POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;
malenkagdz, no zobaczymy ostatecznie jak wyjdzie, ale możesz też zgadać się z Beata, jesteście z tego samego rejonu ;) i gdyby nie wypaliło, to we dwie możecie dobić na Dudley Port, Gaba76 mówiła, że mają 2 miejsca u siebie :)

a mnie i tak marzy się tam dojazd pociągiem... :roll:

coś pochmurnie na razie zapowiadają, weźcie kaptury ;)
Świadomość - kluczem do wszystkiego.

haworcja
Początkujący
 
 
Posts: 45
Age: 41
Joined: 8 Jun 2012, 20:58
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

3 kolejne nowe osoby +pies pisza sie na wyjazd. Do zobaczenia :)
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

haworcja wrote:malenkagdz, no zobaczymy ostatecznie jak wyjdzie, ale możesz też zgadać się z Beata, jesteście z tego samego rejonu ;) i gdyby nie wypaliło, to we dwie możecie dobić na Dudley Port, Gaba76 mówiła, że mają 2 miejsca u siebie :)

tak, nadal mamy :) także dziewczyny malenkagdz, i Beata, jakby co to pisać na priv :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

Dzieki Gaba76 za propozycje. ;) Jadnak dla mnie 40 min z Perry Barr do Dudley Port (Tipton), to troche za daleko. To taka mala wycieczka przed wycieczka.

Do soboty jeszcze troche czasu, wiec zaczekam. Moze ktos z moich okolic bedzie jechal. :)
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rad » 23 Feb 2015, 21:11 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Tak myślę, jak się ociepli można by zorganizować grilla nad dużą wodą....

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 24 Feb 2015, 11:05 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

UREGULOWANIA RAJDOW /WYCIECZEK/

1. Rajdy organizowane sa wylacznie dla osob doroslych czyli bez dzieci i bez psow.

2. Kazdy partycypuje w kosztach dojazdu /paliwo/

3. Kazdy zabiera dodatkowa pare czystych butow, /ktore zostawia w bagazniku/, by zablocone buty po rajdzie zmienic na czyste i nie zabrudzic komus auta.

4. Kazdy moze byc organizatorem kolejnych rajdow i pokazac innym swe ulubione miejsca.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Beata wrote:Dzieki Gaba76 za propozycje. ;) Jadnak dla mnie 40 min z Perry Barr do Dudley Port (Tipton), to troche za daleko. To taka mala wycieczka przed wycieczka.

Do soboty jeszcze troche czasu, wiec zaczekam. Moze ktos z moich okolic bedzie jechal. :)


40 min tylko dlatego ze on na jakies 10min zatrzymuje sie w new street , lapie ten pociag 3 razy w tygodniu przynajmniej :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 24 Feb 2015, 12:00 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Z Perry Bar jest autobus do West Bromwich a stad bus 4, 4H, 4M jada do Oldbury i staja przy Toys.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Dziekuje za pomoc w wyjasnieniu drogi dojazdu do Tipton. ;) Przyznaje sie, ze jestem leniuchem i nie chce mi sie jechac 40 min. Do soboty jeszcze daleko, wiec moze ktos bedzie jechal z moich okolic.

GIWI nie badzmy tacy powazni odnoscie wyjazdu. :) Normy, zasady, przepisy na wycieczce? Normalnie jak w wojsku. :) Jak ktos jest w miare ogarniety napewno zna podstawowe zasady kultury i zachowania sie na takich wyjazdach. To ma byc relax dla nas wszystkich. Boje sie teraz, ze jak bede chciala ziewnac czy kichnac, to bede musia pytac o pozwolenie. :)
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

GIWI wrote:UREGULOWANIA RAJDOW /WYCIECZEK/

1. Rajdy organizowane sa wylacznie dla osob doroslych czyli bez dzieci i bez psow.


Bez psów? No bez przesady. Co one komu przeszkadzają? My naszą psine wszędzie ze sobą zabieramy.
To my najwyżej pojedziemy w to samo miejsce o tej samej porze |(z psem) ale nie bedziemy nalezeć do Waszej grupy ;)
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 25 Feb 2015, 12:51 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

W/w zasady na rajdach sa skopiowane z angielskich grop Ramblers ,a nie wziete z sufitu. Co do psa to nie kazdy chce przewracac sie o placzacego sie pod nogami psa na rajdzie. I nie kazdy chce miec zablocone ubranie przez brudne lapy psa skaczacego na ludzi. Jesli pies przyjedzie rano na spotkanie pod Toys , wiec ja nie jade na rajd. Moze wlasciciele psa poprowadza rajd.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Spoko, to bawcie się dobrze i uważajcie żeby się nie zabłocić :)
BTW
'' Bring your dog

We know that many people enjoy walking with their four-legged friends, so we encourage all our walking groups to allow dogs on walks. Hearing or guide dogs are allowed on every suitable walk.

- See more at: http://www.ramblers.org.uk/go-walking/a ... TCU3i.dpuf
''
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rad » 25 Feb 2015, 14:13 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

To jak w końcu, mamy być w sobotę w Oldbury, czy fochy się zaczynają? My osobiście do psów nic nie mamy.

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 25 Feb 2015, 14:55 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Jedziemy na rajd bez psa.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Givi co Ty wiesz o rajdach? Znasz definicje tego słowa? Ma iść sobie po prostu banda fajnych, życzliwych sobie ludzi ( i psów oraz dzieciaków też). Na luzie. Co to znaczy '' poprowadzenie rajdu'' ? To trzeba jakiegoś przewodnika? Jak chcesz posmakować prawdziwego rajdu to zapraszam na long distance 30mil w ciągu 12 godzin- pokażesz co potrafisz. Nie chcę być niegrzeczny ale dajesz się poznać naprawdę ze złej strony (albo co najmniej dziwnej).
Jeśli chodzi o ''poprowadzenie rajdu'' (cokolwiek to znaczy) to z moich doświadczeń z Tobą z Cannock Chase wystarczy Cię obrócić w lesie 2 razy i już tracisz kompletnie orientację (nie mówiąc o czytaniu map) więc zupełnie nie rozumiem dlaczego kreujesz się na osobę mającą ''poprowadzić rajd''. Obiecałem sobie , że już nie będę pisał na tym forum bo to strata czasu ale jak czytam te pierdoły to mnie szlag trafia. No i nie wiem czy jest sens małpowania z Ramblersów skoro to ma być polska grupa? Owszem Ramblersi angielscy maja pewne reguły ale nie odstają one od normalnych reguł przyzwoitego postępowania, z czym jak tu ktoś słusznie napisał osoby ogarnięte nie mają problemu na co dzień.
Pozdrawiam serdecznie licząc w cichości ducha , że nie będziesz polemizować. Ja już na pewno nie bo szkoda pary. Starałem się nie używać żołnierskich słów i udało sie:)) ale łatwo nie było.
Janusz
User avatar
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 10 Apr 2007, 18:29
Reputation point: 10
Neutralny
Top
4

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TURYSTYKA