wykrywalna......chyba w komiksach jakie czytasz....



Chyba nie chcesz mi powiedziec ze zwrot "forumowym gwiazdeczka" jest dla Ciebie zwortem napisanym w osobie zenskiej ?? bo jezeli tak to nie tylko z czytaniem masz problem...

Co do komiksow to radze sie obudzic bo takie kradzieze zdarzaja sie codziennie to ze Tobie sie nie przytrafilo nie maja lub nie mieli podobnych problemow... Ciekawe dlaczego policja ma specjalna komorke do rozwiazymania takich problemow skoro zdarzaja sie one tylko w komiksach ...

Jezeli nie miales doczynienia z tym problemem to po co sie wypowiadasz skoro niby dla Ciebie nie istnieje ??
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE