POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;
no wlasnie do oldbury dojechac to tez bedzie problem , nawet nie bardzo wiem gdzie to jest i jak dojechac :/
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

Ja też bym się wybrał. Kontakt na PW podesłałem

Guciek
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 32
Joined: 17 Sep 2014, 18:40
Location: Wednesbury
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 21 Feb 2015, 20:14 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Guciek napisal, ze chcialby zabrac sie z nami i prosi o miejsce w aucie. Wie dobrze ,gdzie spotykamy sie. Czyli poprosimy "mariuszam" o podwiezienie kolegi Guciek.

Dodano: -- 21 lut 2015, 21:43 --

Pojedziemy drogami widokowymi przez Bridgnorth, Morville, Craven Arms do Church Stretton. Wlasnie Shropshire jest takie piekne, bo wzgorzyste, urozmaicone lasami, farmami, stare piekne domy... Z Morville do Craven Arms jest szczegolnie ciekawa droga widokowa, poniewaz po jednej stronie sa wzgorza Wenlock Edge, a po drugiej Corve Dale. Tak ulubiona droga przez motocyklistow ze wzgledu na widoki. Jadac autostrada jedzie sie szybko, ale my jedziemy podziwiac krajobrazy i obcowac z countryside.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Jednak nie mogę jechać. Dzwoniłem do przełożonego i jakiś projekt jest ważniejszy niż moja wolna sobota. Bardzo przepraszam za zamieszanie. Na pewno będę miał na uwadze kolejne wyjazdy.

Guciek
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 32
Joined: 17 Sep 2014, 18:40
Location: Wednesbury
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Dzień dobry ludziom, chcę powiedzieć, że opcja mi się podoba i będę tam z Wami na pewno, choć jeszcze nie wiem, jaki środek transportu będzie przeze mnie użyty ;)

Kwestia jest tego typu, że można tam także elegancko dojechać pociągiem - stacja Church Stretton, czas przejazdu ok. 2 h, co prawda z 2-ma przesiadkami ode mnie, ale mnie nie odstrasza ;) cena biletu w obie strony 21,50 (ja patrzyłam ze swojej stacji, więc cena może być nieco inna dla każdego), także jak ktoś nie może/nie chce jechać samochodem, to też da radę :)

Nie wiem tylko, w którym miejscu znajduje się rzeczony Tea Room, bo ze stacji jeszcze chwilę trzeba dojść, ale nie jest to jakiś straszny dystans.

Jak ktoś chętny na pociąg, to mówić :) Jak nie, też przeżyję :P ale sama jeszcze na tę chwilę nie mam 100% pewności.

Ale będę tam.
Świadomość - kluczem do wszystkiego.

haworcja
Początkujący
 
 
Posts: 45
Age: 41
Joined: 8 Jun 2012, 20:58
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

Czekałem na coś takiego! Niestety, wszystkie weekendy pracuję, mam wolne w środku tygodnia. Może są osoby chętne na takie poznawanie UK w tygodniu? Jeżeli nie, to postaram się mieć któryś weekend wolny i na pewno będę! Mieszkam na oldbury, wymarzona sytuacja.

Viseq
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 10 Jan 2015, 21:27
Reputation point: -5
Neutralny
Top
2

ulala ale się chętnych nazbierało!! ;)

Jeśli jest ktoś chętny z Tiptonu (lub okolic) mamy 2 wolne miejsca :) w porywach do 3 ;)

malenkagdz , jeśli chcesz, możesz dojechać pociągiem z Perry Barr do Dudley Port (jedzie bezpośrednio ok. 40 min.) to stamtąd Cię możemy odebrać.. a potem też tam odstawić ;)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

ja z erdington startuje i jak pisałem mogę 3 osoby wziąć

mariuszm
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 25 Jan 2015, 15:01
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 22 Feb 2015, 11:16 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

haworcja, Tea Room jest w samej dolinie Carding Mill Valley/ dolina jest waska i dluga/. Wchodzac do doliny najpierw jest dlugi parking ,a za nim jest dlugi pawilon zreszta jedyny i tam jest Tea Room ,sklep, WC .

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Hm z tym, że tak ja się mogę dowiedzieć w piatek , że jednak sobote pracuję więc kto ze mną chce jechać musimy się w razie co tel wymienić:P rzadko pracujemy w sobota ale zdaża się.

mariuszm
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 25 Jan 2015, 15:01
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

GIWI, chyba jednak będzie łatwiej jak my też podjedziemy pod Toy'sa :)
ta 11.00 to już ostateczność czy to jeszcze do uzgodnienia?
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 22 Feb 2015, 12:33 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Kochani , wyjezdzamy punktualnie o 11 godz. Prosze nie spozniac sie. Mamy spory program do zrealizowania.
Gaba, skarbie masz odpowiedz na pw.
mariuszm, Ty ciagle masz 3 wolne miejsca, ale napewno jeszcze dojda chetni. Super ,ze mamy jeszcze miejsca.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

EDIT: to ja będę w dwie osoby... ;)

mariuszm, możemy się z Tobą zabrać, jeśli nikt nas jeszcze nie ubiegł z podnajmem foteli ;) oczywiście jak nie będziesz pracował w sb. Startujemy z Erdington, więc pasuje idealnie.

malenkagdz, czy w takim razie reflektujesz na zabranie się z nami i z mariuszm? byłby to już komplet we wozie :) Podjedziemy po Ciebie na Perry Barr wtedy. Daj znać.
Świadomość - kluczem do wszystkiego.

haworcja
Początkujący
 
 
Posts: 45
Age: 41
Joined: 8 Jun 2012, 20:58
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

Hej :)

Ja tez z mila checia wybralabym sie z Wami. Nie mam niestety samochodu. Mieszkam na Perry Barr. Jezeli ktos mieszka niedaleko i mialby jedno wolne miejsce byloby super. ;)
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

haworcja wrote:EDIT: to ja będę w dwie osoby... ;)

mariuszm, możemy się z Tobą zabrać, jeśli nikt nas jeszcze nie ubiegł z podnajmem foteli ;) oczywiście jak nie będziesz pracował w sb. Startujemy z Erdington, więc pasuje idealnie.

malenkagdz, czy w takim razie reflektujesz na zabranie się z nami i z mariuszm? byłby to już komplet we wozie :) Podjedziemy po Ciebie na Perry Barr wtedy. Daj znać.



jezeli daloby rade to chetnie :)

Ale jak nie to ja bym podjechala na ten Dudley Port pociagiem :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TURYSTYKA

cron