Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

Które góry chciałabyś/chciałbyś zobaczyć.

Poll ended at 29 Oct 2010, 22:10

Góry w Walii.
6
55%
Góry w Szkocji.
5
45%
 
Total votes : 11

z tego co wiem to Draco tez ma wolne dwa miejsca w aucie, wiec mala lista osob jadacych i kto z kim by sie przydala. i tu zapytanie do organizatora :)

co do uprzezy to mysle ze nie jest potrzebna. no i do tych cieplych ubran tez mam pewne ale... bedzie z 12'C i bedziemy szli przez caly dzien, wiec za gorace kalesony beda zbedne :) polar moze byc tez za cieply. bedzie padac i w stroju nieprzemakalnym idzie sie jak w malej szklarni... warto ubrac sie chlodniej i na wszelki wypadek cos cieplego w plecak zabrac.

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Was wrote:Po drugie: skoro nie jest potrzebna, to po co ją brać i nosić coś niepotrzebnego?

Jesteś nie na czasie Andrzeju.
Przecież można się super oszpeić i iść z przodu lansując się jako Wielki Przewodnik :mrgreen:

krzysiekk
Początkujący
 
 
Posts: 45
Joined: 27 Feb 2008, 20:44
Location: mk
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by oXide » 4 Nov 2010, 17:30 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

No własnie :D, albo zostawić w aucie i na wszelki wypadek mieć jak by ktoś chciał coś zrobić nie przewidzianego.
Tylko nie wiem kto jedzie z Darko oprócz Vana i Tomka
Listę doczepię :D później :D
User avatar
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posts: 379
Age: 40
Joined: 23 Feb 2007, 23:02
Location: Wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Was » 4 Nov 2010, 18:11 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

oXide wrote:No własnie :D, albo zostawić w aucie i na wszelki wypadek mieć jak by ktoś chciał coś zrobić nie przewidzianego.


Stary już jestem i pewnie dla tego wielu rzeczy nie rozumiem. Wyrosłem w tradycji, w której chodzić oszpejonym po szalkach turystycznych po prostu nie wypada - bo to siara :roll:

Ale muszę przyznać, że podoba mi się Twoja logika: jeśli zostawisz ją w aucie, a ktoś będzie chciał zrobić coś nieprzewidzianego, to przecież i tak nie będziesz jej miał. Prawda? :twisted:


Pogoda Wam się fajna zapowiada. Ale z tymi ciepłymi ubraniami chyba jednak warto coś mieć - jeśli nie na sobie to przynajmniej w plecaku. Wg prognoz odczuwalna temperatura na parkingu, z którego wyruszycie to około 4 st i to w środku dnia.

A w niedzielę możliwy przedsmak zimy ;)

Was
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Joined: 5 Jun 2007, 17:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by oXide » 4 Nov 2010, 19:58 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Andrzeju na parkingu i przed szlakiem, zbierzemy się wszyscy. Więc na pewno dojdzie do bezpośredniego kontaktu a wiec i porozmawiamy. Wiec może ktoś właśnie w trakcie rozmowy przestawi swoją wizję na dzisiaj. I z założenia może wyniknąć że uprząż może się przydać. Wiec dla tego z góry chciałem się zapytać czy brać pas bo ewentualności mogą być różne. Wiec mały balast w aucie nie zaszkodzi a może pomóc w penetracji gór ;p. Ale z tego co widzę to nikt nie przewiduję nic szalonego wiec obieramy zakładaną terasę wcześniej. Dla tego chciałbym prosić o nie wyłamywanie się, i tu widzisz logikę? Czasami żeby wydobyć coś od ludzi trzeba użyć prowokacji bo przez bezpośrednie pytanie niczego się nie dowiesz. A odnośnie tego czy można go zostawić schować czy dla treningu nosić jako balast można się spierać i spierać, niepotrzebnie. Ale jesli widzisz w tym cel to.... nie krępuj się.

Wiec tak

Auto 1
-Darco z dziewczyną
-Van z Lucyną
-Tomek
-dwa miejsca wolne

Auto 2
-VA
-Jolly + dziewczyna
-Krzysiekk
-nie znam pełnego składu

Auto 3
-Damian77
-Pablo179
-Ankar
-dwie koleżanki

Auto 4
-Michał
-Kolega Michała
-Beata
-jedno wolne miejsce

Auto 5
-Michał
-Jagoda
-Paweł
-Ola

Auto 6
-Bartek
-Ja
-Agata

Mniej więcej tak to wygląda proszę pisać jeśli coś się zmieniło.
Last edited by oXide on 4 Nov 2010, 23:38, edited 9 times in total.
User avatar
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posts: 379
Age: 40
Joined: 23 Feb 2007, 23:02
Location: Wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Chlopaki! Macie tyle watkow na tym forum by kolocic sie o tym jak chodzic po szlakach. Jeszcze wam nie przeszlo?? Idea tego wyjazdu to wspolne spotkanie i wejscie zolwim tempem na szczyt. Pogaduchy po drodze i troche marudzenia... Raz sie pojawi wiecej osob, raz mniej. Nikt nie chwali sie jakie ma liny dlugie i czy moze lazic po 7a+. Wyjazd to spotkanie dla osob, ktore moga wyposazyc sie w sklepie tuz za rogiem.

Andrzej, nie brales czasem uprzezy na szlak dwa lata temu?! oXide pewnie nie ma rakow do alpinistycznych butow, super kijkow... i dlatego pewnie o to nie pytal.

oXide,
ja jade z Lucyna, Tomkiem u Draco w aucie.

pogoda bez rewelacji.
bardzo podobnie jak rok temu. na szczycie pewnie przymrozek. warto zaprac zapasowa pare rekawiczek, bo pewnie przemokna... i plecak do ktorego mozna wrzucic zbedne polary. jedziemy autem, wiec zawsze bedzie gdzie zostawic rzeczy. extra para skarpet, koszulka lub suche rzeczy na przebranie to dobry pomysl. pamietajcie ze czeka jeszcze dosc dluga droga powrotna... pub + piwko. buty na zmiane tez warto zabrac! no i w jakies drobne sie zaopatrzcie. na miejscu trzeba parking oplacic- tylko miedziaki.

wiec ladowac baterie do aparatow!

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Age: 29
Joined: 15 Dec 2006, 20:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Was » 4 Nov 2010, 21:01 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

vanwaestel wrote:Andrzej, nie brales czasem uprzezy na szlak dwa lata temu?!


Nie. Nie brałem.
Za to miałem przy sobie raki, które bardzo mi się przydały.

Uprząż i całą resztę szpeju miałem ze sobą w zeszłym roku, kiedy jechałem się wspinać, a nie wchodzić na szczyt.

Nie mam zamiaru się z kimkolwiek kłócić, polemizować ani spierać.

Życzę Wam udanego wyjazdu i super wrażeń.
Last edited by Was on 4 Nov 2010, 21:05, edited 1 time in total.

Was
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Joined: 5 Jun 2007, 17:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by oXide » 4 Nov 2010, 21:02 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Dzięki Andrzej i szkoda ze nie będzie Ciebie z nami.
User avatar
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posts: 379
Age: 40
Joined: 23 Feb 2007, 23:02
Location: Wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 4 Nov 2010, 21:52 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Tak patrząc na logikę, to chyba trochę bez sensu aby na wyprawę jechało 7 aut z czego jakieś 4 w niepełnym składzie. Mój kolega z auta 4 niestety odpada. Może by tak połączyć składy aut. Choć ja jestem tylko pasażerką, więc nie mogę o niczym decydować, a kierowców nie znam i nie widziałam na oczy. Domyślam się, że nie wszyscy się tu znają, ale może to dobry pomysł.
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

oXide wrote: Wiec mały balast w aucie nie zaszkodzi a może pomóc w penetracji gór ;p.
Sama uprząż nie tylko Ci nie pomoże, ale wręcz przeszkodzi w penetracji :razz:
Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać ;)
Kawałek sznurka (10-15m) mógłby się przydać dla mniej odważnych w kilku miejscach na Crib Goch - jeśli się ktoś tam wybiera.
oXide wrote:Ale z tego co widzę to nikt nie przewiduję nic szalonego wiec obieramy zakładaną terasę wcześniej. Dla tego chciałbym prosić o nie wyłamywanie się,
Jak już wyżej napisałem, ja się raczej wyłamię i będę wchodził dolną podkową (troszeczkę trudniej niż trasy 2 i 3 oraz dłużej). Jak ktoś będzie chciał dołączyć to zapraszam.

I przy okazji, ja jadę z VA.
Last edited by krzysiekk on 4 Nov 2010, 22:03, edited 1 time in total.

krzysiekk
Początkujący
 
 
Posts: 45
Joined: 27 Feb 2008, 20:44
Location: mk
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by oXide » 4 Nov 2010, 22:01 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Nie wiem czy jest sens mieszać dzień przed ale.. jakieś rozwiązania Mirek i DeusExMachina odpada z braku sprzętu. Wiec Darco ma 2 miejsca wolne a jest was trzech u mnie też jest komplet czekam na tel z potwierdzeniem ostatniego kandydata.
User avatar
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posts: 379
Age: 40
Joined: 23 Feb 2007, 23:02
Location: Wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 5 Nov 2010, 06:45 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

jak kolega wyzej napisal, mam dwa miejsca, na zgloszenia czekam do wieczora. pod wieczor planuje juz godziny odbioru osob i zamykam liste. jak na chwile obecna w moim aucie lacznie ze mna jest 5 osob.

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by ankar » 5 Nov 2010, 07:44 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

ja się chętnie znowu przyłączę do kolegi krzyśkak, jak nie będę spowalniać zanadto (tak to ja - ta co sunie z tyłu i w nie najlepszym stylu :-) Uprzęży nie zaposiadam, ale jak zawsze o własnych nogach, a i bywa że na czworakach - byle do przodu/góry (a w dół to i na siedzeniu się zdarza) :mrgreen:
Do zobaczenia jutro! Się nie mogę doczekać :grin:

ankar
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Was » 5 Nov 2010, 13:35 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Może będąc w pobliżu ktoś zechce się przyłączyć do poniższej akcji godząc przyjemne z pożytecznym :wink:

Was
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Joined: 5 Jun 2007, 17:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 5 Nov 2010, 17:09 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

OK ja juz sobie wszystko przygotowalem i rozpisalem co i jak:
- wyjazd z domu godz. 4:30
- u Tomka bede 5:15
- u Vanwastel'a przed godzina 6:00 i z tego miejsca wyjazd na Snowdon.
Ceny za paliwo jakos specjalnie nie bede zmienial, wlasnie patrzylem i w tamtym roku ogolna cena w obie strony bylo 18f od osoby, mysle, ze przy niej zostaniemy aby nie bylo strat dla zadnej ze stron?

Guest
 
 
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TURYSTYKA