Hiszpania

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

FemalePostNapisane by gosiulek » 6 Apr 2011, 21:20 Hiszpania

witajcie!Planujemy pojechac z dziecmi na wakacje do Hiszpanii, wstepnie myslimy o terenach w poblizu Alicante-ale niekoniecznie.Czy moze ktos z Was byl z dziecmi na wczasach, ma namiary na wille badz apartament w ladnej , spokojnej okolicy(najlepiej blisko morza ;-))Zgory dziekuje i pozdrawiam

gosiulek
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 6 May 2008, 12:28
Location: bIRMINGHAM-BYDGOSZCZ
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 6 Apr 2011, 21:46 Re: Hiszpania

my jedziemy tutaj w maju

http://www.spain-holiday.com/rentals/ac ... Nerja.html

powiem ci jak bylo. mozesz tez poszukac ne tej stronie.

pozdr
pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by zmielna » 6 Apr 2011, 22:44 Re: Hiszpania

buenos dias, o okolicach Nerja nic nie wiem, my bylismy w Javea/Xabia (lot do Alicante).

Bylismy wieksza paczka i wynajelismy wille z basenem
http://www.villaplus.com/

Byl wypas po pachy, zakochalem sie w Hiszpanii, konkretnie to w san miguel i chorizo! Koniecznie odwiedzcie delfinarium polaczone z aquaparkiem w Benidorm. Najwyzsza zjezdzalnia jest .... naprawde wysoka :-)

saludos desde islas britanicas!
Ad astra per aspera..
User avatar
zmielna
Rozeznany
 
 
Posts: 154
Age: 46
Joined: 20 Nov 2007, 22:57
Location: Erdington
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 7 Apr 2011, 19:43 Re: Hiszpania

A ja polecam Ibize, ale tylko po sezonie. Ja bylam tam w listopadzie lub pazdzierniku. Polecam ja dlatego, ze plaza, baseny itd byly tylko dla mnie. 0 turystow imprezowiczow o tej porze roku. Ceny tez zawrotne. Za tygodniowy pobyt w centrym Ibizy (Elvissa) w 3-gwiazdkowym hotelu z widokiem na morze, wyzywieniem oraz przelot samolotem to koszt jedynie 150F na osobe. ;) Sniadania byly rewelacyjne, do dzis je pamietam. A i pogoda o tej porze roku tez super (okolo 22-25 stopni).

Polecam strone: http://www.onthebeach/
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malpa3000 » 12 Apr 2011, 22:12 Re: Hiszpania

Na ibizie po sezonie to można spotkac samych emerytow i rencistów, ale faktycznie wtedy to można wypocząć. 150f to naprawde super cena, czy to było z pełnym wyżywieniem czy tylko sniadanie?

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posts: 122
Joined: 1 Jan 2010, 21:10
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by chmiel » 18 Jun 2011, 19:03 Re: Hiszpania

Beata, a mogłabyś napisać w jakim hotelu się zatrzymaliście i czym dojechaliście z lotniska do hotelu?


Pozdrawiam :D
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 41
Joined: 5 Jan 2008, 16:07
Location: West Midlands
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 19 Jun 2011, 07:10 Re: Hiszpania

tez bylismy na ibizie jesienia w zeszlym roku. zatrzymalismy sie w santa eularia w wypasionym hotelu ktory po sezonie byl w cenie travel lodga :-). najlepiej jest sobie wypozyczyc samochod. to koszt okolo L80 za tydzien, a ma sie swobode ruchow.

jesli chodzi o Nerja to bylo z@jebiscie, tanio, spokojnie i blisko morza. w sasiedniej miejscowosci mielismy wypozyczalnie zaglowek, a gibraltar byl w zasiegu jednodniowej wycieczki. zdecydowanie bardziej luzacko niz z poludniowej strony malagi.

pozdr
pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by DD » 19 Jun 2011, 13:24 Re: Hiszpania

ja z kolei polece Majorke. Cicho pieknie i spokojnie - polecam Betlem na polnocy.
Wynajecie samochodu jest najbardziej oplacalne. Mozna na miejscu wyrwac dobry deal zalezy od panienek w biurze. Ja zawsze korzystam z Sixt. Gorace panny i zawsze chetne na zjazd z ceny lub samochod lepszy o klase lub dwie w cenie corsy ;)

W razie pytan o Majorke to smialo. Chyba juz wszedzie bylismy na Majorce. Piekne miejsce. Jakich zreszta wiele w Hiszpanii.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
2

MalePostNapisane by chmiel » 19 Jun 2011, 16:24 Re: Hiszpania

Ok, wszystko chyba jasne, dzięki za podpowiedzi.
PE w jakim hotelu mieliście nocleg?



Z góry dziękuje za informacje. ;)
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 41
Joined: 5 Jan 2008, 16:07
Location: West Midlands
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by jes » 22 Jun 2011, 10:17 Re: Hiszpania

Ja bylam w Seville , tez przepieknie tam bylo , z tym ze do moza bylo poltora godzinki jazdy samochodem . Zatrzymalismy sie w hotelu ,mielismy darmowy dojazd do centrum i powrot :) .
User avatar
jes
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 22 Jun 2011, 09:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 22 Jun 2011, 22:23 Re: Hiszpania


KA i PE
 
 
Top
2

FemalePostNapisane by mam37 » 7 Jan 2013, 14:57 Re: Hiszpania

no to odświeżę temacik wybieram sie do hiszpani i może jeszcze znacie jakię fajne domki wille czy apartamenty lub moze jakiś hotel polecicie wybieram sie na świeta wielkanocne jeśli ktoś cos moze polecic to z góry dziękuję

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TURYSTYKA