POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;
Adam nie wypowiedzialem się bo nie chciałem doprowadzić do kolejnej bezsensownej wymiany zdań. Uznałem że wystawienie minusa będzie wystarczającym komentarzem resztę dostałeś w opisie. Dla zaspokojenia Twojej ciekawości nie uczestniczyłem w dyskusji ani wycieczce jednak nie trawie osób ktòre nic nie wnoszą poza zamieszaniem i próbują psuć tak fajne inicjatywy.

Mam nadzieję że darujesz sobie kolejne bez sensowne posty i jeśli masz do mnie jakieś uwagi to skorzystasz z opcji prywatnej wiadomości. I słusznie zwróciłeś uwagę, ze to forum i zgodziłeś się na obowiązujące tu zasady w tym dawanie plusów i minusów.

Pozdrowienia dla ekipy której udało się zorganizować taki wyjazd. Gratuluje i życze kolejnych udanych wypadów.
User avatar
lesny69
Rozeznany
 
 
Posts: 125
Age: 35
Joined: 27 Aug 2012, 06:47
Location: Quinton
Reputation point: 43
Pokojowy
Top
0

zdjęcia super, dzięki za możliwość oglądania.
Janusz
User avatar
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 10 Apr 2007, 18:29
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Hej rozumiem ze 14.03 wciąż jest aktualny.Ja oczywiście wybiorę sie z mila chęcią ponownie. Pozostało tylko wybrac cel naszej wycieczki.To juz za tydzień!

xander
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 15 Nov 2009, 16:20
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Hej:) xander, Pewnie ze aktualne. Ja mam jedna propozycje. Podam szczegoly po poludniu, jak wroce do domu. Zdradze tylko ze w gre wchodzi jaskinia. Ma to nam zrekompensowac ta pominieta na ostatniej wycieczce ;)
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

A to jak jaskinia to my odpadamy (; poczekamy na kolejne wypady zreszta soboty nam tez odpadaja maz ostatnio i soboty robi zlosliwosc losu zima nie pracowal w soboty na lato idzie to zaczol wrr. Zycze udanego zwiedzania

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Jak juz bedzie gotowy plan nastepnego wypadu,jak juz wczesniej pisalam,my z corka tez sie chetnie z Wami wybierzemy :grin: .Oczywiscie,jesli ktos znajdzie 2 miejsca u siebie w samochodzie dla nas.Takze bede sledzila watek,mam nadzieje,ze sie spotkamy na fajnej wycieczce.

alex0079
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 16 Dec 2014, 20:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Proponuję (po konsultacjach z innymi uzytkownikami forum ;) ) przeniesc ten wątek na bardziej neutralny grunt, gdzie nie będzie podstaw do sprzeczek, tu niech sie dzieje co założycielka wątku chciała. My spotykajac się, nie posiadamy nazwy grupy, regulaminu, wytycznych czy zakazów. Więc prosiłabym o nie przenoszenie tej goryczy na tamten wątek.
Tu link i propozycje (które można podważać!) kolejnego wyjazdu:
viewtopic.php?f=12&t=1851&hilit=wspolne+wyjazdy
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

witam skoro watek sie skonczyl kolegow i kolezanek na tej stronce to noze ja zaczne heh
chcialabym sie zapytac czy sa osoby chetne ktore chcialby by wypad w niedziele obojetnie stary czy mlody sam czy nie sam z psem czy nie osobiscie nie jestem zwolennikiem jaskin gor spinaczek wole trasy lekkie i przyjemne morze jeziora zamki oki poprostu lenistwo wypad z malym piknikiem i przy okazji pozwiedzac okolice jesli ktos by reflektowal to dawajcie znaka my w soboty neistey nie mozemy z racji pracy .:}}

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

witam
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, że w temacie wspólne wyjazdy robi się mały bałagan i trzeba przekopywać się przez stare posty żeby zorientować się w sytuacji stąd moje pytanie, propozycja. Co myślicie o tym aby w dziale "nasze hobby" pod fotografią nalazł się dział
POLISH RAMBLERS (mam nadzieję że GIWI się nie obrazi za plagiat jej pomysłu).
Jak Ja sobie go wyobrażam?
1. Jedna wycieczka- jeden temat
Każdy temat zaczynamy od daty, następnie rejon
np: 06.04.15 peak district itp
2. Osobę zakładającą temat uważamy za organizatora,( gospodarza, przewodnika) jak zwał tak zwał ale najważniejsze szanujmy jego decyzję. Jeśli napisze bez dzieci, psów, mężczyzn, kobiet, osób przed 20, osób po 40+ Nieważne, nie obrażajmy się, nie prowadźmy dyskusji czy ktoś jest uczulony, czy nie jest bo to jest bez sensu. Każdy ma prawo wybrać się na taką wyprawę jaką chce.
Uważam, że dzięki takiemu postępowaniu już niedługo klikając w zakładkę polish ramblers będziemy mieli do wyboru 5-10 wypraw na najbliższy miesiąc o różnym stopniu trudności w różne rejony Anglii i każdy znajdzie coś dla siebie.
co o tym myślicie? jakieś propozycje?
pozdrawiam
User avatar
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posts: 127
Joined: 24 Mar 2008, 19:53
Location: Wednesbury
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

Witajcie :grin: Jak bedziecie organizowali jakis wypadzik to dajcie znac prosze :) pozdrawiam! gregor 1234
User avatar
Gregor1234
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 42
Joined: 17 Jan 2015, 14:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Gregor1234, wyjazdy są organizowane mniej więcej co 2 tygodnie, ale przeniosły się na inny wątek. Tu masz link : viewtopic.php?f=12&t=1851
Pozdrawiam.
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TURYSTYKA